Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz

30 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Łukash

Łukash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 20:37

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz Jutro jade obejzec mf 3670 tego http://www.allegro.p...70km_1994r.html
Ma on powershifta jednak nie jestem przekonany do tej skrzyni gdyz jest skomplikowana i (chyba) awaryjna. Mialem kupowac cos okolo 130km ale byly drogie a ten ma 170km i kosztuje tyle co ten 130. Prosze was o pomoc czy taka skrzynia jest dobra (moze lepiej wziasc dynashift) i wogole jesli moglby ktos powiedziec ile moze on palic i na co zwrocic uwage przy jego ogladaniu bo mam u1224 a na zachodnich maszynach sie nie znam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz Dzisiaj, 10:08
  •  

#2 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 21:07

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz Z tego co sie orientuje to Dyna a Power Shift to to samo, z tym ze w dyna lagodniej sie biegi przelaczaja. W uzywanych MF to ogolnie uwazal bym na skrzynie <_<

Honda - The Power of Dreams :)

#3 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 21:11

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz Tu chyba niema Power Shiftu bo nzawyczaj Power Shift jest koło kierownicy <_< <_<
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#4 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 21:17

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz ludzie czym sie różnią te skrzynie

Edytowany przez zetor5321, 17 styczeń 2008 - 22:57.
ort.

#5 Share matidi

matidi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 21:18

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz Moze ja sie wypowiem. Mam taki sprzet tylko ze ma 2 razy takie szerokie ogumienie ale to szczegół. Pali mało jak na taki ciagnik. Musze powiedziec ze ten z ogłoszenia jest jakis diwny. Spytaj goscia ile on ma mth bo jak powyzej 10000mth to nawet nie jedz!!! bEdzie on chodził z tym przebiegiem ale już widze że jest on zaiedbany. A co do skrzynii to w mf jest tylko DYNASHIFT.
PS.ILE MASZ HA ZE TAKIEGO KUPUJESZ???
POPZDRO MATIDI

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 styczeń 2008 - 21:20

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz Ten Massey ma skrzynie Speedshift (tzw skoczek). Ma 4 biegi i 1 stopniowy wzmacniacz. Jest to dużo prostsza skrzynia niż Dynashift, półbieg przełącza się przyciskiem na słupku kabiny. Jak kupujesz to sprawdź:
-przedni napęd(krzyżaki, luzy, wał)
-wszystkie biegi
-EHR
-blokadę
- elektrykę
O silnik bym się nie martwił,zrobi pewnie 14-15 tys mth .Więcej mi nie przychodzi do głowy <_< .

EDIT
http://www.konedata....orit/MF3670.htm tutaj masz o jego dane techniczne.

#7 Share matidi

matidi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 21:26

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz Moim zdaniem w mf z tych serii były tylko skrzynie dynashift niebyło żadnych speedshiftów!

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 styczeń 2008 - 21:30

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz Zobacz w linku który podałem. Do 1992 można było wybrać skrzynie Dynashift albo Speedshift. Po 1992 montowali tylko Dynashift. Ten z allegro nie może być z 1994, widać, że nie ma dynashiftu.

#9 Share matidi

matidi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 21:32

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz Ale w linku nic nie pisze!!!

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 styczeń 2008 - 21:35

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz O czym???
Jak by miał dyna to pisałoby na masce nad rozrusznikiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Łukash

Łukash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 21:39

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz matidi dlaczego uwazasz ze jest zaniedbany?? Mamy 100ha jest stosunkowo niska cena i w dodatku niedaleko ode mnie wiec warto zobaczyc.

#12 Share matidi

matidi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 21:44

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz Ile ma mth popatrz na błotniki rdza je bierze jezeli @Mariusz x ma racje to gosciu odrazu opierdziela cie na roczniku bo moze to byc najwyzej 1992 a ostatnio mowiłes ze masz około 70ha dobrałeś???Z tego co widz to on ma skrzynie 6x2 nie wiem co to jest tak pisze na szybie

#13 Share Łukash

Łukash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 21:53

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz Tak dobralem. Gospodarstwo sie powieksza. Zobacze jutro pojade. Spytam ile ma mtg i dlaczego skorodowany tak bardzo. Mieli tez 135 km ale juz ktos wzial. Dziwi mnie ta cena no i oczywiscie szkoda ze nie ma obciaznikow. A jak sprawdzic jaka ma naprawde skrzynie??

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 styczeń 2008 - 22:01

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz Jak ma 4 półbiegi to ma dynashift( na desce rozdzielczej w górnym prawym rogu są kontrolki skrzyni A B C D, i ma przełącznik pod kierownicą, taki jak od kierunkowskazów).
Z tego co widać to ten ma speedshift ( 1 półbieg), czyli nie może być młoszy niż z 1992 roku. Ach ci handlarze...

#15 Share matidi

matidi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 22:01

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz Cena jest albo atrakcyjna albo podejzana!!! Ja mam takiego samego z 1994 roku i miałem w nim oryginalne 6100mth
i rok temu dałem 63000zł chciał 65000zł ale sie utargowało. A z tego co ja widze to tego goscia nie masz co pytac bo on sprowadził tylko 1 taki ciagnik przy okazji popatrz na jego inne aukcje to jest handlarz samochodowy

#16 Share Igor03

Igor03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 22:05

Ten Massey ma skrzynie Speedshift (tzw skoczek). Ma 4 biegi i 1 stopniowy wzmacniacz. Jest to dużo prostsza skrzynia niż Dynashift, półbieg przełącza się przyciskiem na słupku kabiny. Jak kupujesz to sprawdź:
-przedni napęd(krzyżaki, luzy, wał)
-wszystkie biegi
-EHR
-blokadę
- elektrykę
O silnik bym się nie martwił,zrobi pewnie 14-15 tys mth .Więcej mi nie przychodzi do głowy <_< .

EDIT
http://www.konedata....orit/MF3670.htm tutaj masz o jego dane techniczne.

tez mysle ,ze ten mf ma Speedshift!, z wygladu jako tako wyglada ale ciekawe co jest w srotku !! jak w takim maseju cos szczeli to czesci naprawse sa drogie weim bo sasiad ma ten sam rocznik ale inny typ! <_<

#17 Share matidi

matidi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 22:13

tez mysle ,ze ten mf ma Speedshift!, z wygladu jako tako wyglada ale ciekawe co jest w srotku !! jak w takim maseju cos szczeli to czesci naprawse sa drogie weim bo sasiad ma ten sam rocznik ale inny typ! <_<

Jaki ma twoj sasiad i co robił w nim dokładnioe???

#18 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 17 styczeń 2008 - 22:18

Cena jest albo atrakcyjna albo podejzana!!! Ja mam takiego samego z 1994 roku i miałem w nim oryginalne 6100mth
i rok temu dałem 63000zł chciał 65000zł ale sie utargowało. A z tego co ja widze to tego goscia nie masz co pytac bo on sprowadził tylko 1 taki ciagnik przy okazji popatrz na jego inne aukcje to jest handlarz samochodowy

nie zawsze musi być podejrzane kolega kupił MF3850 za 40tyś i sprawuje sie pięknie i nic sie nie psuje
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#19 Share matidi

matidi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 22:19

nie zawsze musi być podejrzane kolega kupił MF3850 za 40tyś i sprawuje sie pięknie i nic sie nie psuje

Który rok i jaki to model bo pierwsze słysze i ile koni?????????????????????????/<_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Igor03

Igor03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 22:20

Dynashift czy powershift?Prosze o szybka odpowiedz ma mf 100km albo 110km chyba oznaczenie ma takie 3080 cos mu szczelilo w skrzyni ,ze wszystko tam rozwalilo i musial kupic nowa! <_<

Dodaj odpowiedź