Skocz do zawartości

Zdjęcie

deutz-fahr dx6.5

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kasztan19720903

kasztan19720903

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 luty 2014 - 20:19

deutz-fahr dx6.5 kupiłem go miesiąć temu i chciałbym zamontować do niego sprężarke żeby można było podłączyć przyczepe czy jest tak możliwość

Załączone miniaturki

• Zdjęcie004-1.jpg
  • Zdjęcie000.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
deutz-fahr dx6.5 Dzisiaj, 03:29
  •  

#2 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 10 luty 2014 - 20:23

deutz-fahr dx6.5 Możliwość jest. Masz jakąś sprężarkę już?
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#3 Share kasztan19720903

kasztan19720903

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 luty 2014 - 20:49

deutz-fahr dx6.5 nie niemam chciałbym to zrobić jak najtaniej ale nie wiem jaką sprężarkie i jak zamontować proszę o rade

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Xeon

Xeon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 18 luty 2014 - 09:01

deutz-fahr dx6.5 Też muszę zamontować sprężarkę do DX 6.30. Zastanawiam się nad sprężarką od Ursusa C 380 lub Zetora 8011 (i ich bliźniaczych modeli). Mają one sprężarkę ze sprzęgłem. Dzięki temu będzie można ją włączyć tylko gdy będzie potrzebna. Po co ma ciągle pracować. Muszę poszukać jeszcze jakaś 80-tkę i zobaczyć jak dokładnie ta sprężarka wygląda i jakie ma wymiary.

Bardziej zastanawia mnie sama instalacja pneumatyczna dwuobwodowa (bo taką chcę założyć). Konkretnie jakie zawory będą potrzebne?

#5 Share kleha

kleha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 luty 2014 - 21:24

deutz-fahr dx6.5

Też muszę zamontować sprężarkę do DX 6.30. Zastanawiam się nad sprężarką od Ursusa C 380 lub Zetora 8011 (i ich bliźniaczych modeli). Mają one sprężarkę ze sprzęgłem. Dzięki temu będzie można ją włączyć tylko gdy będzie potrzebna. Po co ma ciągle pracować. Muszę poszukać jeszcze jakaś 80-tkę i zobaczyć jak dokładnie ta sprężarka wygląda i jakie ma wymiary.

Bardziej zastanawia mnie sama instalacja pneumatyczna dwuobwodowa (bo taką chcę założyć). Konkretnie jakie zawory będą potrzebne?

ale w traktorach dx6.30 jest zamontowana sprezarka i napewno jest bo musi byc podłonczona do smarowania olejem ze silnika

ale w traktorach dx6.30 jest zamontowana sprezarka i napewno jest bo musi byc podłonczona do smarowania olejem ze silnika

ja wlasnie robie sam kapitalke silnika to moge ci przesłac zdjecie gdzie co jest i jak wyglada

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Xeon

Xeon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 08:38

deutz-fahr dx6.5 Jeżeli jest taka możliwość, to proszę o fotki. Z tego co wiem, to oryginalnie sprężarka jest przykręcana obok pokrywy rozrządu i napędzana jest z koła pasowego, które zamontowane jest na wale.

Dodaj odpowiedź