akowicz111

Zasady integrowanej ochrony roślin

Polecane posty

Czyli kompostowanie odpada? Jedyne co mi przychodzi na myśl to palenie? Dodam, że to nie będzie robiony w PL więc zakaz nie obowiązuje (mam nadzieję:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Jeśli chodzi o liście orzecha to kompostowanie faktycznie odpada. Jeśli będzie to na terenie UE to raczej przepisy są takie same.


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Tak, niestety będzie to w UE. Ostatnio widziałem jednak np w Grecji rolników palących liście i gałęzie... Zatem pomijając palenie - co można z takimi liśćmi zrobić legalnie?

Edytowano przez amatorwarzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Są to tylko moje przypuszczenia ale jeśli będą one zwierzone w jedno miejsce poza polem uprawnym i spalone to wydaje mi się że nie powinno być problemu w końcu jest to materia organiczna lub inaczej zielona energia. Ewentualnie widziałbym tu możliwość zrobienia brykietu i opał jak znalazł ;)


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geo2    20

czy ktoś się orientuje gdzie w łódzkim będzie jakieś szkolenie z integrowanej produkcji roślin?

szukam i nie mogę nic znaleźć, nawet w innych województwach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dziangwar
      Witam. Mam następujące pytanie. Czy jesli wybuduję oborę dla krów lub byków (mniejsza o to) nie korzystając w ogólę ze środków uni jedynie ze swoich pieniędzy, w której będą jakies tam warunki nie najgorsze ale i nie najlepsze, to czy mogę sie spodziewac kontroli z Uni bądź innej instytucji. Jeśli tak to jeśli stwierdza ona że nie spełnia jakiś tam warunków mogąmi te krowy bądź byki odebrać?
       
      Zadajac to pytanie czysto teoretyzuje gdyz ciekawi mnie to, a kto wie moze będe miał w przyszłosci taką sytuacje.
       
      Pozdrawiam! Dziangwar
    • Przez Piters182
      Witam mieliście jakieś nie miłe przygody z niebieskimi panami. Oczywiście jeżdżąc maszynami rolniczymi.
    • Przez zacier123
      Proponuję aby wypowiadali się tu rolnicy którzy mieli te śmieszne kontrole odnośnie bioasekuracji. Co tam sprawdzali, co wymagali i jakie ewentualnie kary... Jeśli temat podobny istnieje to, proszę o link bo nic podobnego nie mogłem znaleźć.
    • Przez _Rolniczka_
      Witam mogę prosić o spis wymaganych dokumentów prowadzonych przez rolnika w gospodarstwie rolnym potrzebnych podczas kontroli
    • Przez SIDCOM
      szukam osób do pracy przy kontrolach płatności zleconych przez ARiMR w okresie lipiec-wrzesień 2019 roku z tym że od 10 lipca do 31 lipca kontrole dywersyfikacji a od ok 10 sierpnia do końca września kontrole małych gospodarstw do kontroli mamy około 3200gospodarstw na terenie woj. łódzkiego, wymagane wykształcenie:
      - średnie oraz potwierdzone dyplomem lub świadectwem kwalifikacje w zakresie: geodezji, rolnictwa, ogrodnictwa, ochrony środowiska, leśnictwa, architektury krajobrazu, agrobiznesu, turystyki wiejskiej, mechanizacji rolnictwa, pszczelarstwa, hodowli koni,
      - wyższe: w zakresie geodezji, kartografii, rolnictwa, ogrodnictwa, biologii, ochrony środowiska, zootechniki, leśnictwa, studia podyplomowe związane z rolnictwem,     
      wynagrodzenie zależne od ilości skontrolowanych działek, tel. kontaktowy 668432549                                                                                                                                                                                                          
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj