Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmtrac ,new holland czy zetor

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share yale

yale

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 10 luty 2014 - 19:30

Farmtrac ,new holland czy zetor który będzie najlepszy do tura i ogólnie do prac polowych,new holland td5,85 cena 138 w tym rewers hydr ,klima ,obciażniki tył farmtrac 685 ,142 brutto do negocjacji wyposażenie podstawowe ,zetor proxima 90 ,140 brutto w tym dołożony rewers ,szybka skrzynia ,dodatkowa para wyjść ,

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmtrac ,new holland czy zetor Dzisiaj, 01:25
  •  

#2 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 10 luty 2014 - 19:42

Farmtrac ,new holland czy zetor Nie mam żadnego, ale z tego co wiem w moich stronach na NH nie narzekają, na Zetory mówią, że wywrotne przy ładowaniu (często potrzebna jest solidna przeciwwaga na tył), a Farmtraca ma jeden z sąsiadów i jakoś mnie ten ciągnik nie przekonuje (jest na gwarancji i miał już kilka usterek, do tego jakość w kabinie raczej słabsza niż w Zetorze i NH).
Ja bym wybrał NH.
Porównaj ich wymiary, masy i zwrotność.

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#3 Share rolnik554

rolnik554

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 10 luty 2014 - 19:44

Farmtrac ,new holland czy zetor zetor proxima 90 poniewarz według mnie cieszy się najbardziej zaufaniem polskich rolników nie ma problemu z serwisem oraz jest dobry w oszczęności paliwa

#4 Share yale

yale

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 10 luty 2014 - 19:45

Farmtrac ,new holland czy zetor zwrotność to nh bije na głowe pozostałe bo jezdziłem akurat troche nim,masy wszystkich 3 podobnie nh chyba najlżejszy 3700 coś ale na tył obciązniki do tura dorzucają

#5 Share mateusz7340T

mateusz7340T

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 10 luty 2014 - 19:46

Farmtrac ,new holland czy zetor Ja osobiście wybrałbym zetora może dla tego, że sam mam 2 ciągniki tej marki i jestem zadowolony. Jeden z nich jest z turem. Nie wiem jak jest ze spalaniem w nh, ale u mnie jest ok. A ten farmtrack jakoś mi się nie widzi no i jest najdroższy.

#6 Share rolnik554

rolnik554

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 10 luty 2014 - 19:47

Nie mam żadnego, ale z tego co wiem w moich stronach na NH nie narzekają, na Zetory mówią, że wywrotne przy ładowaniu (często potrzebna jest solidna przeciwwaga na tył), a Farmtraca ma jeden z sąsiadów i jakoś mnie ten ciągnik nie przekonuje (jest na gwarancji i miał już kilka usterek, do tego jakość w kabinie raczej słabsza niż w Zetorze i NH).
Ja bym wybrał NH.
Porównaj ich wymiary, masy i zwrotność.

masz racje żeby porównał te parametry a także udzwig , wydatek pompy oraz cenę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share yale

yale

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 10 luty 2014 - 19:48

Farmtrac ,new holland czy zetor cena jest podobna wszystkich trzech ,wydatek pompy najwiekszy ma nh chyba 61 ,udzwig nh 3600 farmtrac 3100 a zetor najwiecej cos okolo 4 t

#8 Share rolnik554

rolnik554

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 13 luty 2014 - 08:51

Farmtrac ,new holland czy zetor ja osobiście wybrałbym zetora poniewarz udzwigiem biją te marki na głowę a także poprawili oszczędność paliwa

#9 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 13 luty 2014 - 09:00

zetor proxima 90 poniewarz według mnie cieszy się najbardziej zaufaniem polskich rolników nie ma problemu z serwisem oraz jest dobry w oszczęności paliwa

zetor raczej cieszy się najlepszym zarobkiem dla dielerów, ogólnie jak rolnik zachodzi do dielera i pyta się co kupić dieler "wyczaja" co może najszybciej "orzenić" tak więc na pierszy ogień idzie zetor bo bla bla bla bla, jak rolnik coś marudzi na koszty polecany farmtrac, a jak chce konkretnie to zachodniak, no a do tego sezonowe hity sprzedarzy, cenniki się zmieniają i były takie okresy że najkożystniej cenowo przedstawiał się farmtrac czy zetor czy zachodniak, także tym zaufaniem wcale bym się tak nie sugerował, z przedstawionych propozycji wychodzi na to że nh dobrze wychodzi cenowo z dobrym wyposarzeniem i na to bym się decydował ;)

#10 Share rolnik554

rolnik554

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 13 luty 2014 - 09:31

Farmtrac ,new holland czy zetor kolego wiesz może która z tych marek najdrożej się ceni

#11 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 13 luty 2014 - 16:51

Farmtrac ,new holland czy zetor Patrz głównie na skręt, masę i rozstawy kół oraz osi bo to jest ważne, najlepiej żeby miał też rewers elektrohydrauliczny. Najlepiej wypada chyba zetor ale pod względem ceny widzę, że NH się postarał. Kiedyś były ich testy w Top technice i z tego co pamiętam spalanie Zetora było na niskim poziomie w całym cyklu obrotów natomiast spalanie NH wzrastało drastycznie wraz ze wzrostem obrotów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share mario5566

mario5566

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 14 luty 2014 - 18:46

Farmtrac ,new holland czy zetor TD 5 85 w cenie 138 tys. brutto, ma pneumatyke i fotel pneumatyczny,jesli tak to cena super.

Dodaj odpowiedź