Zaloguj się, aby obserwować  
kazlab1

modernizacja a młody rolnik

Polecane posty

kazlab1    1

Czy rolnik który wziął maszyny na modernizacje i wykazał swoją ziemie może przepisać ziemie na dziecko by mógł wziąść premie na młodego rolnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasyl69    0

Ziemie możesz mu zapisać raczej albo po pięciu latach od kupna maszyn. Idź do ODR'u się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Mozna to zrobic po uplywie 5 lat od wyplaty dofinansowania


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1235    0

można nawet i tego samego roku co miałeś modernizacje pod warunkiem ze modernizacje masz już załatwioną chodzi o zwrot pieniedzy przez agencje i piszesz pismo do dyrektora ARIMR ze chcesz np przejąść gosp od rodziców i jak dyrektor sie zgodzi to możesz mieć gosp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krismen    33
Dnia 10.02.2014 o 20:27, adam1235 napisał:

można nawet i tego samego roku co miałeś modernizacje pod warunkiem ze modernizacje masz już załatwioną chodzi o zwrot pieniedzy przez agencje i piszesz pismo do dyrektora ARIMR ze chcesz np przejąść gosp od rodziców i jak dyrektor sie zgodzi to możesz mieć gosp

Czy ktoś już może korzystał z takiej opcji skrócenia terminu i czy w ogóle taka jest? Bo interesowało by mnie to tylko dotyczące restrukturyzacji małych gospodarstw żebym mógł skorzystać z młodego rolnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez MatiTM
      Witam!
      Myślę nad modernizacją wspomagania w ursusie 912. Wiadomo, orbitrol to najlepsze rozwiązanie lecz bardo drogie. Zastanawiam się czy maglownica od np golfa 4 po podłączeniu do układu w ciągniku zdało by egzamin. Czekam na sugestie.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam serdecznie. W związku z tym, że energia elektryczna jest coraz droższa, zastanawiam się, jak ograniczyć jej zużycie. Doszedłem do wniosku, że tracę jej dużo na oświetlenie obory w czasie doju itd. Zrobiłem plan obory która ma wymiary 10 x20 metrów. Zaznaczyłem też zwykłe żarówki 100 W. Mam ich 5 sztuk. Macie może jakieś pomysły, na jakie oświetlenie to zmienić żeby było oszczędnie i jasno? Myślałem nad zewnętrznymi lampami LED o mocy 50 W na przeciwległych szczytach ale obawiam się cienia pod krowami w czasie mycia i podłączania dojarki. Może jarzeniówki. Nie mam pojęcia. Liczę na wasze podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie. 

    • Przez farmer_89
      Witam, pytanie do MR z naboru 2015 czy ktoś już dostal wyplate drugiej części premii 20%, jeśli sa takie osoby proszę napiszcie!
    • Gość Doloress
      Przez Gość Doloress
      Oddzieliłem  ostatnie posty dotyczące programu  i założyłem nowy temat .
      Jak sama nazwa wskazuje  temat dotyczy programu  emitowanego przez TVP ,Wszystkie wycieczki prywatne i odgrzewanie starych  kotletów zżycia forum będzie punktowane -Przypominam  tytuł ''Rolnik szuka żony''  nie  mylić z ''Anna szuka męża''. Pozdrawiam zły moderator SZYMANOX 
      Info z pierwszej ręki.... czyli z yt oczywiście... Grzesiu wybrał Dorotke. 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj