Gość johny22

Deutz Fahr MK3 150 czy case MX 150

Polecane posty

Gość johny22   
Gość johny22

Witam chciałbym uzyskać informacje od użytkowników który ciągnik waszym zdaniem jest lepszy mniej awaryjny i lepiej sięspisuje w polu w ciężkich warunkach. Ciągnik ma służyć jak główny do cięzki prac orka uprawa... Jak wygląda z waryjnością skrzyni biegów bo silniki z małego wywiadu wiem że obydwa mają bardzo dobre.

Którą markę proponujecie mi wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Polecił bym ci case. Ja posiadam mx 135 i jestem z niego bardzo zadowolony. Silnik chodzi jak pszczółka mocy mu nie brakuje a nawet jak dusisz pedał gazu to jakby miał więcej koni niż pisze na masce:) Skrzynia nie ma za dobrej kultury pracy ale jest bardzo wytrzymała i łatwo dostosować prędkość jazdy do wykonywanej czynności. Skrzynie masz 16x12 lub jak masz reduktor biegów pełzających to 32x24. Oczywiście Powershift, powershuttle, EHR. Ogólnie ciągnik to 6 garowy wół roboczy. Przy oględzinach interesującego ciebie modelu radze rozgrzać silnik szukać wycieków no i najważniejsze sprawdzić czy tarczki od półbiegów sie nie ślizgają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrychaV    0

Sąsiad który ma 1500 ha posiada od nowości takiego case mx 170, ma go już ok.15lat. Przez ten cały czas użytkowania wyskakiwały tylko drobne problemy elektroniczne, łatwe do naprawienia. Myślę, że mój komentarz ci dużo pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny22   
Gość johny22

dzięki chłopaki za cenne info ale chętnie też usłyszał bym drugą stronę a mianowicie deutz co sądzą o swoich maszynach ich użtykownicy ? na pewno ktoś tu na forum jest kto posiada taki sprzet deutz z seri MK2/MK3 o mocy 150 km prosił bym o wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny22   
Gość johny22

odświeżam temat może ktoś mógłby jeszcze się wypowiedzieć na wyżej podany temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Skrzynie w tych ciągnikach są takie same albo bardzo podobne ZF T7200. Jak poprzedni właściciel dbał to oba ciągniki będą jednakowo dobre.

Mi się bardziej podoba df i jego kabina. Mam mk3 z 2000r z przebiegiem blisko 9000h i jak narazie bez poważnych awarii bo drobne zdarzają się niestety w każdej marce.

Tylko niestety maszyna w dobrym stanie musi kosztować, jak kupisz strucla poniżej 100tyś zł to trzeba będzie się liczyć z problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj