Polecane posty

brutus44    5

Cześć

Chce kupić ciągnik pomocniczy na małe gospodarstwo zamiast c330.Do opryskiwacza 600 l ,rozsiewania nawozów, itp.Ma pracować w ziemniakui buraku cukrowym .Ciagniki te są moim zdaniem podobne i podobna jest cena.Pomożcie bo zostało mi 48 godzin do namysłu i prawie już z tego powodu już nie spie.Możecie podawać inne propozycje-ale skłaniam się ku tym 2 marką -a konkretnie ku koreanczykowi z powodu większej masy,wiekszej pompie i szybszej skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szops1    1

jezdziłem kubotą jakis rok , szczeze juz bym wolal 30tke , powiem z mojego doswiadczenia , kabina mała , polska no ok , biegi cieżko sie przełączały, WOM tez lekko sie nie włączał , po roku rozsypał sie wałek w skrzyni, ukreciło go bo nie ma tam jakis zabezpieczen , brak pneumatyki duzy minus , przy pługu 2skibowym lepiej juz 30tka szła a noi strasznie głośno było w kabinie , i dzwi nie praktyczne w upały masakra totalna bo własnie wspomnianych dzwi nie zabardzo otworzyc ani sciagnąc takze no jesli jakies pytania to pytaj , nie wiem jak TYM ja tylko kubotą jezdziłem i osobiscie nie polecam , a noi jak na tę wąskość to za wysoka TYM jest niższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutus44    5

to ale dałeś mi do myślenia :wacko: -kurcze mam kupe forsy dopłacić by sobie pogorszyć.W Tymie jest wom elektrohydrauliczny-ale sam ciągnik też jest wysoki-ma 2,5m.I jeszcze chciałem zmienić opony na 11.2r36 to jeszcze zapewnie będzie wyższy.Orać nim nie zamierzam.Ale gdzie ta legendarna jakość kuboty ze po roku padła skrzynia???

 

hej bodzio-ile te kioti kosztuje bo tym i kubota tak wstepnie 80 tys netto-ale te sa bez pneumatyki.Pneumatyka jest niby niekonieczna bo do transportu mam 2 inne ciągniki-ale czasem się przydaje.Z wyglądu fajny ciągniczek-ale u nas chyba nie ma dealera(okolice Poznania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja kupiłem w agromaie pozanań niewiem dokładnie z jakoch rejonów jesteś,ale kilku dilerów w wielkopolsce moge Ci podać co do ceny to około 90tyś brutto

 

Mam go 3 lata ciągnik jest bezawaryjny wąskie koła są dostępne w opcji

 

No i idealnie pasuje w międzyrzędzia

Edytowano przez bodzio9909789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutus44    5

nikt mi więcej nie pomoże-jutro składam papiery i muszę się na coś zdecydować.Wszystkie sugestie mile widziane

bo jak mówi moja mama-co dwie głowy to nie jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutus44    5

szkoda,że tak mało osób się wypowiedziało w tym temacie.Ale wszystkim ,którym się coś chciało napisć -dziękuję.Trochę mi to pomogło.

Wybrałem tyma t503-ze względu na dealera z którym robiłem już interesy i byłem zadowolony z serwisu.A co do ciągnika to się okarze.Mam nadzieje,że nie będzie to plastelinowa stal made in P.R.C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szops1    1

powodzenia w exploatacji, w tymie radio sobie posłuchasz w kubocie nie słychać swoich mysli , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llapa    1

marekspectra do czego ta pionowa rura? Myslalem ze to wydech ale widzę że wydech jest w miejscu fabrycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AGROberry
      Witam. Mamy zamiar razem z tatą kupić ciągnik do plantacji truskawek i malin. Co myślicie na temat tych dwóch traktorów? Najbardziej interesuje mnie awaryjność i spalanie.
    • Przez SZKOPSSON
      Witam użytkowników, od niedawna stałem się właścicielem ciągnika wyposażonego w filtr dpf, w związku z tym mam do was kilka pytań:
      1. jak problematyczne jest wypalanie filtra dpf w waszych traktorach?
      2. czy już ktoś się tego pozbywał ?
      3. Co sądzicie o tego typu uszlachetniaczach do paliwa wspomagających wypalania filtra http://k2.com.pl/mycie-wstepne/product/2693-k2-dpf-50-ml lub http://www.millersoils.pl/produkty/premium-samochody-osobowe/dodatki-do-paliw/dpf-cleaner-regenerator/
      Jeśli chodzi o mnie to uważam takie dodatki za bardziej bezpieczne niż np. http://k2.com.pl/component/ssproducts/product/2711-k2-dpf-cleaner-500-ml którego to używa się bezpośrednio w filtrze.
      No i ostatnie pytanie czy w związku z faktem posiadania ciągnika z dpf, aby ułatwić wypalanie/lub minimalizować ryzyko zapchania używacie paliw premium, a jeśli tak to czy później nie macie problemów ze zwrotem akcyzy, bo dajmy na to na fakturze będzie pisać ON premium/power a nie samo ON, a ustawodawca nie przewidział takiego zapisu w ustawie o zwrocie podatku akcyzowego.
       
    • Przez bartosz0013
      Witam,
       
      Kupiliśmy Kubotę M6060 66koni i chcemy do niej dokupić jakiś agregat ścierniskowy bądź talerzówkę.
      Co będzie lepsze? 
      Ziemie 3-4 klasa, uprawiamy zboża i rzepak. 
       
      Jeśli "gruber", to znaleźliśmy taki na 4 łapy z zabezpieczeniem ślimakowym firmy EURO MASZ. Jak takie zabezpieczenie się sprawdza? Różnica w cenie jest około 2000zł między ślimakowym a sprężynowym. Kołkowe zabezpieczenie raczej nie wchodzi w grę, bo pola są dość kamieniste.
      A może lepsza będzie talerzówka ? 
       
      Której firmy maszyna będzie najlepsza (znaczy najlepszy stosunek jakość/cena) ? 
       
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam,
       
        zastanawiam się nad zakupem kubota m9960. Ten ciągnik będzie pracował głównie przy pracach zielonkarskich - zgrabiarka, kosiarka, owijarka samozałodowawcza oraz w przyszłości zostałby dołożony tur do zwożenia balotów. Interesują mnie plusy i minusy tego ciągnika chodzi mi tutaj głównie o opinie ich użytkowników. 
    • Przez Piotrekk9540
      Chodzi mi konkretnie o to, ile litrów na sezon potrzebujecie aby uzupełniać stan oleju w skrzyni ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj