Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 255 problem ze światłami

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sloneczko18

sloneczko18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 luty 2014 - 17:17

MF 255 problem ze światłami Witam. Mam kłopot ze światłami w MF255. Gdy chciałem podłączyć lampę roboczą pod gniazdo przyczepy, zgasła prawa lampa postojowa, i nie ma obu świateł stop, reszta świateł (kierunki, postojowe przednie, krótkie, długie, lewe postojowe tylne, oświetlenie wskaźników) działa. Nie ma tylko świateł stop i prawej tylnej postojówki. Żarówki sprawne, bezpieczniki w skrzynce też sprawne. Nie mam pojęcia gdzie tkwi problem. Proszę o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 255 problem ze światłami Dzisiaj, 07:02
  •  

#2 Share Ecik

Ecik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 09 luty 2014 - 17:23

MF 255 problem ze światłami A jak ją podłączyłeś do wtyczki? Na które styki? Najlepiej jakbyś wrzucił zdjęcie wtyczki i jej podłączenia. A poza tym jaka żarówa w tej lampie roboczej? ;)

#3 Share sloneczko18

sloneczko18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 luty 2014 - 17:33

MF 255 problem ze światłami Żarówka reflektorowa nie wiem ile wat (coś w rodzaju przeciwmgielnej przedniej). Zdjęcie gniazda zaraz wrzucę.

Dodany obrazek
Podłączyłem do 2 i 5, bo między tymi stykami było napięcie, i wtedy zgasła postojówka i na chwilę zapalił się prawy kierunek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Ecik

Ecik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 09 luty 2014 - 17:38

MF 255 problem ze światłami mase podłącz na 3 a plusa na 5. Bo podłączyłeś na kierunkowskaz i pozycyjne lewe :)

#5 Share sloneczko18

sloneczko18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 luty 2014 - 17:44

MF 255 problem ze światłami Ok. Ale nie świeci się stop i prawe postojowe i nie wiem jak to naprawić, może gdzieś są jeszcze bezpieczniki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ecik

Ecik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 09 luty 2014 - 17:47

MF 255 problem ze światłami Pewnie bezpieczniki. Posprawdzaj jeszcze raz dokładnie a jak bedą dobre to sprawdzaj w samych lampach czy jest masa, napięcie. Gdzieś musi być przerwa :)