Polecane posty

KrystianLS    8

My robiliśmy 2 sekcję pod prasę.

ale i pod tuza tak samo możesz pod siedzeniem czyli na tym zdj co wysłałes

powiina się znajdować zaślepka to pod nią podłączasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

witam mam takie czy można podłączyć ten rozdzielacz od tura tak że na pierwszym miejscu jest pompa olej przewodem idzie do tego rozdzielacza wchodzi od strony zaworu a wyjściem olej jest skierowany na zasilanie plecaka czytałem już o tym i niektórzy pisali że te rozdzielacze z allegro to po prostu rozrywa ale ten nie wiem z jakiej jest firmy był razem z turem agromasz ł 106 wydaję się dość mocny. Kolega w c385 ma dodatkowy rozdzielacz tak podłączony i nic się nie dzieje tylko nie może używać obydwu rozdzielaczy jednocześnie tylko najpierw jednym a potem drugim. Spróbowałbym podłączyć tak samo ale boję się że go rozerwie tak jak pisali co niektórzy i 300 czy 400 zł pójdzie w piach http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac7ac21853c3c735.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/55713d2344a99bc5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancer527    11

Nie ma co się dziwi że zwykłe rozdzielacze rozrywa jak się powrót T nisko ciśnieniowy podłącza się jako zasilanie podnośnik... take coś można robi z rozdzielaczem z wyjściem wysokociśnieniowym HPCO na powrocie w wtedy będzie ok pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

Teraz mam tylko pytanie czy ten moge tak podlaczyc co podalem w linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancer527    11

Tak jak pisałem jeśli na powrocie ma napisane HPCO to tak a jeśli tylko T to nie bo to jest wyjście powrotne nisko ciśnieniowe i przewarznie jest ono do 20 atmosfer opisywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Panowie czy rozdzielacz od bizona ten dwu sekcyjny będzie się nadawał do tura. Mam taki rozdzielacz ale widzę że ma tylko po jednym wyjściu na sekcje a jak podłączyć siłownik dwustronnego działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancer527    11

Raczej nie założysz tego rozdzielacza jak ma po 1 wyjściu na sekcji pod siłownik dwustronny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Razzor
      witam czy spotkał się ktoś z was z rozdzielaczem w mtz 820 na linki jak w turze z joystick'iem, może wiecie gdzie ewentualnie kupić zestaw naprawczy do tego rozdzielacza ( zdjęcie w galerii).
    • Przez vailus
      Witam. Przeglądam ofertę ze strona y sklep dla rolnika i jestem zdecydowany zakupić tam po sezonie kompletna hydraulike do tura w zetor 8045. Ale mam kilka pytań odnośnie wyboru rozdzielacza w tym zestawie, gdyż zamierzam sobie odrazu pociągnąć dodatkowe wyjścia na tył ciągnika. Rozdzielacz będzie napewno na dzwignie. 1. Do tura będą szły 2 sekcje na siłowniki dwustronnego działania. Pierwsza na podnoszenie całych ramion, a druga na manewrowanie łyżka. Dodatkowe dwie sekcje chciałbym puścić na tył ciągnika. I teraz pojawia się pytanie. W ofercie sklepu są rozdzielacze z wybraną sekcja pływająca, nurnikowa i zatrzaskiem. W jakiej ilości i jakie te sekcje wybrać? Dodam że w przyszłości ciągnik będzie pracowal z prasa zwijajaca typu jd 550 lub coś podobnego (zależy od stanu, jak to w używanych prasach). 2. Poprzedni właściciel podłączył za pomocą zwykłego trójnika wyjście na podnoszenie ramion tura do góry, biorąc zasilanie z wyjścia hydraulicznego z tyłu (są tam siłowniki jednostronnego działania które wymienię na dwustronne) . Myślę żeby tam wstawić zawór trójdrożny zamiast tego trójnika i poprowadzić zasilanie na nowy rozdzielacz. Czy powrót z tego rozdzielacza można skierować do korka wlewu oleju do skrzyni? Czy może jest jakieś inne rozwiązanie jak podłączyć dodatkowy rozdzielacz? 3. Czy ta liczba wyjść hydraulicznych jest optymalna żeby później myśleć o podłączeniu tego do prasy zwijajacej? Chciałbym sobie to naszykowalem już na gotowe i nie bawić się w ponowne przeróbki w niedalekiej przyszłości, więc dlatego wolę zrobić wszystko na gotowe już teraz. Dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Mati2812820
      Witam, tak jak w tytule, może ktoś ma na zbyciu sprawny rozdzielacz do trolla? Jeśli tak to proszę o kontakt na priv.
    • Przez DEMONxXx
      Witam 
      Da się samemu zregenerować rozdzielacz EHR?  Chodzi mi o wymianę uszczelnien to coś pomoże czy wyrabiają się tam części metalowe?
      są tam jeszcze jakieś uszczelnienia oprócz oringów na elektrozaworach?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj