Zaloguj się, aby obserwować  
martin_3512

Gdzie można kupić kabine Koje w woj. Lubelskim lub w okolicach?

Polecane posty

martin_3512    44

Tak jak w temacie, gdzie można kupić kabine Koje w woj. Lubelskim lub okolicach? Chodzi mi o nową kabine do ursusa 3512. Wiecie może gdzie jest taka składnica z maszynami gdzie dostał bym taką kabine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DrJoint    4

Ta kabina jest produkowana 2 km odemnie. Sprzedaja takze indywidualnym klijentom pojedyncze sztuki. Chcesz numert telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      A więc szukam jakiejś nowej kabiny do mojej 60-tki teraz mam takie zerdzewiałe blaszane starocie więc czas na nowe blachy. Nie będę pakował w c-360 niewiadomo jakiej kasy ale może macie jakieś spostrzeżenia na temat rzemieślniczych kabin, na co zwrócić uwage jakich unikać ?
       
      Lekko zejde z tematu jaki kolor C-360 preferujecie ? Bo nowe blachy muszą być pomalowane oczywiście żółty czy czerwony
       
      Temat dotyczący starszych kabin:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/31223-stare-kabiny-wygluszanie-starszych-kabin/
    • Przez dezmond_
      U mnie jak narazie jest pod tym względem dość słabo możecie niewiezyć ale przez całe ubiegłoroczne żniwa widziałem tylko jednego gospodarza który prasował duże kostki Ja nadal mam prase rolująca John Deere 582 (już dość zużytą) i zamierzam kupić prase do duzych kostek bo moim zdaniem są lepsze od bel ale jeszcze chyba nie w tym roku...
      A jak u was czy duże kostki wypieraja bele czy raczej prasy rolująca niepodzielnie żądzą ?
    • Przez Gacuseks
      Witam
      Szukam używanej opony 18,4-34 do Ursusa 1012, na ciągniku jeden Petlas z 90% bieżnikiem. Patrząc po serwisach aukcyjnych, żaden problem nabyć, lecz za przesyłkę kupę kasy wołają. Jestem z okolic Radomia i powiedzmy do 400km w obie strony mogę podjechać.
      Może ktoś mi podpowie gdzie są składnice używanych opon w zakreślonym przeze mnie rejonie.
      Pozdrawiam Michał
    • Przez rudi0018
      Witam wszystkich.
      TAk jak napisałem w temacie, od kilku dni podczas ruszania, hamowania i jazdy(nie cały czas) coś skrzypi w okolicach tylnego koła. Śruby od koła dokręciliśmy i nadal to samo. Co to może być?
    • Przez emtecc
      witam
      Jak myślicie, światła przeciwmgielne będą dawały dobre światło przy pracy w polu umiejscowione przy światłach na kabinie w zetorze 7745
      takie: http://sklep.wesem.pl/4/6687/halogeny_samochodowe_przeciwmgielne_przeciwmg_owe_drogowe_typu_ho4
      na forach off-roadowych polecali takie lampy zamiennie jako robocze na dach. Na wykresie widać, że ładnie to świeci. Ciekawe jak będzie gdy zamontować je na wysokości około 2 metrów.
      Spotkał się ktoś z czymś takim?
       
      Jakie lampy polecicie na kabinę do zetora na przód?
      Te: http://sklep.wesem.pl/5/6704/lampy_robocze_typu_lor4 na wykresie wydają się dobrze świecić
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj