jacol

siewnik

Polecane posty

MarcinPykuS    68
Niby czemu ma być za ciężki?Ludzie latami pracują zestawem poznaniak+330 i nie narzekają.

 

No właśnie, zgadzam się z @tommy66692... <_< :) <_<

 

Ja bym na twoim miejscu kupił siewnik poznaniak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytus    0

jak dysponujesz 3000 zł i c330 to moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie poznaniak 2,7m. Za taką kase może kupisz rocznik ok. 86' w nienajgorszym stanie. Duński będzie trochę droższy, poza tym do poznaniaka części są tanie i łatwo dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

też jestem za Poznaniakiem bo sam siałem nim i ciapek dawał sobie rade bez problemu i nie ważyło go ! Teraz czasem jak sieje bez agregatu uprawowego to zakładam bliźniaki do ciapka i zapinam do 4m Sulki ale nie mogę sypać do pełna bo przeważa go. A na moc i uciąg to daje rade bez najmniejszego problemu więc jak kupisz 3m poznaniaka to sobie poradzi z pełnym zbiornikiem i nawet po górzystym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszP    0

nie przesadzajmy ciapek nie da rady z poznaniakiem 3m bo jest on za ciężki ;) niestety ,ale będziesz się musiał się zadowolić 2,7m ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Jak nie da rady jak da-co ty gadasz ze za ciezki ;) Przecież nie trzeba sypac na full-ciapek bedzie z takim smigal bez problemu ;)

 

@MarcinPykus ciaga c330 3m poznaniak na 5 biegu wiec ciapek to sobie bedzie lecial z takim siewniczkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pełen Poznaniak 2,7 potrafi na górzystych polach podnieść mf 255, 4011 też, także nie wiem jak ciapek ma jechać z 3 metrowym. Trzeba by jakieś kowadło z przodu przywiązać, chyba, że ma chodzić po równych polach, to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

za 3 tys to nie kupisz dobrego zachodniaka. a poznaniak 3m z olejowa skrzynia okolo 6 tys. ja kupilem w zeszlym tygodniu poznaniaka 2,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Tutaj jest filmik, na którym widać, jak C-330 sieje 3 metrowym poznaniakiem na 5 biegu... ;)

Nasyp zboża do pełna to ciapek polegnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
Nasyp zboża do pełna to ciapek polegnie...

Będzie startował w kosmos, jakie to sianie i precyzja prowadzenia na 5-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj