Skocz do zawartości

Zdjęcie

renault ceres 85 problem

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Lukas2909

Lukas2909

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 16 luty 2014 - 02:10

renault ceres 85 problem Co do napędu-> działa tylko wtedy gdy jest wciśnięty guzik(nie włącza się automatycznie), a spalanie w ceresie( w moim przypadku 85X) waha się w okolicach 10l na godzinę przy orce 4x30cm i gdzieś około 8-9l przy agregacie 3m, ale dużo zależy od ziemi którą się uprawia, wbrew powszechnym przekonaniom, silniki John Deere nie są paliwożerne, przynajmniej ja tak nie uważam, pozdrawiam_;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
renault ceres 85 problem Dzisiaj, 03:18
  •  

#22 Share piech

piech

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 16 luty 2014 - 11:10

renault ceres 85 problem no wlasnie naped ma dzialac wtedy gdy jest wlonczony a ogladalem renie i naped byl wylonczony a dzialal i mowie to do goscia a on ze trzeba jakis tam stycznik wyczyscic to mu powiedzialem niech go wyczysci,do tego pod przystawko od napedu byl swierzy silikon chyba grzebal juz wczesniej przy napedzie i moze w skrzyni bo sprzeglo bylo jakies luzne do polowy

#23 Share Lukas2909

Lukas2909

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 16 luty 2014 - 20:06

renault ceres 85 problem Zdecydowanie niech to naprawi jak potrafi(jak mówiłem u mnie pękł pierścień wart 20 zł, a narobił szkód za 500), a co do sprzęgła to sprawdź wodzik przy pedale, tam są dwa takie przeguby jakby i możliwe, że to na nich jest luz.

#24 Share piech

piech

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 16 luty 2014 - 20:31

renault ceres 85 problem odpuscilem sobie ta renie,chyba niewarto kupywac takiego ciagnika do ktorego na sam poczatek trzeba dokladac a cena jej niemala bo 56500zl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share adameo9874

adameo9874

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 17 luty 2014 - 20:08

renault ceres 85 problem że malowany i wyczyszczony sprzęt to nie znaczy że jest stary i zmęczony Dam przykład znajomemu sprowadziliśmy ciągnik new hollanda tm165 11tyś motogodzin stan taki sobie nie lala ale nie wrak rocznie robi nim 1tyś mth i mówi że go nie zmieni na innego nic nie nawala na dzień dzisiejszy ma ok 17tyś mth i tylko jedna wada pękajace kable pod kabiną ze wzgledu na to że one cały czas pracuja z kabiną góra dół

#26 Share piech

piech

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 17 luty 2014 - 20:38

renault ceres 85 problem adameo dobrze gadasz ale jak dzwonie do goscia i pytam czy grzebal cos przy napedzie albo skrzyni a on mowi ze nie ajak ja zajerzdzam ogladac i wkladam reke pod skrzynie a tam swiezy silikon no i jak tu jechac ogladac malowany albo wychuchany ciagnik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share bialytv

bialytv

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 04 marzec 2015 - 18:34

renault ceres 85 problem

Kupiłem reno ceres 320 i nie działa w nim stop. Prąd dochodzi do włączników i dalej przewody wchodzą w wiązkę ,bezpieczniki sprawdzone może jest tam jakiś stycznik lub przkażnik  .Proszę o podpowiedz lub ma może ktoś schemat instalacji elektrycznej .