Zaloguj się, aby obserwować  
robertrolnik27

Wóz paszowy a zbite belki

Polecane posty

rolstudent    182

mocno zbita bela po prasie z 20 nożami? czy po prasie bez noży a trawa miała metr? wóz paszowy pionowy, czy poziomy, dedykowany do bel czy do pryzm? odpowiedz od 2 minut do 6 godzin w warunkach skrajnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

trzeba pewnie z 20-30 minut mu dać, w mojej BVL to i z 40, ja mam paszowóz dedykowany do pryzm, bele tnie bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr10540    0

Miałem na próbe wóz paszowy firmy seko. Balota po zmienno komorowej presie i pieciu nożach rozwlił w 3 minuty. Byłem w szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

przede wszystkim kształtem ślimaka i ustawieniem noży, w wozach pryzmowych ślimaki są niższe a noże mniej atakujące,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bartik534
      Witam wszystkich serdecznie. Tak jak w temacie chciałbym poznać opinię użytkowników na temat wozów paszowych. Mianowicie interesuje mnie 14 m3 Wóz paszowy i tu mam problem bo nie wiem czy wziąść z jednym czy dwoma ślimakami.. Marks wozu jako taka dla mnie nie ma znaczenia choć dla ciekawskich mogę zdradzić że mam ofertę na maszynę kuhn w cenie 105 tys netto za 2 ślimakowy. Jednak nie do końca wiem czy to dobre rozwiązanie brać 14m3 w w tej konfiguracji. Bardzo prosiłbym o uzasadnione wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
    • Przez dawid141413
      Witam, interesuje się zakupem wozu paszowego sgariboldi monofeeder st 14 i mam kilka pytań do użytkowników. Jakim ciagnikiem mieszacie? Ile kg? Jak z awaryjnoscia?
    • Przez aga19892010
      kupiłem prasę claas variant 180 z rotorem.problem polega na tym,że przy robieniu belek  sa one  słabo ściśnięte kapciowate i zegar pokazuje niskie ciśnienie (1-2 kreski)/pytanie czy moduł lub zawór z cewka odpowiedzialny za sile zgniotu można jakoś zamienić na manualny ?zawór ten znajduje sie z prawej strony od strony zębatek i łańcuchów  czy występowały te prasy z manualnym zaworem zgniotu ?prasa rok 1997
    • Przez grzegorz19941
      Witam
      Ostatnio  zastanawiam się nad kupnem paszowozu. Z racji tego że obora jest starego typu wybór padł na wóz poziomy. Czy ktoś z was może mi doradzić czy warto zaryvzykować na poziomy wóz paszowy? tj. czy to prawda, że szybciej miesza i jest lepszy do bel? myślałem nad wozem paszowym intermix r8. Czy waszym zdaniem 8 m3 nie jest za mały na 30 sztuk dojnych + 25 młodziezy? macie może jakieś opinie nad wozami intermix? pozdrawiam
    • Gość
      Przez Gość
      Witam Wszystkich
      Mam Pytanie. Mam zamiar kupić wóz paszowy i nie wiem jaki. Mam do wyboru Italmix duplex  10m3 (2 ślimaki) oraz RMH mixell 10 m3 na jeden ślimak ? 
      Który znich jest lepszy czy 2 ślimaki czy 1 jeden ?
      czy Lepszy jest z firmy RMH czy Italmix
      Dodam tylko że Italmix ma wym. wys 2,30 szer. 2,15
      a RMH wys 2,45 a szer u dołu 2,25 u góry 2,40-45.
      obora o wymiarach wys 2,50 a szer stołu paszowego 2,50-260 tzn nie licząc żłobu.
      Bardzo bym prosił o opinie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj