Zaloguj się, aby obserwować  
budzel

kubota B7100D skrzynia biegów

Polecane posty

budzel    0

szukam skrzyni biegów do w/w Kuboty, lub kogoś kto ją naprawi. Dość poważna uszkodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

@MariuszZdun naprawia takie rzeczy. Poszukaj go na AF i napisz do niego. On chyba z Mazowieckiego jest o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nowe częsc imogą byc drogie i napewno będą, podobnie jak nowa skrzynia. Możesz jedynie poszukac zakładu, który się w tym specjalizuje i umie dorabiac koła zębate i wałki. Coś mi mówi, że naprawa będzie nie opłacalna. Przekroczy wartość tego traktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565
hubertuss    4653

Wiemy jak on wygląda. Dlatego napisałem, że koszt napray może przewyższyć koszt traktorka. Skrzynia nie jest skomplikowana. Ale z niczego najlepszy mechanik jej nie złoży, części trzeba kupić a używanych jakoś wiele nie ma. Zostają jeszcze zakłady dorabiające koła zębate, naprawiające takie skrzynie. Ale to tez tanie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez macius11157
      Witam czytałem trochę o tym ale nigdzie nie ma dokladnie wyjasnionego czy każdy dx posiada blolade 6 biegu po przez zabezpieczenie srubka. Przerabial ktoś taki temat ?chciałbym mieć pewność że nie narobie się na darmo.
      Ciągnik to dx 4.50 1987r
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Piotrekk9540
      Witam, mam problem ze skrzynia biegów w ares 710 2000r rewers mechaniczny. przy zmianie polbiegow słychać uderzenie w skrzyni podobne do uderzenia młotkiem w metal. najsilniejszy dźwięk wydaje przy zmianie z 3 na 2. gdy zmieniam na większe polbiegi uderzenie to jest cichsze. miał ktoś podobny problem ?
    • Przez Maikel1987
      Chce się dowiedzieć jak się spisuje  skrzynia w tym modelu 5120 ? Drogi koszt naprawy skrzyni jak coś siadzie ?  Ona jest na tarczkach  czy jak ? Ogólnie ile wytrzymują ? 
    • Przez Rafalinio
      Witam forumowiczów,
      Jestem posiadaczem kubota l5040 który posiada jak dla mnie trochę mało wyjść hydrauliczych. Chciałbym dołożyć kilka wyjść na innym rozdzielaczu i moje pytanie brzmi czy ktoś na forum posiada taki ciągnik z dodatkowymi wyjsciami lub taki ciągnik z przednim turem żeby mógł mi podpowiedzieć  jak to jest podłączone żeby działało. Chciałbym żeby dodatkowa hydraulika działała niezależnie od oryginalnych wyjść hydrauliznych i chciałbym żeby to było bez dokladania drugiej pompy.
      Proszę o jakieś podpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • Przez Pstrąg
      Witam,
      Mam problem , otóż nie wiem gdzie znajduje się filtr skrzyni biegów w fendt 309c (silnik deutz) 2000r. Przekopałem forum i nadal nie wiem na 100 % gdzie jest. Ktoś wspominał ,że w okolicach tylnego lewego koła ale i tak nie mogłem znaleźć. Prosze o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj