Zaloguj się, aby obserwować  
majcher_kam

Opinie John Deere 6110

Polecane posty

majcher_kam    0

Witam!

Zastanawiam sie na kupnem JD 6110 lub 6100 chodzi o moc ciagnika w granicach 80-90 km. Niestety z JD nie mam zadnego doswiadczenia obecie same Zetory. Prosze w zwiazku z tym o opinie na temat tych modeli na co zwrocic uwage przy kupnie? Czym roznia sie poszczegolne serie np SE od Premium itp ? Oraz jak wyglada sytulacja z awaryjnoscia, spalaniem oraz kosztem serwisowania?

Z gory dzieki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly1256    0

Ogólnie ciągniki z tej serii bardzo dobre i trwałe tylko nie kupuj wersji SE jest okrojona i gorzej wykonana. Przy zakupie napewno ważny jest przebieg jeżeli jest prawdziwy, wiekszość sprowadzonych ma ok 10tys mth ( mój ma 15tys mth i chodzi bez zastrzeżeń). Spalanie nie jest tragiczne ale nie można krecić silnika powyżej 1800 obr. Części są dość drogie ale też ich jakość jest bardzo dobra no i co najważniejsze w tych ciągnikach to to że są zbudowane na pełnej ramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

Mały1256 co do tych obrotów silnika i spalania masz racje ale to że se jest wersją okrojoną to bzdura bo jest dokładnie odwrotnie to są najlepiej wyposażone ciągniki. natomiast wracając do tematu jak najbardziej polecam te modele tylko kupując taki traktor weź ze sobą mechanika który się na tym zna niech ci sprawdzi przebieg i najważniejsze ciśnienie na mikropompce bo jak ona siądzie to przestaje działać prawie wszystko a koszty zaczynają się od 4 tyś netto w najlepszym wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTR-SS    0

Wersja SE to seria ekonomiczna a więc gorsza niż wersja Premium. Wersja SE ma gorsze wyposażenie kabiny stare zegary, dźwignie, kierownice oraz rewers, siedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

wersja se to to samo co premium w serii 6020 pierwsze modele 6020 też były jeszcze tak oznaczane premium było dopiero później ale to zależy też w jakim kraju

 

co do rewersu jak kolega wspomina to wszystkie modele do 96 roku miały prawostronny bez pozycji parkingowej następnie aż do końca serii 6000 były już z pozycją parkingową a każdy jeden ciągnik serii 6010 ma elektrohydrauliczny rewers lewostronny ale nie będę się z nikim spierał o to bo majcher_kam nie o to pytał aczkolwiek uważam że jak ktoś nie ma wiedzy na ten temat to po co zamęt robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj