Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika Reanault Ares 710

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtek1m

wojtek1m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 06 luty 2014 - 21:20

Hydraulika Reanault Ares 710 Witam mam problem z ciągnikie renault Ares 710 mianowicie przestał mi działeć skręt i póbiegi nie włacza sie też wałek. stało sie to nagle wcześniej nie było żadnych tego typu usterek . wymieniłem pompę hydrauliki na nową oczywiście filtry i sprawdziłem orbitrol ale to nic nie dało :( skęcić nie można wcale podnośnik i wyjścia hydrauliczne działają tak jak powinny . a jak sie da ciśnienie na wyjśćie hydrauliczne aż pompa wyje to wtedy da się (ciężko)skręcić kołami . Było przy nim już 2 mechaników i rozłożyli ręce

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika Reanault Ares 710 Dzisiaj, 12:17
  •  

#2 Share Ksawery

Ksawery

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 06 luty 2014 - 21:43

Hydraulika Reanault Ares 710 ale przestał Ci działać w jakiej sytuacji teraz po zimie czy jak coś robileś nim lub przy nim?? kiedy kupiłes go lub ile nim przerobileś u siebie? skoro półniegi tez nie działaja i wałek to pewnie orbitrol dobry

#3 Share wojtek1m

wojtek1m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 06 luty 2014 - 22:24

Hydraulika Reanault Ares 710 kupiłem go 3 lata temu a problem jest od jesieni jeszcze pracował do końca zapomniałem dodać że z ładowaczem ładowałem obornik i nagle przestał działac najpierw skret a potem pólbiegi

#4 Share Lukasz30245

Lukasz30245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 07 luty 2014 - 16:36

Hydraulika Reanault Ares 710 tam jest jedna pompa?bo mi to wygląda na brak cisnienia w drugim obiegu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share wojtek1m

wojtek1m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07 luty 2014 - 18:29

Hydraulika Reanault Ares 710 pompy są 2 ciśnienie na wyjściach ma 200 bar druga pompa jest na podnośnik i działa dobrze

#6 Share Lukasz30245

Lukasz30245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 08 luty 2014 - 16:05

Hydraulika Reanault Ares 710 sprawdz cisnienie z drugiej pompy która zasila orbitrol i pewnie smaruje skrzynie a nie na gniazdach

#7 Share wojtek1m

wojtek1m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 luty 2014 - 14:00

Hydraulika Reanault Ares 710 znałazłem przyczynę awari a mianowicie był nią zawór sterujący przy pompie z prawej strony zatarł sie po ruszeniu i przeczyszczeniu działa jak trzeba :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Tony666

Tony666

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:Nowości techniczne

Napisany 16 luty 2014 - 20:02

Hydraulika Reanault Ares 710 ciekawy przypadek:P ten zawór jest na zewnątrz czy za tą płytą co pompę przykrywa? cyknij fotke chcialbym zobaczyc jak to wygląda

ciekawy przypadek:P ten zawór jest na zewnątrz czy za tą płytą co pompę przykrywa? cyknij fotke chcialbym zobaczyc jak to wygląda