Zaloguj się, aby obserwować  
MarekTafel

FENDT 924 Ciężko odpala

Polecane posty

MarekTafel    0

Witam mam male pytanko dotyczance fendt a 924 z 2009r kupilem go i cięzko mi pali tak jak by ropa sie cofała lub jakis filtr był mocno zapchany wymienilem glowny kolo filtra oleju jest lepiej ale to jeszcze nie to chcial bym sie was zapytac czy wiece gdzie on ma pompke paliwową i czy ma jakis inny filtr posredni .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ja bym jeszcze spróbował z wymianą filtra wstępnego, miałem taki sam przypadek z 820V, dopiero po wymianie obydwóch filtrów wszystko wróciło do normy.

Nie wiem jak w 900 ale w 800 i 700 Vario wstępny filtr jest z prawej strony pod kabiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekTafel    0

ale z prawej jak stoi sie przed traktorem czy jak sie siedzi w nim ? bo wymieniłem głowny a nie wiem własnie gdzie ten wstepny i nie moge znalesc tez tej pompki przelotowej oraz tej co pompuje rope i dokladnije w jakim miejscu sie znajduje.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jak siedzisz w ciągniku to po prawej, a wiesz jak powinien ten filtr wyglądać? Podaj maila to Ci wyślę instrukcję od ciągnika tam jest pokazany ten filtr i do tego jest opisana procedura odpowietrzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekTafel    0

Dzieki ci wielkie znalazlem go jest tak brudby ze do konca zniego ropa nie odpływa tylko stoi jakims kislem jest zapchany. a gdzie brales ten filtr bo on ma odkrecany ostrojnik czarny z czujnikiem jakims tam . ile dałes za ten filtr?

 

A wiesz jeszcze co daje variatronic Ti ? nie wiem czy oplaca sie to właczac i kiedy sie to robi do czego wg to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ja brałem u Korbanków, jeżeli to ten sam to kosztuje ok 250 netto oryginał, zamiennik zależnie od firmy nawet za 130 netto chyba był, bo ogólnie to nie mogłem nic dopasować w zamiennikach, sklepy rozkładały ręce a u Korbanka od ręki. Zadzwoń do nich, podaj VIN ciągnika to Ci powiedzą ile kosztuje i wyślą jeżeli masz daleko.

 

Variotronic Ti to nie wiem czy czasem nie jest to zapisywanie funkcji na uwrociach które mają uruchamiać się automatycznie, jeszcze nie miałem czasu tego systemu rozgryźć ale chciałem go w orce wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez Skroll123
      Witam mam problem z moim silnikiem ponieważ nie mam jak ustawić kąta wtrysku ponieważ go niechcący go przedstawiłem. Problem polega na tym że nie mam oznaczenia GMP na kole zamachowym da się to jakoś inaczej ustawić lub zaznaczyć? 
    • Przez kamil8352
      Witam. Fendt 716 vario 2002r. Po nacisnieciu przycisku nie zmienia zakresu predkości I/II. Po zmianie zakresu mechanicznie kluczem na ciagnik jeździ tak jak powinien. Nie wyswietla zadnych błędów.
    • Gość
      Przez Gość
      witam,
      pytanie jaka jest najwolniejsza jazda na TMSie ?? włączam pierwszą skrzynie i to jest najwolniej ?? a wolniej to już tylko na dżoju z wyłączonym TMS .. czy jak ??
      i do czego te pomarańczowe pokrętła ??
       
       
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj