Zaloguj się, aby obserwować  
demon17

Łopatki wysiewające do mds 921

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
demon17    1

Witam, orientujecie się gdzie i ile kosztują łopatki AR/BR AL/BL do MDS 921 ;>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demon17    1
Napisano (edytowany)

Dzięki kolego, a wiecie czy są dostępne jakieś tańsze zamienniki ;>?? Wiecie jak rozpoznać czy dana łopatka to AL4/5 ;>??

Edytowano przez demon17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez daro189
      witam, niedawno kupiliśmy kombajn MF 31 z 1963 roku przerobiony pod młócenie fasoli "piekny jaś".
      jednak wysyp ziarna znajduje się na dole i fasolę trzeba wybierać ze skrzyni. posiadamy łancuch, jednak brakuje na nim łopatek, aby ziarno transportować do zbiornika.
      i tu pojawia się moje pytanie - jaki materiał zastosować do wykonania takich łopatek?
      czarne gumowe ze sklepu odpadają, bo zostawiają ślady na fasoli, blaszane również odpadają. najlepszy byłby dość mocny, ale również elastyczny biały plastik, jednak nie wiemy jaki rodzaj i grubość zastosować. czy ktoś posiada wiedzę, jak to wykonać aby uszkodzenia były jak najmniejsze?
      pozdrawiam
    • Przez TomaszN
      Witam wczoraj zakupiłem Nowy nabytek jakim jest amazonka d7 specjal II 2.5m i m ma pytanie bo zostały zmienione kółka wysiewające jeszcze przez Niemca . I czy te kółka mają mieć luz ? bo gdy ruszam palcem jest delikatny ruch . A gdy napędza przekładnia nie chodzi jakoś tak gładko tylko tak troszeczkę skacze ? Czy te siewniki tak mają ?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam.
      Mam pytanie dla użytkowników rozsiewacza amazone za-u chciałbym wymienić tarcze z wysiewu 24m na 15m ale nie wiem do końca jaki typ byłby odpowiedni ponieważ są dwa rodzaje z tego co przeczytałem na forum OM i OS. W instrukcji są tarcze os 200mm i 240mm i nie wiem czy takie byłby odpowiednie?
      Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy do rozsiewania nawozu na 15m trzeba ustawiać kąt na ramionach ciągnika oraz co to za parametr z tabeli który zaznaczyłem
       
      amazone.bmp
    • Przez Jzfffthedeere
      Witam! Posiadam rozsiewacz nawozów AMAZONE ZA-M 1500. Mam problem z regulacją tarcz wysiewających, mianowicie trudno jest mi określić ich typ, a także znaleźć jakiekolwiek dane dot. regulacji znajdujących się na nich łopatek. Bylibyście w stanie pomóc? Z góry dzięki 
       
      Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj