Zaloguj się, aby obserwować  
Bob

Zestawy naprawcze THM i GMP w Bizonie

Polecane posty

Bob    820

Mam pytanie do innych użytkowników, czy ktoś z Was używał takich części bo zamierzam zrobić kapitalny remont silnika w Rekordzie i za zestawy naprawcze tych firm w kilku sklepach zaproponowano mi od 195 do 240 zł za dziurę brutto, mają niby dwa lata gwarancji a za Mahle od 400 do 500 zł, Andorię Wadowice za 550zł więc nie wiem czy się zdecydować na "to" czy kupić "firmówki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba18l    0

THM sa wporządku ale lepiej firmowki kup , cena jest znacznie niższa THM ale ja kilka lat temu przez te "tańsze" 3 razy wyjmowałem silnik w rekordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sakos2803    3

Jak by ktos był zainteresowany posiadam Zestawy naprawcze do silnika sw-400 silnik lejlanda orginalne posiadam 6 kompletów (tłoki i tuleje). Leza na strychu dobre 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafal8888
      Witam mam taki problem, zmieniałem silnik w kombajnie i mam założony od stara i tam jest inne wyjście na wałek napędzający prądniczkę obrotomierza w starym miałem na czworokąt podobny jak przy kluczach nasadowych, a w pompie która jest w nowym silniku ma wyjście na obce pióro a pompy nie przekładałem bo w nowym silniku tez były dwa smoki a zapomniałem sprawdzić wyjście na napęd prądniczki. Zmiana pompy nie wchodzi w grę ponieważ to się wiąże z wyjmowaniem silnika co byłoby czystym absurdem. Ma ktoś jakiś pomysł jak to ogarnąć? Z góry dziękuję.
    • Przez grzegorzc360
      Chciałbym się dowiedzieć czy opłaca sie zaopatrzec w ten zestaw all................... Jak wygląda ostrzenie tym, czy są zachowane kąty ostrzenia i czy zwykłymi pilnikami co tata jak kupował polską piłę PS 360 dostał w zestawie (tylko sa to same pilniki bez tych blaszek jak w aukcji) tak zwane iglaki. Jestem już od dłuższego czasu zainteresowany tym właśnie i chciałbym się dowiedzieć opinii od was. Pozdrawiam
       
       
      Link z allegro usunąłem i temat zamykam bo nie ma sensu go dalej ciągnąć jak nie wiadomo o co chodzi. No i oczywiście ostrzeżenie zgodnie z pkt 1.17 taryfikatora.
    • Przez dawidozo56
      dlaczego bizon zo50 ma inny dzwiek niz bizon zo56?
    • Przez waldek315
      Witam z kąt bezpiecznie pociągnąć 12v pod kompresor klimy i wentylatory w bizonie czytałem gdzieś że jak się pociągnie 12v z jednego aku to może się uszkodzić bo nie będą równo ładowane ?
    • Przez MarcinAgroTV
      Witam
      Ile oleju wchodzi do pompy wtryskowej w Bizonie Rekordzie Z058 ? Wlałem 0,5 L i nie wiem czy nie jest za mało
      Czekam na odpowiedzi
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj