Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 2066

46 odpowiedzi na ten temat

#41 Share zeus11

zeus11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 19 lipiec 2014 - 22:02

John Deere 2066 witam.
dzisiaj wystąpiła u mnie awaria kombajn john deere 2266Extra jak młóciłem pszenżyto to wyłączył mi się heder, na samym początku myślałem że się zapchał ale nie, i już go nie mogę włączyć, po prawej stronie sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i ok, dalej nie idzie włączyć hedera, dodam że u mnie heder włącza się hydraulicznie a nie elektrycznie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 2066 Dzisiaj, 16:11
  •  

#42 Share zeus11

zeus11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 14 sierpień 2014 - 21:23

John Deere 2066 Mam pytanie do użytkowników kombajnu 2266Extra ponieważ w tym roku miałem problem z brudem w zbiorniku paliwa a dokładnie były tam kawałki plastiku które dostawały się do króćca ssącego na dnie zbiornika ale do filtra już się nie dostał bo te kawałki plastiku były za duże aby przejść przez wężyk łączący zbiornik z filtrem,
A skutki tego były takie że kombajn nie miał mocy i spadały mu cały czas obroty silnika zanim do tego doszedłem to parę razy wymieniałem filtry i nic w końcu po trzech razach spuszczenia paliwa i wyciągnięcia tych plastikowych kawałków szło jechać, ale nie wiem czy teraz jest dobrze bo pierwszy rok mam ten kombajn i nie wiem jak się powinien spisywać dla przykładu kosiłem pszenicę plon około 9 t/ha stała i jechałem z prędkością od 4,5 do 5,5 km/h jak szybciej to obroty mi spadały silnika z 2300 na 2100-2150., a jak kosiłem żyto hybrydowe plon 6,5 t/ha lekko leżało ale na bok to jechałem do maks 3,5 km/h i miał naprawdę ciężko i nie wiem czy te kombajny tak maja iść czy jeszcze coś jest nie tak.
Ten od którego go kupiłem chyba miał problem z tymi brudami w zbiorniku bo widać było że szukał przyczyny w paliwie ( wymienione wszystkie wężyki są ślady od wykręcania wtrysków itp.)
Heder mam w nim 6,7 metra i silnik według tabliczki ma 330 KM

#43 Share Givera

Givera

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 13 lipiec 2015 - 01:37

John Deere 2066

Witam

Mam problem, po wymianie filtrów oleju od hydrauliki zaczęła mi się świecić kontrolka która mówi że filtr jest zapchany tzn ciśnienie na wejściu jest wyższe niż na wyjściu czy coś w ten deseń. Co może być tego powodem? Filtry oryginalne z serwisu.

i 2 pytanko po odkręceniu filtru oleju zobaczyłem takie dziwne ustrojstwo z otworami wciśnięte w miejsce gdzie się montuje filtr. Na obrazkach z częściami tego nie ma, w nowym filtrze też tego nie było. Stare filtry były czerwone a nowe czarne JD. Czy użytkownicy tego typu kombajnów mogą rozwiać moje wątpliwości i doradzić jak się uporać z problemem.

Pozdrawiam

#44 Share ArberGashi

ArberGashi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 21:30

John Deere 2066

Kupiłem John Deere 2066HM, ale nie wie, jak go używać, nie wiem, jak wyjść z tej funkcji i mechanizm shpejtsite zmienię robisz spacery, podobnie jak powrót do soi pszenicy , Kto może mi pomóc krok po kroku wideo 
my contact:
https://www.facebook.com/shtetnvetee

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share maly00

maly00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 16 lipiec 2016 - 18:41

John Deere 2066 Mam pytanie odnośnie klepiska posiada JD 2056 jest tam uniwersalne klepisko drut 8mm rozstaw miedzy drutami 18mm da rade tym kości zboże ? Jedni twierdzą ze nie bo za dużo przelatuje i wraca na domlot a gość od którego kupił em twierdzi ze bez problemu będzie się kosic...
.???

#46 Share konradqw

konradqw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 22 lipiec 2016 - 18:22

John Deere 2066

Witam :) 

Czy mógłby ktoś powiedzieć mi jak zaprogramować heder w John Deere 2064/2066 żeby opuszczał na zadaną wysokość , bo nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić :) Z góry dziękuję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share andrew64003

andrew64003

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 15 sierpień 2016 - 13:35

John Deere 2066 Witam mam pytanie podczas jazdy po szosie bez włączonej młocarni i hedera popiskuje od czasu do czasu kontrolka STOP bez jakichkolwiek towarzyszących kontrolek, o co może chodzić?? Oczywiście chodzi o Jd 2066

Dodaj odpowiedź