Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz-Fahr vs John Deere

51 odpowiedzi na ten temat

#41 Share dominator108

dominator108

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 26 luty 2014 - 21:16

Deutz-Fahr vs John Deere Pewnie chodzi ci o fortschritta. :lol: :lol: :lol:

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz-Fahr vs John Deere Dzisiaj, 21:20
  •  

#42 Share JohnDeere6320Premium

JohnDeere6320Premium

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 luty 2014 - 18:45

Deutz-Fahr vs John Deere

Bierz John Deera ja mam 2 i kupie trzeciego i nie chcem innego. Sama sprzedam w Polsce mówi za siebie a Deutzh jest daleko w tyle. Johna porównuje się do Fendta najwyżej.... i serwis też nie ma porównania do Deutza....

Taaa to fajnie ze Jd Jest porównywany do Fendta /Tylko ze jesli sie smiejesz ze sprzedazy Deutza czy Claasa to smiej sie z sprzedazy Fendta bo DF ma 4 pozycje a Fendta nie ma w 1wszej 10 . I fendt napewno nie ma gorszej sprzedazy dlatego ze jest gorszy tylko za cene i mala ilosc dealerow a własciwie zadna (KOrbanek)A sam mam JD i d*py nie urywa. A jezeli chodzi o Df to fendzie jest silnik DF a nie Jd i skrzynia TTV to samo co vario Fendta.Jedynie troche gorsze wykonanie i brak ramy i tyle/Jezeli mówicie o ciagnikach DF agroplusach jakis tam po 80 km to sie nie dziwcie ze cos sie zepsuło cos nie chodzi tak jak nalezy bo to norma Bo pisza wam w gazetach ze gosciu kupił Mf jakies tam serii 100km i sie sypie wszystko naraz, w Jd seri e czy tam jakims innym badziewiu jest tak samo w Df agroplusach tez sie zdarza/Ale jak kupisz Jd Seri 6R na ful wypasie np 150 Km czy DF TTV 160km czy Claasa wtedy spodziewajmy sie jakosci a niektórzy kupuja Jd czy DF 90km za 160 tys i sie dziwia ze sie psuje . JAk sie kupuje mały ciagnik do 120km jako ciagnik głowny w gosp to sie kupuje najbogatsza serie Np TTV Czy R wtedy sie mozna czegos spodziewac.A jak chcecie miec maly tani ciagnik to sobie kupcie zetora.

Edytowany przez JohnDeere6320Premium, 05 marzec 2014 - 17:21.

#43 Share farmerski1982

farmerski1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 marzec 2014 - 20:17

Deutz-Fahr vs John Deere zenada...

Prasa JD produkowana w Polsce przez metal-fach jest tak samo z krwi i kości jak np JD854?

Niestety JD nakręca sobie sprzedaż tanimi sprzętami typu 5M. Dobre i drogie maszyny nigdy nie będą miały wysokiej sprzedaży w Polsce.

Kolego skad ty masz informacje ze jd prasa jest produkowana przez metalfach?????

#44 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 08:39

Deutz-Fahr vs John Deere Od dilera JD, chodzi oczywiście o ten nowy najtańszy model prasy.

#45 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 25 marzec 2014 - 12:11

Deutz-Fahr vs John Deere Jeśli chodzi Ci o tą prasę: Dodany obrazek
To raczej jest Feraboli Entry ;)
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#46 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 17:53

Deutz-Fahr vs John Deere Ja się na tych prasach nie znam :P Piszę tylko to co powiedział mi diler JD. Kiedyś przecież Sokółka robiła kabiny do małych JD i też niektórzy nie wierzyli, że w Polsce robione i malowane na zielono...
Jeszcze co do feraboli i metalfach to zmiennokomorowa z589 też ma wiele wspólnego z feraboli.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 25 marzec 2014 - 19:34

Deutz-Fahr vs John Deere Kabiny to Naglak robił jeśli chodzi o serię E. Metal-Fach z czegoś musi czerpać inspirację z resztą jak każdy polski producent pras :P
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#48 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 21:21

Deutz-Fahr vs John Deere Myślałem o Naglaku a napisałem Sokółka...

#49 Share thomek

thomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 14 kwiecień 2014 - 20:27

Deutz-Fahr vs John Deere

No dokładnie 6150 ale w 4 cylindrach. Deutz czy John Deere John Deere John Deere tylko dlaczego John Deere.Sam stałem przed tym wyborem i na pocztku rozwazałem claasa arion 620 john deere 6140 r deutz fahr 6160 ttv.Po tym jak wziałem claasa na testy to stwierdzilem ze jest to dosc dobry ciagnik troche ta Dyna 6 od fergusona tak srednio mi sie spodobała,ogólnie claasy mi sie srednio podobaja i uwazam ze claasa bym kupił ale za 5 lat poniewaz maja troche za małe doswiadczenie w ciagnikach.John Deere miałem zamówionego John Deera u dealera.W miedzy czasie jednak pojechałem do goscia który ma jd 6140r na direct drive(podobno dobra skrzynia dwusprzegłowa) jak sie przejechałem to juz wiedziałem nie wezme john deerea juz napeweno na direct drive(jezeli chodzi o AP to jest nasłabsza skrzynia wsród automatów ,ja uwazam ze nie mozna jej porównywac do vario fendta czy ttv Deutza./Ogólnie jezeli chodzi o trwałosc to z tej 3 John Deere wychodzi chyba z najwyzej podniesionym czołem ale jezeli chodzi o silinik to claas ma silnik jd który dosc duzo pali skrzynia dyna 6 szału nie ma /Jd tez dosc duzo spali skrzynia direct drive szału nie ma/Deutz Fahr skrzynia ttv sam jezdziłem według mnie duzo lepsza od Ap Jd czy Direct Drive./Silnik Deutz napeno mniej spali i jest bardziej dynamiczny./I ten filtr w JD przez ktory ciagniki jescze wiecej pala /Ja mam zamówionego DF 6160 ttv w Rolsadzie/Jak masz duzo ha i chcesz trakor do szarpania do bardzo ciezkich maszyn to kupuj JD /Jak chcesz sprytny ciezki ciagnik o duzej mocy to bierz DF duzo lepiej wyjdzie w transporcie .

Ile cię wyniósł df?Możesz na priv,z góry dzięki

#50 Share MlodyRolnik100

MlodyRolnik100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 18 kwiecień 2014 - 15:19

Deutz-Fahr vs John Deere Ja troszke nie w temacie ale napisze ci co wiem(sorki nie mam aż tyle czasu aby czytać all komentarze) więc napisze ci moje zdanie na 100ha ciągnik nie moze mieć 4 cylindrów poprostu NIE! kurde mać nie :) ja mam mojego Deutz-Fahr 150 6 cyl (wtedy nie było oznaczeń tylko konie) rocznik 2008 mam go od nowiści ciągnik został zakupiony w full opcji niestety brak WOM-u z przodu ale tuz ma i powiem ci że ja go kupiłęm jak obrabiałem 50 ha(teraz jest to okolo 85-90 ha a więc moja rada jak chcesz kupić ciagnik wiodący na 100ha to kup minimum tak musi mieć: 150-160koni(minimum) 6 cylindy a jeśli chodzi ci co ja bym dobrał musiał by mieć amortyzowaną 1 oś(moj ma) amortyzowaną kabinę(mój ma) i wiele innych mówię ci NIGDY ale to KURde NIGDY nie kupuj ciągnika o byle jakim wyposażeniu :) wole dołożyć 100tyś za wyposażenie ale potem na byle dołku nie wylatuje z kabiny :P i o wiele większy komfort pracy. To moje zdanie możecie mnie zjechać czy coś ale ja swojego nie zmienie ciągnik wiodący musi mieć moc a nie sie będziesz pier**lił z byle gównem .!!!

#51 Share rafal2511

rafal2511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 18 kwiecień 2014 - 21:31

Deutz-Fahr vs John Deere to że ciągnik ma 4 gary i 160 km to nie znaczy że będzie nadawał się na ciągnik główny na 100 ha wszystko zależy od profilu produkcji a także od klasy ziemi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#52 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 15 maj 2014 - 18:59

Deutz-Fahr vs John Deere Jak połowa z tych 100ha to użytki zielone i ogólnie produkcja zwierzęca to lepszy będzie czterogarowiec. Jeśli większość ziemia orna to tylko 6 cylindrów.

Dodaj odpowiedź