Zaloguj się, aby obserwować  
bizonzo56user

remont mtz

Polecane posty

jahooo    9201

Ja mogę polecić +48 665 189 837 - to telefon do mojego sąsiada, okoloce Krasnegostawu.

Zrobi ci w MTZ wszystko, co będziesz chciał. Jest z nim tylko mały problem - nienawidzi partactwa i lepiactwa :D Więc raczej ciężko go namówic na prowizorki i lepienie na drut. To co ma byc wymienione czy zregenerowane - to tak ma być i koniec. Niektórzy uważają to za wadę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzan86    0

Ja właśnie jestem po zabiegu malowania :D wyszło naprawdę zaj...

Co do wyboru farby polecam z tych : http://www.sklep.mizar.com.pl/farba-swietlista-szarosc-ral-7035-750ml-granit-p-5989.html,

Co do czerwieni to wybrałem odpowiednik 2002 według palety RAL, Kolor wyszedł idealny, kumpel mówi że powinien być bardziej czerwony ale jak dla mnie jest igła ;)

Na koła i maskę wybrałem RAL 9006 też igła, kolor wpadający w lekki metalik, oryginał też tak miał B) Podkład dawałem tylko na kabinę i błotniki, po zastosowaniu podkładu farba lepiej kryje ale w przypadku silnika zbytnio się nie opłaca. Ale jak kto chce :D Najlepiej zadzwonić do sklepu, gość obeznany w temacie, doradzi wytumaczy co i jak! A po zamówieniu towar następnego dnia w domu :D Jak najbardziej polecam tego NAPOLUX-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Ja też mam pomalowany farbą AGTECH , po 2 latach stania na dworze farba nie jest czerwona, tylko różowa. Taki klasyczny "pink". Oczywiście, tam, gdzie jest wyeksponowana na słońcu, w zakamarkach jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Witam, wiecie moze jaki kolor maja te nowe Belarusy w plastiku?? chodzi mi konkretnie o model 952.4 o kolor maski a dokladniej jaki to jest RAL. Czy wziac ze soba boczna oslone(ma taki sam kolor) do mieszalni lakierow i niech dobieraja??


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzan86    0

Zaproponowałeś najlepsze rozwiązanie ;) Ale można dobrać kolor RAL z palety i zapytać się o te farby z Napoluksa. Mi się nimi za....ie malowało kolor wyszedł igła, na kabine dawałem podkład no i kolor jest bardziej pełniejszy i wyrazisty. Zobaczymy czy coś będzie się działo z tą farbą jak u kolegów co malowali AGTECH-em.

A nawiasem to zostało mi tylko do poskładania tapicerka i poprawka instalacji i będziemy odpalać :D

Pozdrawiam B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam, mam pytanie. Chcę zrobić remont rozsiewacza amazone.Nie wiem czy jest to model ZAE 601 czy ZAE 602. Jaka jest między nimi różnica? Problem polega na tym że zaczął mi lecieć olej ze skrzyni tak jak widać na zdjęciu. Gdzie można dostać części do tych rozsiewaczy?


    • Przez MariuszKlim
      Cześć.
      Ktoś spotkał się lub korzystał/korzysta z dotacji innych niż "Czyste Powietrze" na dom lub podwórko (a dokładnie ogrodzenie od ulicy).
      w Najbliższych latach planuję przeprowadzić parę większych remontów w domu i ogrodzenie, znacie jeszcze takie dofinansowania które są wart uwagi, zwłaszcza jeśli mają małe wymogi?
      Bo Prow to chyba tylko na rzeczy gospodarcze i trzeba mieć ukończoną szkołę?
       
      Pozdrawiam
    • Przez Piotr2211
      Witam mam problem w ciągu mtz 82 chodzi o siłownik podnośnika w którym Niedziala powrót(wychodzi a nie wraca) jaka moze byc przyczyna ?
    • Przez dziki97
      Witam potrzebuję zrobić w miarę dokładny prędkościomierz do swojego ruska, potrzebny będzie do oprysków i siania nawozów.  Zastanawiam się na prędkościomierzem GPS, mógł bym używać go także  w Fortschricie 323. Posiada ktoś z was takie urządzenie i jak to się sprawuje???? do tej pory używałem telefonu z jakąś tam apka ale to denerwujące.
    • Przez Scappy
      Cześć . Zbliża mi się wymiana głowicy ,bo przepuszcza ona olej do komory spalania . Obecna była już na szlifie i Pan powiedział że następna regeneracja musi być już konkretna,bo zawory głęboko siedzą i może się to nie zamknąć w 900 zł . Myślę że lepszą opcją będzie kupno nowej głowicy i jest kilka ofert na rynku . Co polecacie żeby nie wpaść w niepotrzebne koszty ? Czeka mnie też wymiana pierścieni,może i też tłoków ale to zobaczymy .
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj