krol9

JD 592 /582-Sterownik prasy(zmiana programu)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krol9    3

Witam wie ktoś może jak przeprogramować sterownik od prasy JD 592C na prasę JD 582. Prasa sprowadzona z zachodu i ktoś pomylił sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mauryn89    0

No to ci powiem stary że masz nie lichy problem bo trzeba zadac pytanie czy się w ogole da ? ja mam 582 i mi serwisant powiedział ze komputerek 10 000 zł jest wart ... (może ściema a może nie) najpierw zapytaj jakiegoś serwisanta czy jest to fizycznie możliwe, a potem po ile maja komputerki... ale pomóc w żaden sposób nie potrafie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krol9    3

Dać to się da. W JD 590 580 570 można zrobić to samemu za pomocą odpowiedniej sekwencji przycisków, kilka razy to robiłem. A właśnie w 5X2 prawdopodobnie może to zrobić tylko serwis. A jeśli chodzi o sterownik to nie ma problemu kupić używany za 2 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtecc    22

Tak jak pisze kolega wyżej ... w starszych wersjach sterowników można to zrobić bez problemu poprzez wejście w menu serwisowe (przycisk z logiem JD + włączenie siatki/sznurka). Odpowiednia kombinacja zmieniała model obsługiwanej prasy...można również spr wszystkie czujniki w prasie pod kątem właściwego działania.

W nowszej wersji sterownika również musi być możliwość zmiany lub ewentualnego dogrania oprogramowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluzik123    0

a ma ktos moze instrukcje obsługi prasy jd 592 lub instrucje komputera chociaż co oznacza przycisk prog bo mam ustawione na 5 i nwm co to znaczy i jeszcze jaki jest olej w tej prasie w tym zbiorniczku obok zaworu od dobijania ?bo musze wymienic go na nowy

Edytowano przez kluzik123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek9999    0

SIema,

Chciał bym się podpiąć pod temat, posiada ktoś może instrukcje obsługi sterownika w prasach 592, 582?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LukaPro
      Witam, znalazlem w ogloszeniu taka praske. czy ktos moglby cos o niej powiedziec, a moze zna ktos tego kto sprzedaje, warto sie pointeresowac? z gory dziekuje
      http://olx.pl/oferta/prasa-john-deere-592-nie-540-545-550-570-582-590-welger-claas-CID757-ID6rEzZ.html#58e4afd1d7
    • Przez mateo105
      witam wszystkich mam zamiar kupic prase taka jak w opisie i mam pytanie czy ten wlasnie model prasy posiada  zamki na komorze bo boje sie ze baz zamkow wlasnie bedzie otwierala sie klapa.
    • Przez Cypis320
      Problem z pompką podnośnika słabo podnosi a gdy olej się rozgrzeje to na wolnych obrotach opuszcza pompa czy rozdzielacz?
    • Przez Batiksorpl
      Witam, jestem nowym posiadaczem prasy john deere 572 i prosiłbym aby ktoś kto miał podobny problem lub wie o co chodzi sie wypowiedział. Mianowicie prasa podczas automatycznego owijania siatką( przy ustawionych niezależnie czy 2.5 obrotów czy nawet 5) owija tylko przez ok 2-3s co nawet nie daje pełnego owinięcia tylko kawałek. Podczas tego procesu wyskakuje stop i ikonka alarmu owijania siatką. Ponadto wyskakują błędy e401/e402. Zmuszony zrobić kawałek  owijałem manualnie( wysuwaniem i cofaniem ). Jeżeli chodzi o automatyczne owijanie sznurkiem to raczej ono działa ponieważ tylko sprawdzałem na sucho i trwa ok 10-15 s czyli tyle ile powinno przy tych ustawieniach. Co może byc nie tak? Nie nie wyskakuje ikonka akumulatora.
    • Przez domel27
      mam prase john deere 592 owijenie sznurkiem. bede nia pracowal drugi sezon teraz. w zeszlym roku przy owijeniu sznurkiem mialem taki  problem ze sznurek nie rowno mi owiajla po calej szerokosci beli a mianowicie na bokach lewa i prawa strona bylo duzo sznurka i ok bo mozna to 0sterowac z komputera pracy a problem jest taki ze przez srodek  idzie bardzo malo sznurka i nie rownomiernie przez cala  bele ladnie prosto tylko  po skosie w odleglosci sznurek od sznurka ok 20cm i nie wyglada to najlepiej i gdzym nie ustawil owijania bokow na wiecej to pewnia bylby problem z transportem beli . moje pytanie czy jest jakas opcja na prasie zeby to ustawic zeby sznurek szedl ro nwo po caej szerokosci w mniej wiecej rownych odstepach? pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj