Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault Celtis ładowacz czołowy

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share romero

romero

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 01 luty 2014 - 19:12

Renault Celtis ładowacz czołowy Witam. Szukam tura do celtisa 456, myśle o nowym z firmy INTER TECH. Czy ktoś z was taki posiada? chciałbym dowiedzieć się jak to się sprawuje, jaki ewentualnie model wybrać?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault Celtis ładowacz czołowy Dzisiaj, 19:59
  •  

#2 Share azek

azek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 luty 2014 - 10:24

Renault Celtis ładowacz czołowy Witam ,a ja mam pytanie o stacyjke do Celtisa 446 czy moze ktoś wymieniał,i podpowie jak sie zabrać za to.Z góry dziękuje za szybkie odpowiedzi.

#3 Share adameo9874

adameo9874

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 02 luty 2014 - 11:42

Renault Celtis ładowacz czołowy nie lepiej kupić używany ładowacz jakiejś zachodniej firmy np Quicke lub mailleux

#4 Share tomek0889

tomek0889

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 02 luty 2014 - 11:50

Renault Celtis ładowacz czołowy Nie wiem jak z turami ale ja mam łyżkę z inter tech i materiał jest słabej jakości, tyle co podwórko odśnieżyłem a lemiesz na rogach już pol okrągły :D

#5 Share romero

romero

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 02 luty 2014 - 21:51

Renault Celtis ładowacz czołowy No właśnie na tym polega mój dylemat bo w sumie za podobne pieniądze będzie nowy np. z inter techu jak i używany zachodni. niby nowy to nowy ale zdaję sobie sprawę że czasami ten starszy zachodni będzie solidniejszy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1213 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 03 luty 2014 - 08:04

Renault Celtis ładowacz czołowy Zachodni będzie solidniejszy na 100% a co za tym idzie wytrzymalszy. Jeżeli masz zamiar dużo używać tego ładowacza czołowego radzę wybrać używkę z zachodu oczywiście w dobrym stanie.
Jaki model? Taki, na jaki cię stać lub jaki znajdziesz w dobrym stanie, choćby: FAUCHEUX Prestige 120, MAILLEUX MX 100.
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

#7 Share romero

romero

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 03 luty 2014 - 20:14

Renault Celtis ładowacz czołowy Głownie będzie on używany do zwózki i ustawiania belek ( ok. 500 rocznie) także nie tak dużo ale co będzie później to się okarze, więc lepiej od razu kupić coś lepszego. Myślę że do 15 tyś coś fajnego z używek powinno się trafić.

#8 Share hodowcamlody

hodowcamlody

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza i hodowla bydła

Napisany 03 luty 2014 - 20:59

Renault Celtis ładowacz czołowy inter tech za wysoko ma zdecydowanie mocowania i tur jakoś wąski tak że widoczność bardzo ogranicza, lepiej jakiś agromasz, ursus, hydramet.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share farmer547547

farmer547547

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 09 listopad 2014 - 20:41

Renault Celtis ładowacz czołowy

macie racje lepiej zachodni uzywany chodzby dlatego ze zapinanie i odpinanie jest błyskawiczne a nasz to trza z nim jezdzic cały czas bo ciezko odpiac ja polecam meiluxa taki mam i jestem z niego zadowolony