Zaloguj się, aby obserwować  
MichalUrbaniak

Eko Pielnik Firmy Łuczak

Polecane posty

Użytkuje może ktoś to cudo u siebie?? Po rozmowie z facetem podczas Polagry stwierdzam, że to urządzenie czyni cuda :blink: Dzięki możliwości opryskiwania EM podnosi klasę gleby Por rośnie o wiele większy i dłuższy kapusty i wszystko na świecie jest lepsze :D Może się ktoś na ten temat wypowiedzieć.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasperoo7    2

Zwykły pielnik, tylko, że z dozownikiem nawozu.

"Zmniejszenie zużycia nawozu o 40%"- mocno naciągane te wyliczenia. Jeśli ma się rośliny w rzędach co 20- 50 cm (i więcej) to w zależności od fazy rozwojowej system korzeniowy i tak jest rozwinięty na tyle, żeby pobierać składniki z całych międzyrzędzi. A już na pewno w przypadku kapusty czy pora. Część korzeni ogórka rozwija się dość płytko pod powierzchnią gleby, za to sięga daleko. Poza tym, najczęściej dostarczany pogłównie azot bardzo łatwo przemieszcza się w glebie. Żeby stosować mikroorganizmy nie potrzeba wymyślnych maszyn czy urządzeń.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

jak by podnosił klasę gleby to każdy by miła już 1. to nie pielnik powoduje że lepiej rośliny wykorzytują składniki pokarmowe tylko środek którym pryskasz. taki sam efekt uzyskasz jeśli posiejesz nawóz opryskasz opryskiwaczem ciągnikowym oraz przejdziesz pielnikiem. tylko w tym pielniku wszytsko za jednym razem wiec koszt mniejszy a pielnik dość dokładnie piela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz facet mówi że tylko dzięki jego maszynie EM-y tak dobrze dzialają:D Co do dokladnośći i tak trzeba przejsc z motyką w mniejszych roślinach. Pytałem faceta o uszkodzenia małych roślin przez te koła i odpowiedzi nie uzyskałem... Dla mnie to wszystko to bujda na kołach. Pytanie ile jeszcze za tą super technologię trzeba zaplacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael1985    0

ma go sasiad i mowi o nim tak ,, srały muchy będzie wiosna" mówił ze aby ładnie gadali ze cudo i w ogóle a ,, urynoł że hu...." i nie dopracowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez andrzej1957
      Witam.Szukałem ostatnio ofert sprzedaży jakiegoś agregatu talerzowego i dzwoniąc po ogłoszeniach zostałem namówiony na zakup agregatu firmy rolex.Czas realizacji 2 tyg,cena przystępna.Ale szukając w internecie nie znalazłem żadnej informacji ani opinii na temat tej maszyny ani producenta.Ma może z Was ktoś jakieś informacje na ten temat??Pozdrawiam.
    • Przez Grzesiek84
      Witam mam zamiar na użytek domowy kupić łuparkę, dodam że w sumie będzie pracować na 4 gospodarstwa domowe. Myślałem nad pionową 10 ton np. Zipper ZIHS10T lub Hecht 6100 proszę o pomoc w wyborze. Może ktoś tego typu posiada i może się wypowie lub przynajmniej na temat samych firm czy coś są warte. Cena max 1800-3000zł
       
      Proszę o usunięcie tematu otworzyłem temat z dziale narzędzia
    • Przez Grzesiek84
      Witam mam zamiar na użytek domowy kupić łuparkę, dodam że w sumie będzie pracować na 4 gospodarstwa domowe. Myślałem nad pionową 10 ton np. Zipper ZIHS10T lub Hecht 6100 proszę o pomoc w wyborze. Może ktoś tego typu posiada i może się wypowie lub przynajmniej na temat samych firm czy coś są warte. Cena max 1800-3000z ł
    • Przez artur1295
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy olej silnikowy polecacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj