Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak rozebrać rozdzielacz przedniego napędu w mf698

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grzegorz111

grzegorz111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 12:39

jak rozebrać rozdzielacz przedniego napędu w mf698 Witam wszystkich! Mam problem z moim ferdkiem ponieważ nie moge wyłączyć przedniego napędu, wszyscy mi mówią że to rozdzielacz ten co do niego wchodzi dzwignia z kabiny. Czy ktoś wie co tam może być nie tak?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak rozebrać rozdzielacz przedniego napędu w mf698 Dzisiaj, 12:48
  •  

#2 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 16:56

jak rozebrać rozdzielacz przedniego napędu w mf698 W 698 przedni naped włącza elektrycznie

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

#3 Share pancer527

pancer527

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Rożne :)

Napisany 09 luty 2014 - 14:38

jak rozebrać rozdzielacz przedniego napędu w mf698 Ja np: w moim MF 698 mam napęd załączany mechanicznie, a co do rozbierania rozdzielacza to tam nic skomplikowanego nie ma i raczej to rozdzielacz nie musi by przyczyną braku napędu, winę mogą popękane pierścienie na wałku wychodzącym od napędu, zjechane tarczki wytarta tulejka od przekazywania oleju między pierścieniami na tym wałku, lub zawieszony rozdzielacz za sprzęgłem u mnie to było przyczyną braku napędu kawałek o ringa wleciało pod zaworek i był wiecznie otwarty i zamiast olej iść na sprzęgło napędu wracał na skrzynie...

#4 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 13 luty 2014 - 07:12

jak rozebrać rozdzielacz przedniego napędu w mf698 Ludzie czytajcie z zrozumieniem rolnik napisał że nie moze wyłączyć przedniego napędu,a jak tulejka się zsunie to będzie brak napędu,po drugie jak pompa uszkodzona to też brak napędu,w tym przypadku olej jest podawany cały czas do przystawki gdzie mieści się sprzęgło przedniego napędu

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share tomasz65896

tomasz65896

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 33 postów

Napisany 13 luty 2014 - 21:44

jak rozebrać rozdzielacz przedniego napędu w mf698 A no tak wyłączyć . Sorki małe roztargnienie :mellow:

#6 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 14 luty 2014 - 19:13

jak rozebrać rozdzielacz przedniego napędu w mf698 Dziwna sprawa post do którego się odniosłem raptem wyparował

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share tomasz65896

tomasz65896

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 33 postów

Napisany 15 luty 2014 - 00:21

jak rozebrać rozdzielacz przedniego napędu w mf698

Dziwna sprawa post do którego się odniosłem raptem wyparował

Skoro przez moje roztargnienie post był niezgodny z tematem tego forum to nie było sensu aby on tu widniał.

Dodaj odpowiedź