Polecane posty

Mam 2 problemy z ciągnikiem. Wentylator działa tylko na 1, natomiast na 2,3 i 4 wyłącza się. Drugi problem zauważyłem podczas jesiennej orki - funkcja pokrętła zaznaczonego na zdjęciu nie działa. Liczę na pomoc ; >

post-65594-0-14361700-1391162870_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0889    1

U mnie też nie działa wentylator tylko ze na 1 i 2, przełącznik niby ok, pod siedzeniem chyba są przekaźniki to może tam coś. a te pokrętło to ustawiasz głębokość orki, dobrze nie pamiętam, ale chyba jak dasz na opuszczanie to wtedy ono działa i możesz se ustawić głębokość orki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak sprawdzaja sie te ciagniczki? Wytrzymale sa? Jak z dostepem i cenami czesci? Rozumiem ze maja przedni naped? Jak on sie sprawdza? Czy to rozsadny cagnik do tura?

Zastanawiam sie coraz bardziej nad kupnem tego ciagnika, bylby glownym w gospdarstwie, robil by duzo bo gospodarstwo wielobranzowe (chwilowo nie mial by duzo roboty mysle bardziej pod kontem rozwoju). Spalanie mnie nie interesuje byle by byl dobry w turze, jak najmniej awaryjny i robil swoja robote. Ogolnie jestem sympatykiem marki i nie ukrywam ze podoba mi sie wyglad agrotrona 90.

Wszelkie info mile widziane ciagnik tani nie jest jak na uzywke wiec warto wiedziec jak najwiecej. Licze na pomocne komentarze koledzy i kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Agrotron to jeden z lepszych ciągników do ładowacza czołowego. Wysoka kabina i nisko opadająca maska dają bardzo dobra widoczność.

Ceny cześć niestety wysokie tak jak do każdej zachodniej marki, zamienników raczej mało. Nie ma jakiś typowych awarii jak np w fergusonach ale wiadomo te maszyny mają już swoje lata i trzeba się liczyć z drobnymi awariami.

Od siebie polecam modele po 2000r, poprawiono w nich wiele niedoróbek z wcześniejszych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wielkie dzięki @Arek. A możesz mi powiedzieć jeszcze jak jest z serwisem tych ciągniczków? Da się samemu go naprawić czy tak jak niektóre nowe maszyny są tak zabudowane ze większość serwis?

 

Każda opinia milo widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Zależy co potrafisz sam ale jak ktoś jest kumaty to wszystko sam naprawi. Mam agrotrona z 2000 i do tej pory wszystko sam robiłem, serwis tylko do kalibracji elektroniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A wiele w nim tej elektroniki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Elektroniki w każdym nowoczesnym ciągniku jest tyle samo... Komputer podnośnika, skrzyni biegów, silnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzieki wielkie za info ;). Reasumujac ciagnik warty uwagi i jesli choc w polowie tak wytrzymaly i malo awaryjny jak sugeruje reputacja jego marki to moze posluzyc wiele lat jeszcze i to tak ze posiadacz bedzie zadowolony ze wybral wlasnie ten ciagnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Orzech334
      Witam . Posiadam df
      k90 od dwóch lat .W zeszla zime nie było problemu z ogrzewanie a teraz nie grzeje. Wąz dochodzący do zaworu sterującego przy nagrzewnica jest goracy a nagrzewnica jest zimna. Wiec wymieniłem zawor. Do tego nowy termostat i dalej to samo .... 
      Posiadam panel manualny.
      Prosze o pomoc .Kazda sugestja bedzie pomocna 
       
    • Przez Saper95
      Witam.
       Mam problem z deutz fahrem. A więc podczas zmiany biegów(nie zależnie z którego na który) po wciśnięciu sprzęgła zanim zmienię bieg ciągnik bardzo szybko zwalnia.  Czego może to być. przyczyna? Z góry dziękuję. Dodam jeszcze że teraz wyskoczył mi błąd 14 i kluczyk
    • Przez GRPakosz
      NH z silnikiem 6 cilindrowym wolno ssąca. 
    • Przez Orzech334
      Witam . 
      Posiadam Deutz Fahra Agrotron K90 okazało sie że padla uszczelka pod glowica, wiec ciągnik pojechał do naprawy. Dzisiaj bylem zobaczyc jak pracuje bo juz go poskladali i ciągnik zaczął kopcic.Glowica po planowaniu .zawory dotarte , nowe wnetrze turbiny.regenerowane byly wtryskiwacze. Dodam ze przed wymiana ciągnik nawet jak był zimny to nawet dymku nie puścił. A teraz kopci na niebiesko....;/ .co moze byc przyczyna ? Zle wyregulowane zawory ? Ciagnika nie odebrałem i nie mam zamiaru płacić ani złotówki póki ciągnik nie przestanie kopcic.Prosze o opinie i pomoc.
       
    • Przez kocik62
      deutz agrotron 6.30s wyświetla się blad FC i nie ma biegów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj