Zaloguj się, aby obserwować  
914maateusz914

czy warto kupić pług lemken

Polecane posty

Panowie czy opłaca sie kupic pług 3 skibowy obrotowy firmy lemken opal 90lub110 za 4000zł . No i jeszcze 1 pytanie czy bedzie w sam raz do ursusa 914 prosze o pomoc z góry dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman05    10

Lemken bardzo dobre pługi, lepiej brać opal 110 niż 90 jak za 4 tyś to nie drogo zależy jak wytarte elementy bo do lemkena najdroższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

Pewnie że warto lemken najlepsza firma za takie pieniądze to wiesz :D.Tylko zwróć uwagę na lemiesze itp czy to nie jest za bardzo wytarte :D.Twój Ursus z pewnością da rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vw141998    17

Ja mam Lemken'a Opal'a 140 3 skibowego 40cm skiba i powiem szczeze że ciagnik ma co robić przy orce jak robie na te 32-33cm na prawie na full roztawionym plugu. Orze 3 polowa czyli tak ok. 7.5km/h . Waga tego pluga jednak trzyma ciągnik ale co do krycia to jest bajka bo mam przedlpuzki i tez ma ciagnik dodatkowe obciazenie ale pole po oborniku na raz orane jest czyste na glanc :-) Więc moge polecic taki sprzet jak mój kupic :-] Ale jak masz okazje kupic z cienciejsza rama to napewno ursusik bedzie miał lzej niż z moim ale nie zamienie go napewno na innego typu UNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez wysos
      muszę wymienić wszystkie elementy robocze w moim pługu, zastanawiam się na jaką firmę postawić? czy lepsze będzie molbro czy unirol, a może jakaś inna firma robi dobre zamienniki, jak macie jakieś doświadczenie  proszę o rady. dodam że rocznie pod pług idzie ok 35-40ha różnego rodzaju ziemi od piasków jak na pustyni do gliny jak na cegły
    • Przez wysos
      lemken VarioOpal x140 podczas obrotu wykona go do połowy i cofnie spowrotem, co może być tego przyczyną?
    • Przez Scappy
      Cześć wszystkim .
      W pługu mam dwie śruby rzymskie od regulacji . Niestety jedna ma już zaspawaną jedną stronę ,a druga strona ma już tak duży luz że niedługo zerwie gwint .
      Teraz już po orce ale muszę to zrobić ,bo regulować pług trzeba obiema śrubami jednocześnie .
      Nowa śruba to koszt około 800 zł .
      Chcę wstawić gwinty od łącznika centralnego wspawać je zamiast tych starych no i końcówki też przeszczepić .
      Czy takie gwinty z łącznika centralnego od  powiedzmy od c360 czy c385 wytrzymają ?
      Załączam zdjęcie śruby rzymskiej .


    • Przez Pynio
      Cześć wszystkim. Czy jest ktoś kto by powiedział do czego dokładnie służą regulacje znajdujące się w tym pługu. 






×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj