Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z john deere 6900

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share roxor

roxor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 20:10

Problem z john deere 6900 Witam panowie mam taki problem z john deere 6900 mianowicie problem polega na tym ze ciągnik zapala normalnie chodZi i wszystko wydaje sie byc dobrze a po chwili gasnie. gasniecie wyglada tak jak by ciagnik miał odcinane paliwo i jak zgasnie to nie mozna go uruchomic czasami przez chwile a czasami przez dłuzszy czas tj ok 30 min pozniej ciaggnik zapala normalnie i nie jest ani zapowietrzony ani nic zapala tak jak by go ktos normalnie zgasił i zapalił moze ktos sie z czyms takim spotkał lub wie co to moze byc prosił bym o jak najszybsza podpowiedz dziekuje i pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z john deere 6900 Dzisiaj, 23:14
  •  

#2 Share przemoj1

przemoj1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 20:15

Problem z john deere 6900 Widzę kolego, że problem podobny do mojego. http://www.agrofoto....r-6911-problem/ poczytaj sobie, a jeśli nie zechcesz to problem jest taki ze zapewne odpalałes go na mrozie i w filtrze paliwa zebrała się parafina. Trzeba wymienić filtr i używać zimowego paliwa.

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 styczeń 2014 - 20:15

Problem z john deere 6900 byc moze ze gdzieś dochodzi do zwarcia lub poprostu komputetr widzi jakis problem

#4 Share roxor

roxor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 20:24

Problem z john deere 6900 tak zgadza sie zapalałem go na mrozie chociaz nie widac zeby sie wytrąciła parafina ale co prawda filtr dawno nie zmnieniany.
a czy u ciebie pomogła wymiana filtra?
myslałem jeszcze ze to moze wina tego zaworka od gaszenia bo słyszałem ze tez lubi płatac figle ale wykreciłem go i sprawdzałem pod prostownikiem i wydaje sie ze działa odpowiednio wiec to wykluczam. chyba ze pompa by zaczeła cos szwankowac.

#5 Share przemoj1

przemoj1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 20:31

Problem z john deere 6900 Mam zamiar jutro się za to zabrać, ale jestem pewny, że wina tkwi w tym, ciągnik stał nieodpalany od jesieni letnie paliwo w środku. Pochodził z 15 min i nagle zgasł i tak kilka razy.. na pewno filtry zalepione. Jutro wymienię odpowietrzę i zobaczę chodzi mi o to żeby przynajmniej zaciągnąć go do garażu a jeśii Ty kolego masz zamiar używać swój ciągnik w zimie to radzę ci zalać go zimowym paliwem no i oczywiście zobacz w jakim stanie są filtry

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share strzelec

strzelec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 10:09

Problem z john deere 6900 100% wina paliwa letniego. Ja wczoraj się o tym przekonałem - po spuszczeniu ze zbiornika szok, sama parafina.

#7 Share roxor

roxor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 13:22

Problem z john deere 6900 a mam takie pytanie do was jeszcze czy pompka paliwowa ta elektryczna jak sie właczy zapłon to u was chodzi cały czas czy nabije cisnienie i sie wyłacza?

a mam takie pytanie do was jeszcze czy pompka paliwowa ta elektryczna jak sie właczy zapłon to u was chodzi cały czas czy nabije cisnienie i sie wyłacza?

#8 Share Jaszczur88

Jaszczur88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 06 luty 2014 - 13:10

Problem z john deere 6900 w moim jelonku były podobne objawy przyczyna była zapchana siatka w zbiorniku na pompce elektrycznej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share john77

john77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 03 styczeń 2015 - 21:40

Problem z john deere 6900 w 6800 jak wlacze zaplon to pompka nie pracuje, dopiero jak przekrece w dalsza pozycje zaczyna pompowac, kiedys w polu mi sie zapowietrzyl i zanic nie moglem go odpowietrzyc , bo myslalem ze wystarczy wlaczyc zaplon jak w 6910, wystarczylo tylko pluzowac srubke nad filtremi kluczyk przytrzymac w dalszym polozeniu, wymien paliwo,filter i dmuchnij powietrzem w przewod prowadzacy do pompki powinno pomoc