Zaloguj się, aby obserwować  
MatriX6

FELLA czy JF-STOLL

Polecane posty

MatriX6    0

KTÓRA LEPSZA NOWA KOSIARKA 3 M SZER.ROB. FELLA CZY JF-STOLL.OBIE FIRMY MAJĄ W OFERCIE ROTACYJNĄ I BĘBNOWĄ . KTÓRA LEPSZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptrk690    0

Chyba mialeś na myśli dyskową i bębnową?? Moim zdaniem lepsza dyskowa. Firmy obie dobre. Tak nawiasem mowiąc jak się bawisz za taką kasę to pomyśl też na pottingerem i krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatriX6    0

rozważałem te firmy ale mnie interesuje na przekładni stożkowej a nie na trybach. Pytałem o takie kosiarki u dealera to FELLA SM 320 in line kosztuje 34000 netto a bębnowa 3,06 m kosztuje 42000 netto. Tak się zastanawiam czy lepsza dyskowa na stożku czy bębnowa. Napewno lepsza na stożku dyskowa niż na trybach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MFpower
      Witam. Mam problem z kosiarka jf stoll sb2402. Kosiarka normalnie uruchomiona w miejscu chodzi idealnie cichutko a gdy wjade w trawe to po przejechaniu około 50 metrów zaczyna coś strasznie piszczeć i do tego dochodzi dźwięk tak jakby nożyki o coś uderzały ale obejrzałem dokładnie i nie zauważyłem żeby o cos haczył któryś nożyk a gdy się zatrzymam wszytko wraca do normy żadnych dziwnych dźwięków. Co to może być?  Moze wymiana noży na nowe pomoże? 
    • Przez KarolGo
      Kupię zgrabiarkę FELLA TS 8 sprawną lub uszkodzoną. Zdjęcie podglądowe. Piszcie na priv.

    • Przez KarolGo
      Kupię zgrabiarkę FELLA TS 8 sprawną lub uszkodzoną. Zdjęcie podglądowe. Piszcie na priv. inne zgrabiarki mnie nie interesują.

    • Przez Kondzik
      Witam.  Przymierzam się  do kupna ładowacza czołowego i padło na firmę  Stoll i stąd moje pytanie. Jakie macie doświadczenia że sterowaniem elektronicznym? Czy jest warte swojej ceny? Z mojej dotychczasowej pracy ładowaczem (trac lift przy zetorze proxima) wiem że bardzo często nie otwiera się zaworów do końca aby precyzyjniej operować turem. Rozumiem, że siłą rzeczy przy sterowaniu elektronicznym nie da się zrobić czegoś  takiego.  Jak wtedy wygląda praca? Czy nie ma problemu z precyzyjnymi pracami? Nie występuje zbytnie rzucanie, szczególnie lekkim ciągnikiem? Dodam tylko że mam zamiar założyć ww ładowacz do Kuboty m7040. Z góry  dzięki za odpowiedź. 
    • Przez Kondzio342
      Witam prawdopodnie uszkodzila sie przekladnia w zgrabiarce strzela bardzo. Koledzy pomóżcie czy ktos z was to rozbieral i wie jak to zrobic. Jakies namiary na czesci. Z góry dzieki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj