Xeon

Obsługa Deutz Fahr 6.30

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tommy83    91

U mnie nigdy wskazówka nie przekroczyła zielonego ( głównie jest na środku zielonego).Popieram poprzednika przedmuchaj silnik sprężonym powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

OK, zdejmę osłony i przedmucham, zobaczę później jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18bar

 


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki20    7

Max co mi pokazało to 2,5 bara... Jakieś rady? Zmienię jeszcze olej bo nie zmieniałem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda oleju lać do padniętej skrzyni ciągnik do rozjechania!!

 

PS. jak by ktoś pisał ze to pompa padła to na 90% nie bo są prawie nie do zajechania


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki20    7

Biegi i reduktor chodzą idealnie, nic się nie dzieje. Gdzie w takim razie szukać usterki jak nie w pompie? Jakaś rurka w środku pęknięta?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zmień zegar bo na 2.5 bara by nie jeździł!


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak przy 12 barach nie jeździ już


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki20    7

Jest opcja żeby czujnik uszkodzony był i mrugał? Nie wymieniałem go jeszcze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba wkręcić w miejsce czujnika manometr taki działający i jak nie będzie tam 18 bar to jest kiszka co ci da zmiana czujnika jak nie wiesz jakie jest tam faktycznie ciśnienie?


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki20    7

Zgadza się. Sprawdzę jeszcze na drugim zegarze, ale dziwne jest to że ona dopiero zaczyna mrugać po ok 2 godzinach pracy w polu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadeq    0

Dzień Dobry. Zamierzam kupić traktor z ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-deutz-fahr-dx-6-30-CID757-IDjK86b.html#af3d2492fd. Mam kilka wątpliwości, w francuskim dowodzie widnieje rok 87, ale podejrzewam że jest to data pierwszej rejestracji, ponieważ, felgi i dwie szyby 84, przedni most 85, brak uchylnych bocznych szyb. Most ZF z wejsciem wałka atakującego w śodku i hamulcem, ale wydaje mi się że jak oglądałem taki ciagnik z 89 r to mial bardziej zabudowane krzyzaki przy mostach ten ma odkryte. Proszę o sprawdzenie aukcji fachowym okiem i pomoc w określeniu czy nie jest to np dx120 albo jakaś składanka. Jeszcze jedno, licznik chyba do 35 i zaniżał prędkość bo na gps pokazała 38 czasami 40km/h. Ogólnie jak ze spalaniem w takim ciagniku, bo doszły mnie informacje ze jest paliwożerny. U mnie by pracował przy pługu 5-cio skibowym jak najszerszym w ziemiach słabej klasy, piaszczystych. Może da się sprawdzić rok produkcji po nr VIN w jakimś sklepie z częsciami do ciagników? Z góry dziekuję. Jak kupię, to pewnie jeszcze o nie jedno się będę pytał więc prosze również o cierpliwość. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj