Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co to za przelacznik

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Grzegorz2507

Grzegorz2507

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 19:02

Co to za przelacznik Witam,
Panowie szukalem tego przelacznika po allegro i innych stronach, ale nie potrafie znalezc. Co to za cudo? Po nalepkach wyglada na to, ze cos od swiecy? Kupilem mtz, w kotrym z elektryki dziala tylko postojowki i podswietlenie zegarow. Trzeba zaczac powoli to jakos podlaczac.

Załączone miniaturki

• DSC00018.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co to za przelacznik Dzisiaj, 11:34
  •  

#2 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2080 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 19:07

Co to za przelacznik ale tu jest świeca i rozrusznik , więc jak go palisz ? po napisach to wynika że ręcznie lub automatycznie

#3 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 19:14

Co to za przelacznik Jaki to model MTZ-a?
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#4 Share Grzegorz2507

Grzegorz2507

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 21:55

Co to za przelacznik MTZ 82, 94r. kupiony od pierwszego wlasciciela. Szeroka deska, biegi z boku, normalna stacyjka, klawisz (a raczej jego zwloki bo jest pekniety) od grzania swiecy tez jest (czyli tak jak maja mtz-ty z tego co wyczytalem i wiem od Seweryna). Aaaaa no i ten ze zdjecia jest w miejscu gdzie normalnie znajduje sie kontrolka grzania swiecy. Instalacja w ciagniku ogolnie zaniedbana i trzeba to wszystko ogarnac. Szukalem juz takiego przelacznika w internecie i nigdzie go nie ma, nie wiem co to za wynalazek, u mnie w ciagniku z tego co widzialem zostala sie tylko obudowa i pokretelko, reszty nie ma.

Edytowany przez Grzegorz2507, 28 styczeń 2014 - 21:57.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share evolution93

evolution93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Sport/Mechanika/Rolnictwo

Napisany 28 styczeń 2014 - 23:45

Co to za przelacznik wg mnie my nic ci tutaj nie pomożemy. nie dość że ten włącznik nie jest oryginalny tym bardziej nie widziałem żeby gdzieś był taki montowany . mówisz że masz bałagan przy elektryce i nie wiadomo co może być podłączone do niego tak więc zostaje tylko próbówka,czy jakiś mierni9k i sprawdzanie wszystkiego po kolei. tak to jest z "rzeźbą" .

#6 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7597 postów

Napisany 29 styczeń 2014 - 06:30

Co to za przelacznik no właśnie. To wygląda na jakąś partyzantkę. nie zawracał bym sobie nim głowy. Wywal go i tyle lub wykorzystaj do czegoś w ciągniku.
KPK Kumurun Team

#7 Share Grzegorz2507

Grzegorz2507

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 29 styczeń 2014 - 20:53

Co to za przelacznik No wlasnie nie bardzo jest co sprawdzac bo mam go tyle co na zdjeciu widac, obudowe i raczke, nic wiecej. W tym miejscu o ile sie nie myle fabrycznie jest kontrolka? Ja jej nie mam. Elektryka nie jest rzezbiona, chodzi o to, ze niewiele w niej dziala/laczy. Trzeba wszystko poprawiac.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share chrzan86

chrzan86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 14 luty 2014 - 17:30

Co to za przelacznik Przełącznik z pewnością od jakiejś innej maszyny, dał bym sobie z nim spokój. Umnie w belarusie też jest masakra w elektryce, jedyny sposób to miernik w łape i krok po kroku, kabelek po kabelku przełącznik po przełączniku i będzie tak jak należy :)

Dodaj odpowiedź