bartus16

co sadzicie o zetorze 7341/7321

Polecane posty

bartus16    10

co myslicie o zetorze 7341/7321 jak wam sie sprawuje????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Zagadaj do @Zetorgrzesiek on ma 7341


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

aj mam jednego znajomego co ma ten ciagnik i sobie go chwali ale chce poznac opinie innych na jego temat :rolleyes:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miko    0

Ogólnie ta seria classic czy jak jej tam było :rolleyes: z końcowymi numerami 20/40 cieszy się lepszą opinią od tych z końcówką 21/41, przynajmniej w moich okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Ogólnie ta seria classic czy jak jej tam było :rolleyes: z końcowymi numerami 20/40 cieszy się lepszą opinią od tych z końcówką 21/41, przynajmniej w moich okolicach.

Potwierdzam również w mojej okolicy jest jeden 7341 i 7340 pracują z turami i właścieciel 7341 bardzo nażeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1
Potwierdzam również w mojej okolicy jest jeden 7341 i 7340 pracują z turami i właścieciel 7341 bardzo nażeka

 

te zetory np 7341 mają nowoczesne kabine i naklejae inną

kolega ma taki i stuk już3 drzwi.

a takie drzwi całe troche kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5
te zetory np 7341 mają nowoczesne kabine i naklejae inną

kolega ma taki i stuk już3 drzwi.

a takie drzwi całe troche kosztują

Wiem cos o tym 315zł takie drzwi jak kupowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a na co??? bo unas cenia te sprzety


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

ja bym wolał w wersi na końcu 0 bo tańsze szyby.

a 21 ma bajer ale jak sie potucze szyba t troche boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale napewno jest drozej ale ja bym wolal 7341 niz 7340 7341 fajniej wyglada i ma fajniejsza kabine


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a czy ten 7341 poza silnikiem różni się czymśod proximy, tzn skrzynia biegówi i chydraulika oraz pneumatyka czy jest ta sama w proximie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

sa roznice np 5 biegow a w proximie jest chyba 6


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Ogólnie seria super to to samo co proxima oprócz silnika i wygladu maski. Skrzynia to tylko w wersji z rewersem ma 6 biegów a w super 5. Mam 7341 niecałe 4 lata 2000mth głowny woł roboczy, lata nawet z agrgatem upr-siew 3m :rolleyes: I naprawde nie ma co narzekac nic powaznego w nim mi nie padło poza w rozszczelnieniem sie cylinderków hamulcowych i wysprzeglika ale to z powodu dolania złego płynu, wymieniałem płyn i uszczelniacze i wszytko gra. A co do komfortu to serioa super jest dużo lepsza niz w starej kabinie, maiłęm wczesniej 7211 to mam porówanie. Jest bardzo dobra widocznosc, siedzi sie sporo wyżej widze np 1 korpus w pługach a w starej kabinie to raczej nie realne bez wychylenia sie przez otwarta szybe :) Włączanie napedu i blokady elektropneumatyczne a w classicu mechaniczne wajha. Naprawde nie żałuje wydanych 8tys wiecej w porówaniu z seria classic. jakby sie każdy bał 100zł droższek szyby to w polsce latałby tylko stare ursusu :) Czesci do zetora sa naprawde tanie w porówaniu z zachodznimi. Takie same drzwi ( ja tez rozwaliłem , zahaczajac o belke kiszonki otworzonymi drzwiami) do case to x5 :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam 7340 Turbo (77,5KM) i przez długi czas był to główny ciągnik gospodarstwa i jestem z niego zadowolony. Nie było żadnych poważnych awarii, jest dość ekonomiczny. Jak chcesz go kupić to na pewno będziesz z niego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mój wujek też ma 7340 turbo. Do tej jesieni pracował na 90ha, dopiero teraz kupili większy ciągnik. Sprawuje im się bardzo dobrze, dopiero w tym roku maja robić kapitalkę, bo mocno dzwoni.......... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

nie chce kupic tylko chce uslyszec o nim opinie pozdro <_<


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

ja mam zetora 5340 i jestem z niego zadowolony jest bardzo praktyczny ma ok 64 KM a pociadnol mi pelna 10 tonowa przyczepe zboza na polu <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to tak nawet niezle jak na tego zetorka pozdro <_<


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no te zetory sa dobre i popularne chocby w mioch stronach


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj