Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam mam problem chciałem obrócić tłumik w swoim Władku by wyglądał tak http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/477553-wladimirec-t-25a/

 

odkręciłem tą opaskę i nic kombinowałem na różne sposoby i dalej siedzi tak samo jak był może ktoś z was wie jak temu zaradzić ?? z góry dzięki za każdą odpowiedź Pozdrawiam.


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

Bo się zapiukł i zardzewiał. Popukaj młotkiem, polej odrdzewiaczem i popukaj i kiedyś puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebas99    61

Ja jak to zdejmowałem to popsikałem Penetrusem i walnąłem kilka razy młotkiem i poszło, tylko ja to zdejmowałem całkiem, bo mi się dziura zrobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tez tak zrobię a jak się urwie (pęknie) to go wydłużę równo z kabiną i będzie git :)


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

T25 wychodziły fabrycznie z wydechem w dół ale trochę inaczej wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Na plaskim fajnie Wladek chodzi. Potwierdzam. Calkowicie bezdzwiecznie :)


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tłumik został przekręcony wystarczyło całkowicie zdjąć te opaskę i śrubokrętem poodginać nacięcia w kolanku i prawie samo zeszło :P

Teraz jest tam dokładnie wyczyszczone posmarowane i na końcu cały tłumik został pomalowany :) Pozdrawiam


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszz92
      witam , mam problem ze wspomaganiem w zetorze. Dokladnie chodzi mi o tłumik drgań, może ktos wie jak sprawdzic czy jest dobry??? bo u mnie jest taka sytuacja, że tłumik można zsunąć ręką ale juz go rozciągnąć nie można. trzeba użyć duzej siły.. czekam na odpowiedz i z góry dziekuje
    • Przez rafal3050
      wzieliśmy pole w dzierżawe i tak jest kupe drzew i wczoraj jak robiłem agregatem scierniskowym zgiołem rure a tak dosłownie to rura jest cała tylko jak sie łonczy tłumik z rurą to w tłumiku pekł przy samej rurze tak na 4-5 cm wzieliśmy juz naprostowaliśmy jest ok tylko po dłuzszej drodze pekniecie sie bedzie powiekszać jak ja patrzyłem na cene tłumika to 600 zł zamurowało mnie juz bym kupił ale sie okazało ze jakis d*pek rure zespawał z tłumikiem a tak to rura prosta jest a tu trzeba jeszcze do kupić tą rure a z kolei to koszt 450 zł i to wychodzi 1000 zł a dla mnie to troche duzo moze ktos wie gdzie mozna dostać uzywany tłumik i rure lub jakieś namiary albo ktos wie jak to naprawic btłbym wdzięczny i prosze o szybką odpowiedz bo zaraz orka buraki ...
    • Przez mlyn3k
      Witam,
      jak w temacie, poszukuję usilnie oryginalnego (bądź dobrej podróbki) tłumika do Zetora Super 50. Może ktoś zna sklepy czy osoby mające taką rzecz w ofercie czy posiadaniu.
       
      Będę wdzięczny za każdą informację.
       
      Pozdrawiam
    • Przez karp86
      Panowie mam pytanie, czy tłumik/amortyzator drgań do Zetora 7245 jest rozbieralny? A jeśli tak to w jaki sposób? Przyznam się że kręciłem i próbowałem go podejść z różnych stron ale nie podołałem.
      Pytam bo mój się zaciął - dam radę go ruszyć tylko w jedną stronę, a i to z dużym oporem. Zanim kupie nowy chciałbym sprawdzić czy uda się naprawić ten.
      Z góry dziękuję za podpowiedzi.
       
      Zdjęcie poglądowe:

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj