Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dominator 88s kabina

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Grzegorz521

Grzegorz521

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 11:23

Dominator 88s kabina Witam, posiadam kombajn zbożowy Dominator 88s. Chciałbym dowiedzieć się jak otworzyć dach kabiny. Zlokalizowałem w kabinie coś w kształcie przycisku z przyklejonym napisem push znajdującym się nad siedzeniem. Jednak przysick opiera się przed jakimkolwiek ruchem. Nie reaguje na przyciskanie, przekręcanie itp. Sposoby siłowe także się nie sprawdzają. Chciałem dowiedzieć się jak otworzyć kabine. Z góry dziękuje za podpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dominator 88s kabina Dzisiaj, 15:20
  •  

#2 Share marek3080

marek3080

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 15:20

Dominator 88s kabina Własnie tak otwiera się dach. Możesz mieć coś zgięte przy samym zamku lub przycisku.

Edytowany przez marek3080, 28 styczeń 2014 - 15:21.

#3 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 28 styczeń 2014 - 16:55

Dominator 88s kabina Kiedy kupiłem ten kombajn rok temu to miałem taki sam problem. Męczyłem sie ze dwa dni a mój błąd polegał na tym że naciskałem ten ,, trójkącik '' przy samej plastikowej listwie, a to trzeba przycisnąć na samym końcu ( ruch tego wynosi jakieś 1,5 mm )

#4 Share Grzegorz521

Grzegorz521

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 19:44

Dominator 88s kabina O jakiej listwie mówisz. Ja ten guzik mam nad szybką patrząc na silnik schowany pod materiałem, ale tam żadnej listwy nie mam. A wcisnąć go próbowałem na wszystkie sposoby i ani ruszy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share stas

stas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 29 styczeń 2014 - 00:08

Dominator 88s kabina Chodzi o ten przycisk, co na tych zdjęciach http://www.fmix.pl/a...81796/kombajn/1.
Pewnie się zastał i nie można ruszyć. Niech ktoś wejdzie na górę i przyciska dach, a ty wtedy wciskaj przycisk w kabinie i powinno pójść.
,, Bo ja się czuję .......... maleńki jak robak, ......... ale króla nie widzę większym od siebie. " - jak mawiał Pan Franciszek.

#6 Share Grzegorz521

Grzegorz521

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 10:41

Dominator 88s kabina Mam jeszce jedno pytanie, jeżeli chodzi o przycisnąć tj. przyciskać od dołu do dachu czy przyciskać go do silnika czy ewentualnie od strony drzwi wejściowych lub przeciwnie. U mnie ten przycisk ani drgnie, wygina się a puścić nie chce, nawet jak ktoś dociska dach. A już chce być pewien na 100% w jaką stronę ma ten przycisk iść,ponieważ nie widze innego wyjścia jak rozwiązanie siłowe.

#7 Share stas

stas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 14:30

Dominator 88s kabina Ma iść w stronę silnika. U mnie dzisiaj też nie dał się wcisnąć palcem, dopiero trzonkim od młotka. W żniwa jak codziennie się czyści filtry kabinowe, wciska się bez problemu.
Więc pozostało ci rozwiązanie siłowe. Możesz jeszce spróbować psiknąc tam od dołu WD, jak masz z taką cieniutką rurką.
,, Bo ja się czuję .......... maleńki jak robak, ......... ale króla nie widzę większym od siebie. " - jak mawiał Pan Franciszek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Grzegorz521

Grzegorz521

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 16:11

Dominator 88s kabina Dzisiaj poradziłem sobie z tym, rozwiązanie siłowe (młotek) podziałało. Dziękuje wszystkim za zaangażowanie oraz pomoc.