Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus 3512 - wyskakujacy reduktor jazdy

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share amisz8

amisz8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 27 styczeń 2014 - 09:40

Ursus 3512 - wyskakujacy reduktor jazdy Witam
mam problem z wyskakujacym reduktorem jazdy, zdarza sie to zwłaszcza w czasie jazdy pod obciążeniem (orka, transport przyczepy itp), może któryś z kolegów miał podobny problem i mógłby pomóc, zapewne "coś" walnęło w szkrzyni biegów ale przy takim mrozie jakoś nieszczególnie chce mi się tak poóki co zaglądać, proszę o sugestie i podpowiedzi.
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus 3512 - wyskakujacy reduktor jazdy Dzisiaj, 21:52
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 27 styczeń 2014 - 09:50

Ursus 3512 - wyskakujacy reduktor jazdy pęknięta sprężynka co trzyma wodzik, albo coś nie tak z koszem satelit, dziwne u mnie w mf nigdy nie wyskoczył reduktor, jak masz czas i chęci możesz zdjąć pokrywę skrzyni biegów i zobaczyć jak to wygląda może tylko sprężynka pękła u mnie tak było i zawsze wyskakiwała 3jka, a może coś być pęknięte w koszu satelit ale to szybko by się rozleciało, nic nie chuczy nie trze w skrzyni biegów na reduktirze i na szosowych?

#3 Share amisz8

amisz8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 27 styczeń 2014 - 13:58

Ursus 3512 - wyskakujacy reduktor jazdy nic nie słychać aby coś się w skrzyni działo, jeździ normalnie, nawet wczoraj odśnieżałem z szuflą i ani razu nie wyskoczył a bywa że ostanio w głębokiej orce wyskakiwał notorycznie. Dzięki za podpowiedź jak sie tylko ociepli zrzucę pokrywę i zaglądne do środka.

Edytowany przez amisz8, 27 styczeń 2014 - 13:59.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 27 styczeń 2014 - 14:33

Ursus 3512 - wyskakujacy reduktor jazdy Kolumne kierowniczom odkręć ,pod niom są zatrzaski i spręzynki wodzików ,wymień wszyskie kompletem .Jak to nie pomoże to bęndzie następne zadanie ,jeszcze pytanko czy jak ruszasz ,zwalniasz sprzęgło gwałtownie ciognikiem to gałka reduktora się porysza .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share amisz8

amisz8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 27 styczeń 2014 - 14:41

Ursus 3512 - wyskakujacy reduktor jazdy a takich prób z gwałtownym ruszaniem nie robiłem, sprawdzę jeszcze dzisiaj