Grzegorz8946

Ceny maszyn firmy MANDAM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grzegorz8946    39

Witam wszystkich forumowiczów :) .Zakładam temat gdyż nie widziałem podobnego wcześniej,

Piszcie jeśli macie pytanie,sam znam kilka cen maszyn mandamu,mogę udzielić pomocy :)

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Jaka cena chwytaka do bel na jeden siłownik oraz agregatu uprawowo-siewny AS , 3m, wał pacera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz8946    39

tespis17 - chwytak do bel niecałe 4 tyś. zł brutto,AS 3m z wałem packera 17 300 zł brutto

Vector - włóka 6m ok. 7 200 zł brutto

 

Ceny mam z katalogu,proszę również innych forumowiczów aby podawali ceny,o ile znają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

Poprosiłbym cenę mandam tal 3m z wałem pierscieniowym :)


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6863

Witam wszystkich forumowiczów :) .Zakładam temat gdyż nie widziałem podobnego wcześniej,

Piszcie jeśli macie pytanie,sam znam kilka cen maszyn mandamu,mogę udzielić pomocy :)

 

Pozdrawiam :D

wrzuć tutaj do tematu ceny które znasz a ja zrobię porządek w temacie, żeby każdy kto wejdzie miał przejrzysty widok cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju    24

Posiadam cennik detaliczny firmy rolmako więc jak coś to mogę podać ceny ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju    24

uprawowo siewny 3m  z 3 rzędami zębów prostych  i packerem 550mm  według cennika producenta wynika 12800 brutto ;)  ale ja podobny   kupiłem tylko że  z zębami typu "unia grudziądz "  też trzema rzędami i wałem rurowo pierścienowym u dilera za 10800 brutto ;)

a za grubera 3 m  rolmako na sprężynie  wołają  17.300 brutto :) 

Edytowano przez endrju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ile mandam kus 3,8 m na sprezynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Ile za Agregat ścierniskowy 3m na kołku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

talerze obrysowe a tak to standard, ceny netto czy brutto ?

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

A z jakim siewnikiem poplonów ? Z cennika 2014 tak wychodzi. Cennik 2015/16 na dzień dzisiejszy z talerzami obrysowymi i z belką 14700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mandam KUS 3,8 SH sprężyna, talerz obrysowy 29,500 zł brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

Orientuje się ktoś ile kosztuje Mandam Top i  Spec 3 metrowy w podstawie ? 


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Mandam TOP 2,5S 

- wal T-RING lub V-RING (dostałem tą samą cenę na nie)

- 9 zębów

U jednego dilera 22 tyś zł netto a u innego 23 tyś netto cena katalogowa za to u obydwu cena sprzedaży minus 2 tyś zł netto. 

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez eMWu
      Jestem zmuszony do kupna agregatu ścierniskowego.
       
      Ze względu na konieczność pracy na zakamienionych glebach mam 3 typy z odpowiednimi zabezpieczeniami talerzy:
      - Bury KBT talerze 560/4,5 z wałem pierścieniowym ze zgrzebłem (właśnie ten wał nie wiem czy będzie się dobrze spisywać).
      - Mandam TAL-C talerze 560mm wał kołeczkowy.
      - Akpil Tiger talerze 560mm wał segmentowy. - nie wiem czy ta maszyna to nie jest przerost formy nad treścią, liczę na opinie użytkowników. Zabezpieczenia też nie wyglądają, aby miały spory skok - na bardziej wystającym z gleby kamieniu maszyna myślę może stanąć na talerzu.
      Do każdej z nich regulacja kata nachylenia talerzy. Nie wiem czy dopłacać do talerzy 610mm - duża jest różnica w jakości pracy? Mocno wzrasta zapotrzebowanie na moc? Postaram się załatwić coś na próbę, może akpila...
       
      Głównym kryterium przy wyborze jest jakość pracy i jakość elementów roboczych. Nie interesują mnie talerzówki z talerzami na zabezpieczeniach gumowych. Nie interesuje mnie także ściąganie używanej maszyny z zachodu, cena używki porównywalna do polskiej nówki, a elementy robocze wyeksploatowane. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi!
    • Przez paw11
      wywar paszowy ktoś stosuje
      Treść ogłoszenia żeby było wiadomo o czym mowa /Moderator
      ''Cena 12 groszy za 1 Litr/KG, dowóz na CAŁY KRAJ w pojemnikach 1 tona lub w cysternie.
      WYWAR dla bydła i trzody chlewnej, świeży z tegorocznych zbiorów pszenicy.
      Produkt: Wywar wysoko białkowy i wysoko energetyczny
      Pochodzenie: Produkcja glutenu pszenicznego, NIE GORZELNIANY!!!
      Nikt z biorących od nas wywar nie zrezygnował jeszcze z tej paszy, zwłaszcza ze względu na stosunek niskiej ceny do jakości czyli dużych przyrostów zwierząt. Rolnicy twierdzą, że jak zliczyli koszty, np. uprawy kukurydzy, to wolą sprzedać na ziarno a zwierzęta karmić wywarem z dodatkiem włókna.
      Hodowcy, którzy zaopatrują się u nas w wywar stosują wywar wraz z dodatkiem tylko włókna siano lub słoma lub inny zapychacz oraz stały dostęp dowody. Można stosować zmniejszając dawkowanie do TMR czy wraz z kiszonką lub inną paszą, wtedy przyrosty są bardzo duże przy dobrych krzyżówkach mięsnych do 1,8-2,0kg na dobę.
      Zastosowanie: bydło (opasy) powyżej 150kg, trzoda chlewna.
      Przechowywanie: 2 miesiące (maj-wrzesień), 3 miesiące (październik-kwiecień), miejsce (silosy, piwnice murowane, inne zbiorniki, beczki, pojemniki pcv, cysterny, wanny, baseny, inne.
      Dawkowanie dla bydła: 5-15l na dobę/1szt. w zależności od wagi (150kg-1000kg), można stosować pompy do rozlewania do koryt, paśników, grawitacyjnie lub w pojemnikach, wiadrach.
      Towar odbiera kilkudziesięciu klientów u których przyrosty bydła MM wynoszą: 1,4-1,8kg z dodatkiem włókna (słabej jakości siano lub słoma) i wody a bydła HO 1,2-1,4kg na dobę. W przypadku polania wywarem śruty, kiszonki lub innej paszy treściwej przyrosty dochodzą do 2kg, bydła mięsnego.
      Analizę zawartości białka i suchej masy wykonało laboratorium kontroli jakości (CoA), badanie na wartość energii w suchej masie wykonało laboratorium Katedry Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
      ANALIZA LABORATORYJNA:
      1. Białko – 27,3%
      2. Sucha substancja – 20,6%
      3. Energia – 4188,95kcal/kg (~18MJ/kg)
      Badanie wykonał: prof. dr hab. inż. Andrzej Wilczkiewicz oraz mgr inż. Anna Deptuszewska.
      (PL): Numer weterynaryjny aPL 223 - pokaż numer telefonu - p
      1 litr waży ok. 1,1-1,2kg. Podano w cenach netto.
      Produkt zgodny z:
      Rozporządzenie 767/2009 w sprawie wprowadzania na rynek i stosowania pasz.
      Dostawy do siedziby gospodarstwa (pojemniki 1tonowe na palecie w okratowaniu) lub w cysternie, beczkach lub pojemnikach pcv 1000l.
      Możliwość odbioru towaru indywidualnie na terenie gminy Wińsko (woj. dolnośląskie). Wielu hodowców zaopatruje się u nas w zbiorniki pcv 1000l na stałej palecie (zbiorniki nowe po 150zł/1szt. dla naszych odbiorców wywaru) i w przypadku mniejszej hodowli zabiera 4-6 zbiorników przyczepą lub samochodem zostawiając puste na wymianę jak butelki w sklepie. Wówczas przyjeżdżając po następną partię na umówioną godzinę, pełne zbiorniki już na rolnika czekają i hodowca nie traci czasu zanim zbiorniki zostaną zalane.
      Obecnie wywar odbiera kilkudziesięciu hodowców i jak dotychczas żaden nie zrezygnował, twierdząc, że to najbardziej ekonomiczne żywienie, podając przy tym wcześniejszy rachunek ekonomiczny, kiedy to stosowali kiszonki, śruty rzepakowe, pasze i koncentraty. Hodowcy przede wszystkim twierdzą, że wywar glutenowy ma bardzo wysoką wchłanialność pokarmową, stąd duży przyrost masy zwierząt przy bezkonkurencyjnej cenie. Przy zapotrzebowaniu 5-20l na dobę, średni koszt tej paszy to ok. 1,4zł na dobę plus słoma lub nawet słabej jakości siano (zwierzę potrzebuje tylko włókna-zapychacza) oraz osobno wody.
      Bydło po wywarze ma apetyt na włókno i pochłania każdy rodzaj siana, słomy jednocześnie podnosząc radykalnie przyswajalność pokarmu co przekłada się na przyrosty masowe.
      Oczywiście żadna reklama towaru nie zastąpi wypróbowania go w praktyce, dlatego zapraszamy Państwa do odbioru 1 czy 2 pojemników na próbę aby sami Państwo ocenili jakość tej paszy.
      Pojemniki 1000l nowe, okratowane na t''
    • Przez Kubociarz
      Witam stoję przed wyborem Wspolchniacza Mandam Spec HD. Mam dylemat czy wybrać dłuta standardowe czy 40mm-limetrowe? Może ktoś ma takie proszę o odpowiedz. Chodzi głównie czy to ograniczy zapotrzebowanie na moc. Po prostu  wąższe od standardowych. 

    • Przez Kris1976
      Panowie pytanie o poradę 
      1. Kupno agregatu https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowy-dziekan-orion-apollo-herkules-dociskowy-transport-CID757-IDvyLy5.html  który z tego linka myślałem nad 3 zdjęciem, myślałem na łapami serca ( jak to potocznie mówią )
      2. kupno włoki polowej https://www.olx.pl/oferta/wloka-lakowo-polowa-6m-4-rzedy-CID757-IDtpt8x.html#cc383c9778;promoted
      3. wszytko bedzie pracowac z ciagnikiem Mtz 82 
      4.maszyny nie moga byc wieksze niz 3,20 m taki wjazd posiadam 
      5. Co do włóki to będzie używana tylko do włókowania pola po orce klasa ziemi to I i II
       
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj