Zaloguj się, aby obserwować  
Balzak

Czy cena mleka bedzie niższa niż obecnie

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas maja niby obniżyć, ale na razie nic nie widać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

slyszalem cos o tym ale u nas jeszcze nic niewiadomo, jak spadna to nic nie bedzie oplacalne w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nawet jak będą po 1,20 to też się opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz cena mleka w kazdej mleczarni pojdzie do dolu sasiad oddaje do polindusa i mleko mial po 1,34 a teraz ma po 1,20. mi ostatnio wyszlo po 1,50 ale teraz bylo jakies zebranie i mowili ze teraz spadnie juz cena mleka?? oj niewiem co to bedzie jak bedzie tak dalej jak jest teraz to bendzie bieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pamiętam jak rok temu przechodziliśmy do Łowicz. Cena była najpierw po 1,10 i to było bardzo dobrze, później zaczęły ceny iść w gorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

Jak nie spadnie po niżej 1 zł to bedzie jeszcze opłacalne... chłopaki nie zapeszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie sądzę, żeby ceny mleka spadły poniżej 1zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

Nam do tej pory wychodziło w POLMLEKU po 1,40zł/l ale cena poleciała o niecałe 30 gr a było już tak pieknie.


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bamboocha ja tez oddaje do SML Ostroleka i slyszalem bo sasiad jest w radzie ze mleko i ostroleka optanieje heh okaze sie jak dostaniemy faktury ile poszlo do dolu heh zeby mleko utrzymywalo sie w takej cenie jak teraz jest to niebylo by tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzisiaj przyszła fakturka :D , i wyszło nam tak 1,38. Tylko 12 gr spadło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogys    0

u nas do świąt mają utrzymać dotychczasową tj przy 12500l tł 4,2 i białku 3,2 1,45zł DR.Oetker Maków Maz,ale obniżka będzie na razie nie wiadomo ile.Jesienią napewno cena powinna wrócić na podobny poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekd3    0

mam już cenę na luty ,,Mlekpol w Grajewie" spadła cena teraz mam 1,45zl to ponad 10gr w doł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7
Bamboocha ja tez oddaje do SML Ostroleka i slyszalem bo sasiad jest w radzie ze mleko i ostroleka optanieje heh okaze sie jak dostaniemy faktury ile poszlo do dolu heh zeby mleko utrzymywalo sie w takej cenie jak teraz jest to niebylo by tak zle

to ze spadnie to wiem ale i dobry miesiąc jak nie opuszczą.... jak by było około 1,2 to było by wmiare jeszce bo tak około złótóki za litr to już po kosztach moim zdaniem.....


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

Ja sie w ogóle zastanawiam czy w tym kraju można sie na coś nastawić z ceną świnek było kiepsko drób po akcji ptasiej grypy staniał mleko tanieje co za kraj tylko że wszystko tanieje u rolnika a nie w sklepie.


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

U nas na razie OSM Rawicz też nie obniżyło ale jednego dnia gdy gadałem z kierowca który przyjechał do mnie po mleko to stwierdził ze na pewno mleko stanieje tylko dokładnie nie wiadomo kiedy


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

U mnie tzn Zorina Kutno niestety juz obnizyli o pare groszy narazie zobaczymy kurde dalej jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
U nas na razie OSM Rawicz też nie obniżyło ale jednego dnia gdy gadałem z kierowca który przyjechał do mnie po mleko to stwierdził ze na pewno mleko stanieje tylko dokładnie nie wiadomo kiedy

I nie wiadomo ile :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

W OSM Radomsko w tym miesiącu w kl. EXTRA wyszło po 1,17 (brutto po 1,23), ale przy słabych parametrach (tłuszcz 3,7 ;/ ). Cena nie spadła w stosunku do grudnia, ale w grudniu dodatkowo mieliśmy dodatek świąteczny 30 grosiszy ;). O obniżkach na razie cisza, a kierowca z którym rozmawiałem ostatnio stwierdził, że mleczarnia wciąż ma mało surowca.


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

I w spomleku zabrali dodatek z grudnia. Jest teraz u mnie 1,23 a było 1,48. Przynajmniej 2 miesiące sie lepiej wzieło. Dobre i to.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj