Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gówny ciągnik w gospodarstwie

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mateuszsoja1

mateuszsoja1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:ciągniki,maszyny,kombajny itp

Napisany 02 luty 2014 - 19:43

Gówny ciągnik w gospodarstwie

gdzie mieszkasz tj województwo są dilerzy którzy mają zetora demo na próbę popytaj unas w firmie jest taki hsx 140 dajemy na testy

mieszkam w świętokrzyskim koło pacanowa

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gówny ciągnik w gospodarstwie Dzisiaj, 09:06
  •  

#22 Share siwymirek

siwymirek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 13 luty 2014 - 10:07

Gówny ciągnik w gospodarstwie ja mam ten sam problem zetor HSX 140 czy NH T6 165/160 mały mętlik w głowie wiadomo że jakość wykonania to raczej plusy NH ale cenowo i serwisowo też droższy a HSX tańszy w utrzymaniu i zakupie oraz oszczędniejszy podobno w paliwie..... bo wagowo podobne.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 13 luty 2014 - 10:40

Gówny ciągnik w gospodarstwie Nie wiem jak ten nowy zetor, ale te nowe 4-ro cylindrowe silniki FPT w CNH są najoszczędniejsze w porównaniu z JD, Claas, Deutz, Fendt, Valtra. Przynajmniej tak wynika z testu w dodatku do TopAgrar Polska. Śmiem twierdzić, że jest też tak z 6-cio cylindrowymi jednostkami, na podstawie własnych doświadczeń.
Znajomy chciał kupić 130 HSX w zastępstwie za zwykłą forterrę 11441 ( brakuje mu rewersu) jako ciągnik pomocniczy, ale po jeździe testowej stwierdził, że praca skrzyni i jakość jest kiepska, więc poczeka i kupi coś z t6 za jakiś czas ;-). Ale sam niestety nie miałem stycznościI, po ciągłych drobnych usterkach z Proximą ( jak można zrobić rewers mechaniczny na jednej lince w pancerzu, która na działać na rozciąganie i ściskanie?!) raczej nigdy nie kupimy Zetora.

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Dodaj odpowiedź