tomaszek-c360-3p

podłączenie ładowacza czołowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, mam pytanie, mianowicie jak można w inny sposób podłączyć ładowacz czołowy do renault 103-54 bo mam podpięty pod tylnie gniazda wyjście i powrót z ładowacza a trzeci wąż powrót do skrzynii (rozdzielacz przy ładowaczy na joystik na 3 węże) a potrzebne są mi dodatkowe gniazda. Mozna podpiąc rozdzielacz prosto do pompy a powrót dać do rozdzielacza ciągnika a trzeci wąż zostawić jak jest (powrót prosto do skrzyni) ? nic się nie stanie z rozdzielaczem tura lub ciągnika?

I jaki pług obrotowy wybrać na ciężkie i gliniaste ziemie? uciągnie 4 skiby obrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

kolego zaloz trojnik i przy gniazdach, do tego ew. jakis zawor


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur1980    0

Wątpie kolego czy uciągnie. Ja mam 133.14 i deutza dx 145 i orze piątką zagonową. Mam góry i to dość spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1166    10

Pytanko mam do założyciela tematu a mianowicie czy mógłbyś zrobić mi fotki mocowania ładowacza? Chodzi mi tu o zamocowanie ładowacza pod ciągnikiem. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piech    0

witam mialem takie podlonczenie tura w ceresie 85 ale zmienilem na dzoja i majster zdiol tylne prawe kolo i tam pod jakos pompe sie podpiol i dziala i tylne wejscia sa wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekLOP    1

witam,

mam pytanie dotycząc montażu joystica do ładowacza Mailleux MX100, ciągnik to Renault 103.54, w jaki sposób można go zamontować? Aktualnie ładowacz obsługiwany jest przez 2 oryginalne dzwignie od hydrauliki. Potrzebny będzie jakiś inny rozdzielacz? Czy wystarczy sam joystic odpowiedni?

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafał2001    1

Witam,

 mam pytanie odnośnie ładowacza w Renault 103.54 Mam podłączonego tura pod szybkozłącza z tyłu od wywrotu. Przeszkadza mi to w niektórych pracach, dlatego chciałbym podłączyć osobny rozdzielacz z dżojstikiem typ; waryński prosto w hydraulikę. Mam zamiar podłączyć się w rozdzielacz zewnętrzny - ten za kołem zdj.IMG_20180808_134854926.thumb.jpg.03a71eefef5eda18857f8128015c8bb7.jpg

w wyjście które zasila 2 rozdzielacz od podnośnika. Czy może być to zrobione w taki sposób jak na zdj?IMG_20180808_141226987.thumb.jpg.454c732846fd63ee848ff0a08080c85d.jpg

Wstawiłbym w rurę zasilającą 2 rozdzielacz 2 trójniki, pod którego podłączyłbym rozdzielacz waryńskiego. Zakreskowane pole na zielono jest połączeniem między trójnikami, którego nie jestem pewny czy może być, ale by się  przydało gdyż średnica rury zasilającej podnośnik jest o wiele większa niż w rozdzielaczu waryńskiego w którym są wkręcone dodatkowo nyple, a  to by wpływałoby na szybkość podnoszenia podnośnika i dlatego nie chciałbym puszczać całego oleju przez rozdzielacz . W rozdzielacz waryńskiego wkręciłbym tuleje ciśnieniową, aby rozdzielacz nie kierował oleju na przelew. Czy to by działało, mimo tego połączenia między trójnikami ? Bo chodzi mi o to aby nie zmniejszyć zbytnio średnicy rury od podnośnika  a co za tym idzie wolniejszego podnoszenia podnośnika. Może ewentualnie ma ktoś schemat jak oryginalnie były montowane tury-rozdzielacze  w tych ciągnikach..

Pozdrawiam.

IMG_20180808_140657076.jpg

IMG_20180808_134932429.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK79    1

Podepnij przed rozdzielaczem hydrauliki. Jak podepniesz za rozdzielaczem to przy działających prawidłowo hamulcach hydraulicznych przyczep będzie ci brakować ciśnienia na tura podczas pracy przy hamowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misieq94mg    0

Witam, podłączył Pan moze mx 100 do renowki 103 54??? Mam taki sprzet i mam problem z podłączeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek23111    330

Witam, i dołączam się do pytania jak podłączyć ładowacz bezpośrednio do hydrauliki ciągnika, żeby uwolnić tylne wyjścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo992244    1

Podłączenie tura pod chydraulike renault 103.54

Zasilanie podłączamy zaraz za filtrem do rozdzielacza tura, następnie (trzeba kupić tuleje cisnieniowa) wkręcamy tuleje cisnieniowa do rozdzielacza tura i przez nią podłączamy przewodem orginalny rozdzielacz ciągnika, nastepnie z rozdzielacza tura podłączamy swobodny powrót oleju w plecak lub skrzynie gdzie jest jakiś korek. Wszystko działa sprawnie prosto i bezpiecznie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniekc360    119

Czyli wychodzi na to, że z pompy podajemy olej na wejście P. Z wyjścia T odprowadzamy swobodny powrót oleju do skrzyni, a w wyjście N lub C wkrecamy tuleję  ciśnieniową i i podpinamy rozdzielacz ten za kołem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bopietras
      Panowie mam pytanie czy takie podłączenie tura w moim zetorze 7745 bedzie prawidłowe? Przy podłączeniu do szybkozłaczy z tyłu tych 0,1,2 trzeba bedzie chyba przestawiac dzwignie w kabinie za kazdym razem? Może wie ktos jak to podłaczyc zeby było dobrze?
    • Przez jedrysekjarek
      Witam wszystkich
       
      Zakupiłem 2 rozdzielacze hydrauliczne monoblokowe. Myślałem ze wystarczy podłączyć je szeregowo ale się myliłem. Rozdzielacze maja wejścia oznaczone literami N , T , P. I podobno trzeba cos wkrecic w litere N ale nie wiem co i jak . Moze ktos to juz robił i mi pomoze. Dowiedziałem sie tez ze z kazdego rozdzielacza musi byc osobny waz do zbiornika
    • Przez sakos2803
      Witam mam problem z podłaczeniem chłodnicy hydrauliki. chciałem wymienic weze pracownik je wykrecił ale nie zaznaczył który był gdzie podłaczony. Moze ktos z posiadaczy 10540 zerknoł by jak ma to byc podłaczone.Filozofi nie ma ale moze ma to jakies znaczenie.
    • Przez daryjusz10
      Mam mały problem. Kupiłem prasę zwijającą, ale nie ma przewodu, który łączy sterownik z gniazdem w ciągniku... sterownik już przerobiłem na zwykłą wtyczkę i chciałem podłączyć ją pod gniazdo w ciągniku ale tam chyba nie ma plusa na stałe... mam nadzieję, że mnie rozumiecie heh... i moje pytanie brzmi czy trzeba jakoś dodatkowo do tego gniazda na błotniku podłączyć na stałę plus czy zrobić drugie gniazdo specjalnie do prasy... i czy mogę ten plus pociągnąc bezpośrednio z akumulatora??
    • Przez piott308
      Witam kupiłem ładowacz czołowy fendta do mojego ciągnika ( fendt 308 lsa ) i nie wiem jak się podłączyć pod hydraulike żeby było dobrze .Najlepszym rozwiązaniem według mnie było by zamontowanie dodatkowego rozdzielacza ponieważ dużo ciągnik będzie pracował z turem i z tyłu często jest podłącznoa maszyna z hydrauliką więc nie chce mi się skakać i przekręcać zaworów.Tylko jaki rozdzielacz zakupić i jak go zamontować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj