Skocz do zawartości

Zdjęcie

podłączenie ładowacza czołowego

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomaszek-c360-3p

tomaszek-c360-3p

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 25 styczeń 2014 - 16:53

podłączenie ładowacza czołowego Witam, mam pytanie, mianowicie jak można w inny sposób podłączyć ładowacz czołowy do renault 103-54 bo mam podpięty pod tylnie gniazda wyjście i powrót z ładowacza a trzeci wąż powrót do skrzynii (rozdzielacz przy ładowaczy na joystik na 3 węże) a potrzebne są mi dodatkowe gniazda. Mozna podpiąc rozdzielacz prosto do pompy a powrót dać do rozdzielacza ciągnika a trzeci wąż zostawić jak jest (powrót prosto do skrzyni) ? nic się nie stanie z rozdzielaczem tura lub ciągnika?
I jaki pług obrotowy wybrać na ciężkie i gliniaste ziemie? uciągnie 4 skiby obrót?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
podłączenie ładowacza czołowego Dzisiaj, 07:38
  •  

#2 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 25 styczeń 2014 - 18:19

podłączenie ładowacza czołowego kolego zaloz trojnik i przy gniazdach, do tego ew. jakis zawor

Polska B

#3 Share artur1980

artur1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 25 styczeń 2014 - 19:23

podłączenie ładowacza czołowego Wątpie kolego czy uciągnie. Ja mam 133.14 i deutza dx 145 i orze piątką zagonową. Mam góry i to dość spore.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share damian1166

damian1166

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 01 czerwiec 2014 - 15:38

podłączenie ładowacza czołowego Pytanko mam do założyciela tematu a mianowicie czy mógłbyś zrobić mi fotki mocowania ładowacza? Chodzi mi tu o zamocowanie ładowacza pod ciągnikiem. Z góry dzięki :)

#5 Share piech

piech

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 04 czerwiec 2014 - 20:34

podłączenie ładowacza czołowego witam mialem takie podlonczenie tura w ceresie 85 ale zmienilem na dzoja i majster zdiol tylne prawe kolo i tam pod jakos pompe sie podpiol i dziala i tylne wejscia sa wolne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share TomekLOP

TomekLOP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 30 listopad 2016 - 18:36

podłączenie ładowacza czołowego

witam,

mam pytanie dotycząc montażu joystica do ładowacza Mailleux MX100, ciągnik to Renault 103.54, w jaki sposób można go zamontować? Aktualnie ładowacz obsługiwany jest przez 2 oryginalne dzwignie od hydrauliki. Potrzebny będzie jakiś inny rozdzielacz? Czy wystarczy sam joystic odpowiedni?

Pozdrawiam