Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share fireseba

fireseba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 980 postów

Napisany 25 styczeń 2014 - 12:06

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę Jak podłączyć tura 3 sekcyjnego do Fendta 716 Vario mając tylko dwie pary wyjść hydraulicznych?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę Dzisiaj, 08:57
  •  

#2 Share Ecik

Ecik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 25 styczeń 2014 - 15:39

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę normalnie kolego podłącz pod wyjscia hydrauliczne. Trzecia sekcja bierze olej z drugiej sekcji. Jeżeli nacisniesz ten guzik na joystiku blokuje ci drugą sekcje a załacza trzecią :)

#3 Share fireseba

fireseba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 980 postów

Napisany 25 styczeń 2014 - 20:52

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę pod ile par wyjść trzeba podłączyć? Chce jeszcze podłączyć pod jedną parę tuza przedniego i np belownicę lub beczkowóz
Nie mam jeszcze tego tura lecz chce go kupić...

Edytowany przez fireseba, 25 styczeń 2014 - 20:53.

#4 Share marquez

marquez

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 25 styczeń 2014 - 21:14

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę Zazwyczaj jest tak, że aby podłączyć tura ( 3 sekcyjnego, czy dwu ) wystarczy jedna para gniazd hydraulicznych, ponieważ większość turów ma własny dodatkowy rozdzielacz hydr. który załatwia sprawę.

#5 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 25 styczeń 2014 - 21:34

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę U mnie w valtrze ładowacz nie zajmuje żadnego wyjscia hydrauliki zewnętrznej ciagnika wiec może i w Twoim fendzie tak sie da.

#6 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 09:28

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę Pewnie że się da podłączyć żeby nie zajmowało złącz z tyłu- przecież Quicke ma swój rozdzielacz.
A jeżeli chcesz mieć ładowacz sterowany z zaworu krzyżowego na podłokietniku to trzeba będzie podłączyć ładowacz tak jak są montowane ładowacze Cargo Fendt, ale to potrzebne będzie trochę dodatkowych części (nie wiem czy czasem nie dodatkowy rozdzielacz do ciągnika) i wtedy Quicka można zamawiać bez własnego rozdzielacza.

#7 Share fireseba

fireseba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 980 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 09:51

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę

Pewnie że się da podłączyć żeby nie zajmowało złącz z tyłu- przecież Quicke ma swój rozdzielacz.

Więc gdzie mam podłączyć przewody od rozdzielacza tura? Czy taki rozdzielacz można gdzieś kupić? W internecie widziałem tylko o wydajności 40l/min

Edytowany przez fireseba, 26 styczeń 2014 - 09:59.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 10:09

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę Kupując ładowacz dostajesz rozdzielacz razem z nim- Tech-Kom Ci zamontuje bez problemu, wepnie Ci się w instalacje.

#9 Share fireseba

fireseba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 980 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 10:28

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę Jakby każdy mieszkał w Wielkopolsce... Chce kupić używany tur, więc poszukam lepiej jakiegoś mechanika który to zrobi. Ostatnie pytanie czy da radę to podłączyć bez ingerowania w komputer?

#10 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 14:58

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę Bo generalnie fendt ma pompę o zmiennej wydajności więc rozdzielacz ładowacza też powinien być do tego dostosowany. Tak teraz myślę że jeżeli rozdzielacz byłby przygotowany pod pompę typu LS (czyli miałby 1 wąż zasilający, 1 powrót i 1 tzw linię czujnikową) to można było by wykorzystać złącza Power Beyond znajdujące się w ciągniku a z tego co wiem to 716 takie przyłącza ma.

#11 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 16:59

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę A ja Ci kolego proponuję abyś skontaktował się z jakimś przedstawicielem firmy Quicke na Polskę. Gdy ja montowałem u siebie w fendzie ładowacz to po prostu zadzwoniłem i wysłali mi na maila oryginalną instrukcję do konkretnego modelu ładowacza tylko że ja mam ładowacz MX T8 ale też używany. Z tą instrukcją to łatwizna kilka trójników kilka godzin pracy i zrobione i działa elegancko. Może akurat zechcą Ci coś podesłać.

#12 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 29 styczeń 2014 - 12:36

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę Ja w 716 mam podpięty bezpośrednio do rozdzialacza nad akumulatorem, do tegi dokupujesz rurki wyprowadzające wraz z klamrą na zewnątrz ciągnika i wszystko gra :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share Zielony111

Zielony111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 12:11

Tur Quicke Q88 do Fendt 716 Vario- jak podłączyć hydraulikę Drodzy forumowicze . Nie mylcie chłopakowi w głowe . Z reguły ludzie którzy tu piszą to synowie Piekarza :lol:
Słuchaj normalnie żeby podłoczyć ładowacz w Fendt"cie muszisz mieć full hydraulika (czyli 4x2 wyjść hydraulicznych) + HydroWczep i zamontować bo bezpośrednio w bloki hydrauliki co sprawia że pracując ładowaczem masz go wczepianego na stałe , i chcąc działać tylnią hydrauliką blokujesz ładowacz i masz aktywne wyjścia z tyłu . Ale biorą pod uwagę że nie masz hydrowczepu i chcesz podłączyć łodwać na "krótko" dorób węże do podnoszenia (góra-dół) i obalania łyszki . Przeciąg je pod kabiną i wepnij wężę (góra-dół) na wyjście żółte a obalnie łyżki na niebieskie . Wtedy będzie Ci to ładnie chodzić na dzwigni krzyżowej . Chyba że masz 4x2 wyjść hydr może wpiąć to na niebieskie i żółte ale będziesz musiał wtedy zablokować TUZ . Odezwij się na priv . Mogę załatwić Ci hydrowczep i pomóc go zamontować .
Pozdrawiam