Skocz do zawartości

Zdjęcie

cała prawda o naszym członkostwie w UE

1305 odpowiedzi na ten temat

#161 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 03 lipiec 2015 - 10:54

A może sam do niego należę ?? I co, zlinczujesz mnie za to ??

To dużo tłumaczy Twoje posty i zachowanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
cała prawda o naszym członkostwie w UE Dzisiaj, 02:33
  •  

#162 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 03 lipiec 2015 - 11:45

A co tłumaczą twoje posty ?? Że kim jesteś ??

kaszlak do pewnego momentu nawet popieralem co pisales w pewnych sprawach ale jezeli przyznales sie do pochodzenia pejsatego to wszystko jasne i nie wart jestes zeby na ciebie splunac bo nikt myslacy nie bedzie bronil tej parszywej nacji upadlajacej ekonomicznie caly swiat.ps. znasz taki zart? siedzi 3 gosci na pustyni przy ognisku i pieką malpe,pyta jeden drugiego :skąd wiedziales ze ta malpa sie skusi wejsc do klatki zeby ja zlapac jak polozyles tam 10zl? a ten drugi odpowiada : zobaczylem ze wystaja jej pejsy.

A znasz takie pojęcie jak "prowokacja" ?? Jeśli tak, to Ty również jej łatwo ulegasz ... ;)

Jeśli w Was tacy antysemici, zapytam wprost, który z Was miał BEZPOŚREDNIO jakikolwiek dłuższy kontakt z Żydami ?? Bo puki co, jak słyszę Wasze zdanie na ich temat, to przypomina mi się to, co zawsze mawiał na ich temat mój "Bogamiłujący" stary proboszcz. Ne bronię Żydów, ani Was nie krytykuję że ich nie lubicie, ale zwalenie wszystkich nieszczęść tego świata na jedną nację byłoby zbyt proste, wręcz prostackie.

#163 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 03 lipiec 2015 - 11:48

Spasujcie proszę . Wszystko to żarty przecież i nie o walkę i wzajemne obrażanie  miedzy nami tu chodzi , lecz o odebranie władzy i znaczenia żydowskim tuzom którzy uzurpują sobie prawo do decydowania o losie Polski i obywateli . Zwalczajmy geszefciarzy okradających i sprzedających nasz kraj, zakłamujących historie i zasiedlających Polskę w celu jej przejęcia. Wcale nie chodzi o to że przeciętny człowiek , kimkolwiek by nie był  ma lepiej , lecz o zagrożenie globalne , a za takie uważam powierzenie (oddanie ) całej władzy jednej nacji mniejszościowej, której wcale nie zależy na tym aby cały kraj rozwijał się równomiernie. Media, sztuka, policja, sądy, służba zdrowia ,administracja, wojsko, urzędy statystyczne, urzędy stanu cywilnego, aparat fiskalny, spółki państwowe i prywatne uzależnione od koniunktury politycznej i wiele innych zostały w Polsce zdominowane totalnie przez jedna nację powiększona wyłącznie o bardzo spolegliwych i karnych dobrańców. Jeszcze raz przytoczę zdanie : "w obozach zginęli prości żydzi i wybitni Polacy" . Gdzie więc podziali się ci wybitni żydzi i dlaczego nie zadbali na czas o swoich pobratymców? Czyżby prości żydzi przeszkadzali żydom wybitnym i dlatego zgodzili się na holokaust?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów

Napisany 04 lipiec 2015 - 22:14

cała prawda o naszym członkostwie w UE Kaszlak79, podasz jakieś argumenty na obronę pejsow czy ograniczysz się do prowokacji i przywolywania klechy, który być może też był pejsem ??

Żydzi byli, są i będą ale niech se rządzą w Izraelu a nie nad Wisłą. To mnie boli

#165 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 05 lipiec 2015 - 13:57

Kto ma pieniądze może się rządzić gdzie mu się podoba. Teraz światem rządzą nie prezydenci czy rządy tylko korporacje które mają nieograniczone zasoby finansowe. A czy to będzie żyd, arab czy chińczyk to już sprawa drugorzędna. 

#166 Share warchest

warchest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1411 postów

Napisany 05 lipiec 2015 - 22:48

unia to powstala tylko po to by bogaci i cwaniaki jeszcze bardziej sie wzbogacili na biedzie innych i tak jest kjorzystaja z unijnych dotacji w szczegolbnosci tylko bogaci cwaniacy i kretacze maja duzo to daje sie im jeszcze wiecej a bioednym nic i ci bogaci beda mieli jeszcze wiecej niz maja a biedni nic z teo nie maja ot i to

#167 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 05 lipiec 2015 - 22:56

Z biblii to przepisałeś? Narody coraz częściej pokazują tym bogatym gest Kozakiewicza. Odbywa się to w bardzo demokratyczny sposób bez rozlewu krwi i ofiar. Czyli nie tylko kasa rządzi.

#168 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 06:50

cała prawda o naszym członkostwie w UE Gdzie takie coś ma miejsce?

#169 Share Kas

Kas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 07:26

Na ten przykład w Grecji .Niema co się łudzić grecy i tak nie zwrócą tej całej kasy!!

#170 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 08:11

Póki co Grecja jeszcze nie jest przykładem. Na razie obywatele stwierdzili że wolą być traktowani jak złodzieje niż jako odpowiedzialny partner w rozmowach.

Jak cała ta sytuacja się skończy to się dopiero okaże. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 08:29

Kaszlak79, podasz jakieś argumenty na obronę pejsow czy ograniczysz się do prowokacji i przywolywania klechy, który być może też był pejsem ??

Żydzi byli, są i będą ale niech se rządzą w Izraelu a nie nad Wisłą. To mnie boli

Najpierw Ty podaj rzeczowe argumenty przeciwko Żydom, a później pomyśle nad obroną. Bo to że ich nie lubisz za to, że mają pieniądze i są zaradni to jeszcze nie argument.

#172 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 09:37

Dofinansowanie w ramach pomocy zagranicznych banków i obciążenie kosztami wszystkich obywateli nie ma nic wspólnego z Grekami i to nie oni są złodziejami. W Grecji po prostu żydkom geszeft nie wyszedł. Lizanie d*py amerykanom i wpieprzanie się  żydowskiego nierządu w sprawy Ukrainy skończy się dla Polski i Polaków tym samym a przepływ kapitału będzie odbywał się wyłącznie w kartonach ( to taki amerykański sposób na dolary za tajne więzienia). Czy to wg. ciebie jest odpowiedzialne partnerstwo?

#173 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 10:01

Grecja ma problem bo wydawała więcej niż zarabiała - między innymi przez pazernych obywateli którzy brali grube dofinansowania na mycie rąk czy nie spóźnianie się do pracy. Mnie nie dziwi że finansowały to banki dla których pożyczanie kasy Państwu to biznes jak każdy inny - z tym że Państwo wydaje się być rzetelniejszym/pewniejszym dłużnikiem niż statystyczny obywatel.  Problem się zrobił bo Państwo przerumakowało z kosztami i teraz nie ma z czego oddać, a banki zaczynają tracić płynność. 

ja jestem bardzo ciekawy jak ta cała sytuacja się skończy - chciałbym zobaczyć jak Grecja wylatuje z Uni i zostaje rzucona na pastwę wszystkich wierzycieli. jestem ogromnie ciekaw jakie byłyby skutki takiej akcji...   

Ty tego pewnie nie zrozumiesz ale banki to są bardzo pożyteczne instytucje - tylko trzeba umieć korzystać z ich usług 

#174 Share warchest

warchest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1411 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 10:02

a dobrze neich grecje wyrzuca z uni i wtedy moze wielka brytania wyjdzie z uni i unia bedzie oslabiona to moze kiedys sie te dziadostwo rozpadnie

#175 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 12:46

Pożyteczność banków  kończy się gdy zamieniają bankowość na lichwę. Przykład frankowiczów dobitnie pokazuje jaki to pożytek. Tak jak pisałem kredyt plus wysokie odsetki to nie pomoc czy pożytek tylko geszeft dla bankiera. Myślę ,że obecnie cały świat się skundlił i dotyczy to też banków.  Scenariusz dla Grecji obejmuje wiele wariantów . Wpływami w Grecji interesują się Rosjanie a temu strasznie przeciwni są USA i UE. Może się więc okazać ,że to nie Grecja będzie zabiegała o unijną pomoc lecz ta druga będzie zabiegała o sama Grecję.

Patrzenie globalne jest sugestią nie oddającą prawdy. Media jako tuba rządów i banków odpowiednio kształtują psychikę czytelnika i widza , bo niby skąd wiesz o  myciu rąk i spóźnianiu się do pracy. Pod pozorem tych newsów można ukryć wydatki na niemieckie czołgi , i transfer kasy na wsparcie sektora bankowego w Grecji. Z twoich przykładów wynika że to wszyscy obywatele Grecji przejedli kasę zachodnich banków a to nie jest prawdą . Z tej kasy korzystają nieliczni. W Polsce na ten przykład korzysta nadmiernie rozbudowana sfera urzędniczo-budżetowa, czyli ci którzy niczego nie budują i nie tworzą i są głównymi hamulcowymi gospodarki. Coraz częściej również u nas słyszy się o premiach dla zarządów przedsiębiorstw które przyniosły ogromne straty. Takie działania prowadza do podobnych sytuacji jak w Grecji. Ogółem nie żałuje banków i ich urojonych strat. Jak to mówił Cimoszewicz wobec powodzian: 'trzeba się było ubezpieczyć". Narody już dawno powinny wzorem Grecji odmówić spłaty zadłużenia . Zaręczam ci że nic byśmy na tym nie stracili , straty poniosłaby malutka grupa pazerniaków którzy i tak tego papieru żreć nie będą.

I jeszcze jedno. Jeżeli rzeczywiście jest tak jak piszesz i Grekom pożyczono i płacono za śmieszne warunki , to oznacza że cała ta kasa nadal jest w Grecji i nie ma się czego obawiać. Mają ją obywatele. Gorzej jeżeli Grecy nigdy tej kasy nie zobaczyli, a transfery odbywały się wyłącznie w sferze bankowej poprzez dopisanie ich do listy długów . Ot taka pomoc- "zobaczcie,  ile Wam Grecy pożyczyliśmy". Ponizej greckie maszyny rolnicze które w ramach pomocy zaoferowała UE.

Załączone miniaturki

• fbb7aaa20c1f8a149ebe4a419edcd7fe.jpg

#176 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 13:20

każda pożyczka na pewno miała spisaną umowę ze szczegółami dotyczącymi spłat, oprocentowania, ewentualnych kar itp. więc zakładam że obie strony wiedziały na co się decydują. Jesli Grecja bardzo potrzbowała kasy to mogła podpisać bardzo niekorzystną dla siebie umowę - to tak jak z Providentem:)  co nie zmienia faktu że obie strony znały warunki umowy - jeśli teraz Grecja nie chce realizować zapisów tej umowy i odmawia regulacji długu to dla mnie jest to kradzież (i nie ma dla mnie znaczenia na co ta kasa poszła). To rząd Grecki jako reprezentant ogółu społeczeństwa podpisał te umowy (zgodził się na wszystkie jej warunki) i teraz nie chce ich realizować (Nie ma znaczenia czy tą kasę widział zwykły Grek czy nie)

Rosji teraz nie stać na wpływanie gdziekolwiek - mają dość swoich problemów żeby bawić się w finansowanie innych krajów. 

jeśli chodzi o Polskę to na szczęście na jesieni zmieni się rząd i można oczekiwać szybkiego postępu w kierunku krainy mlekiem i miodem płynącej. Prawda!?

Ciekawe jak to zniesie budżet Polski...

pisałem o tym wcześniej banki i ich narzędzia są dla tych którzy umieją z nich korzystać. jeśli ktoś pożycza (czyi świadomie zgadza się na oferowane warunki) a potem stwierdza że jednak nie odda to łamie 7 przykazanie i dla mnie jest zwykłym złodziejem. nie chciałbym aby Państwo w którym mieszkam i w którym płacę podatki na arenie międzynarodowej miało opinię złodzieja. 

#177 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 06 lipiec 2015 - 13:51

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#178 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 14:27

każda pożyczka na pewno miała spisaną umowę ze szczegółami dotyczącymi spłat, oprocentowania, ewentualnych kar itp. więc zakładam że obie strony wiedziały na co się decydują. Jesli Grecja bardzo potrzbowała kasy to mogła podpisać bardzo niekorzystną dla siebie umowę - to tak jak z Providentem:)  co nie zmienia faktu że obie strony znały warunki umowy - jeśli teraz Grecja nie chce realizować zapisów tej umowy i odmawia regulacji długu to dla mnie jest to kradzież (i nie ma dla mnie znaczenia na co ta kasa poszła). To rząd Grecki jako reprezentant ogółu społeczeństwa podpisał te umowy (zgodził się na wszystkie jej warunki) i teraz nie chce ich realizować (Nie ma znaczenia czy tą kasę widział zwykły Grek czy nie)

Rosji teraz nie stać na wpływanie gdziekolwiek - mają dość swoich problemów żeby bawić się w finansowanie innych krajów. 

jeśli chodzi o Polskę to na szczęście na jesieni zmieni się rząd i można oczekiwać szybkiego postępu w kierunku krainy mlekiem i miodem płynącej. Prawda!?

Ciekawe jak to zniesie budżet Polski...

pisałem o tym wcześniej banki i ich narzędzia są dla tych którzy umieją z nich korzystać. jeśli ktoś pożycza (czyi świadomie zgadza się na oferowane warunki) a potem stwierdza że jednak nie odda to łamie 7 przykazanie i dla mnie jest zwykłym złodziejem. nie chciałbym aby Państwo w którym mieszkam i w którym płacę podatki na arenie międzynarodowej miało opinię złodzieja. 

No ciekawe jak na początku lat 90 banki zerwały umowy i wprowadziły lichwiarskie odsetki jak byś to wtedy nazwał ? A ile długu zaciągnęli w naszym imieniu gdzie tee pieniądze się podziały niech oddaje ten co pożyczał a nie głupie gadanie że Rząd zaciągnoł dług dla dobra nas wszystkich

#179 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 14:32

nie wiem o jaką sytuację z lat 90 Tobie chodzi - ciężko się do tego odnieść.

dług zaciągali reprezentanci których wybrała większość społeczeństwa (w tym ty i ja) - nie możesz się od tego teraz tak odciąć.

Załączone miniaturki

• 2-20150706151128.jpg

Edytowany przez ziomster, 06 lipiec 2015 - 19:06.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 20:23

Koszaliniuniu kochany albo jesteś zbyt młody albo zasłaniasz się niepamięcią. Plan Balcerowicza i zmiana  2% i 8% w skali roku  oprocentowania kredytów  na 80 % w skali miesiąca w styczniu i trochę mniej w miesiącach kolejnych. majac 100 000 zł kredytu 1 stycznia, na 1 lutego miałeś juś 180 000 zł w lutym naliczano odsetki od tej kwoty i karne jeśli nie zapłaciłeś odsetek za styczeń. Przez pól roku uzbierała się niezła sumka lecz kradnącej żydokomunie i tak nie udało się zmniejszyć zadłużenia zagranicznego . Wszystko  bez akceptacji zmiany umowy przez kredytobiorcę. Ręczne ustalenie podwyżki cen energii elektrycznej 0 300% i węgla od 400-600%. zamrożenie płac. Koszty rozłożono nierównomiernie na obywateli ale nie tych "swoich" którzy z FOZ długo czerpali tak że przez kilkadziesiąt lat nie było możliwe osadzenie winnych. Tak długo dopóki nie zginęła ostatnia złotówka z FOZ. ( vide Ambergold - kto otrzymał zwrot, a kto z tego żyje i żyć będzie długie lata- np.. niejaki Józef Strąk).Te czasy już za nami , ale idea i wykonawcy wciąż żyją na wolności. Można tym samym mieć większe zaufanie do swojego "Wacka" niż  do bankowców.

Banki dzisiaj to instytucje nastawione na osiąganie zysków wszelkimi sposobami i celami w tym poprzez niedopowiedzenia, wykorzystywanie pozycji uprzywilejowanej, bezprawne zapisy i zmiany w czasie trwania umowy. Najczęściej dotyczy to wszelkiego rodzaju taryf . Tu o złotówkę a tam o kilkadziesiąt groszy a winnym wypadku o kilka złotych.za takie pieniądze głupi naród do sądu nie pójdzie bo i tak jest bez szans , lecz ta złotówka pomnożona przez ilość klientów daje miesięcznie miliony.

Oczywiście ,że podpisuje się stosowne umowy. A próbowałeś w takiej umowie przed podpisaniem coś zmienić ? Niemożliwe. Umowa nie jest umową bo została wygenerowana z systemu jako dokument jednostronnie zabezpieczający wyłącznie bank. Ja swój kredyt wówczas spłaciłem, dotrzymałem umowy  i to nie ja w tym wypadku byłem złodziejem. Lichwa to nie sposób na zarobek. To żydowski stan umysłu.  tym samym wiadomo dla kogo pomocne są banki.

Załączone miniaturki

• PLAKAT2.jpg