stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Krassus    97

jeden psychol dostal bana na tydzien to drugi wraca, spiesz sie bo ostatnim specjalista do ktorego mozna dostac sie bez skierowania jest psychiatra, ale nie wiadomo jak dlugo jeszcze.

informacja dla normalnych  tych osob  o ktorych byla mowa jest na dzien dzisiejszy 50-slownie piecdziesiat.

 

Wypłacamy dodatki do emerytury w wysokości 100 Euro 50 osobom zamieszkującym tereny Izraela?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

tyle osob podalo ostatnio ministerstwo finansow-sprawa nie jest nowa i walkowana od dawna, w izraelu mieszkaja dziesiatki tysiecy polskich obywateli, odkad jestesmy czlonkami unii polski paszport zyskal na znaczeniu, a i uprawnionych  polskich emigrantow i ich potomkow nie brakuje.

co do psychiatrow, to osobiscie nie mialem potrzeby korzystania z ich uslug, ale tak podaje nfz. B)  B)  B) , liczba pacjentow rosnie lawinowo, w sobote zabrali mojego znajomego,tak sie cieszyl ze duda bedzie prezydentem ze lezal plackiem przed kapliczka, tyle ze na srodku waskiej drogi. niedlugo limity przyjec  wprowadza i trzeba bedzie dlugo czekac na hospitalizacje...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Myślicie, że na izraelskich portalach marudzą, że rządzą nimi Polacy z Warszawy? Obecny premier Izraela ma polskie korzenie(ojciec urodził się w Polsce), Szimon Peres czy byli lub obecni ministrowie tamtejszego rządu tak samo mają polskie korzenie. Myślicie, że też tłumaczą ich nazwiska na język polski i wrzucają zdjęcia Tuska jako oprawcy tamtejszego narodu?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

No tak ojciec urodził się w Polsce ale jego przodkowie przybyli do Polski prawdopodobnie za panowania Kazimierza Wielkiego.Ale to oczywiście dla ciebie nic nie znaczy.  


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Krassus z twojej wypowiedzi wynika , że Izrael to takie polskie 18 województwo  w którym rządzą Polacy. Niestety to nie tak i nie można tego przyrównywać do Polski. Izrael utworzono jako niezależne państwo a jego obywatele są żydami którzy zdecydowali się to państwo tworzyć. Od tej chwili nie są Polakami lecz Izraelczykami , chociaż w Polsce się urodzili. Opuścili Polskę dobrowolnie, otrzymali niemieckie odszkodowanie i amerykańska pomoc za tego żyda kolaborującego z wujkiem Adasiem i niech sobie żyją w pokoju. Nic im do Polski i nic z Polski dla nich. Jest pewnego rodzaju sprzeczność pomiędzy danymi które podają izraelskie media a które tu przedstawiasz  co do ilości uprawnionych do wypłaty miesięcznie  tych 100 euro plus koszty dystrybucji.  Chodzi o sam fakt tych wypłat realizowany przez ofiary wojny dla ofiar wojny.  Chyba aż  tak platformersom nie udało się zakłamać i historii i nie przerobili tego na informację ,że to Polacy wywołali II wojnę światową, napadli na III Rzeszę  i wymordowali parę milionów niewygodnych żydów. W niedawnej przeszłości Polska wypłacała emerytury komunistycznym zbrodniarzom takim jak Morell czy Helena Wolińska. Bratu Michnika nadal wypłaca. Może z jausem  odniesiesz się do faktów i nie będziesz pomijał tego co niewygodne.  

Dziadek z Wermachtu nie załatwia sprawy jak uważasz. Należy zapytać , a to się pomija, kim był drugi dziadek prominenta o nazwisku Dawidowski.

post-27529-0-15651800-1432881219.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

I rozumiem że bratu żal d*pę ściskał że nie był na miejscu "pejsatego" ?? Widocznie się do tego nie nadaje, szkoda tylko że zapewne nie zdaje sobie z tego sprawy.

Wara od mojego brata.

 

Bronisz tego dawidowego pomiotu zaciekle. Możesz wytłumaczyć dlaczego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

kaszlak do pewnego momentu nawet popieralem co pisales w pewnych sprawach ale jezeli przyznales sie do pochodzenia pejsatego to wszystko jasne i nie wart jestes zeby na ciebie splunac bo nikt myslacy nie bedzie bronil tej parszywej nacji upadlajacej ekonomicznie caly swiat.ps. znasz taki zart? siedzi 3 gosci na pustyni przy ognisku i pieką malpe,pyta jeden drugiego :skąd wiedziales ze ta malpa sie skusi wejsc do klatki zeby ja zlapac jak polozyles tam 10zl? a ten drugi odpowiada : zobaczylem ze wystaja jej pejsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A może sam do niego należę ?? I co, zlinczujesz mnie za to ??

 

To dużo tłumaczy Twoje posty i zachowanie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

A co tłumaczą twoje posty ?? Że kim jesteś ??

kaszlak do pewnego momentu nawet popieralem co pisales w pewnych sprawach ale jezeli przyznales sie do pochodzenia pejsatego to wszystko jasne i nie wart jestes zeby na ciebie splunac bo nikt myslacy nie bedzie bronil tej parszywej nacji upadlajacej ekonomicznie caly swiat.ps. znasz taki zart? siedzi 3 gosci na pustyni przy ognisku i pieką malpe,pyta jeden drugiego :skąd wiedziales ze ta malpa sie skusi wejsc do klatki zeby ja zlapac jak polozyles tam 10zl? a ten drugi odpowiada : zobaczylem ze wystaja jej pejsy.

A znasz takie pojęcie jak "prowokacja" ?? Jeśli tak, to Ty również jej łatwo ulegasz ... ;)

 

Jeśli w Was tacy antysemici, zapytam wprost, który z Was miał BEZPOŚREDNIO jakikolwiek dłuższy kontakt z Żydami ?? Bo puki co, jak słyszę Wasze zdanie na ich temat, to przypomina mi się to, co zawsze mawiał na ich temat mój "Bogamiłujący" stary proboszcz. Ne bronię Żydów, ani Was nie krytykuję że ich nie lubicie, ale zwalenie wszystkich nieszczęść tego świata na jedną nację byłoby zbyt proste, wręcz prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Spasujcie proszę . Wszystko to żarty przecież i nie o walkę i wzajemne obrażanie  miedzy nami tu chodzi , lecz o odebranie władzy i znaczenia żydowskim tuzom którzy uzurpują sobie prawo do decydowania o losie Polski i obywateli . Zwalczajmy geszefciarzy okradających i sprzedających nasz kraj, zakłamujących historie i zasiedlających Polskę w celu jej przejęcia. Wcale nie chodzi o to że przeciętny człowiek , kimkolwiek by nie był  ma lepiej , lecz o zagrożenie globalne , a za takie uważam powierzenie (oddanie ) całej władzy jednej nacji mniejszościowej, której wcale nie zależy na tym aby cały kraj rozwijał się równomiernie. Media, sztuka, policja, sądy, służba zdrowia ,administracja, wojsko, urzędy statystyczne, urzędy stanu cywilnego, aparat fiskalny, spółki państwowe i prywatne uzależnione od koniunktury politycznej i wiele innych zostały w Polsce zdominowane totalnie przez jedna nację powiększona wyłącznie o bardzo spolegliwych i karnych dobrańców. Jeszcze raz przytoczę zdanie : "w obozach zginęli prości żydzi i wybitni Polacy" . Gdzie więc podziali się ci wybitni żydzi i dlaczego nie zadbali na czas o swoich pobratymców? Czyżby prości żydzi przeszkadzali żydom wybitnym i dlatego zgodzili się na holokaust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

Kaszlak79, podasz jakieś argumenty na obronę pejsow czy ograniczysz się do prowokacji i przywolywania klechy, który być może też był pejsem ??

Żydzi byli, są i będą ale niech se rządzą w Izraelu a nie nad Wisłą. To mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    73

Kto ma pieniądze może się rządzić gdzie mu się podoba. Teraz światem rządzą nie prezydenci czy rządy tylko korporacje które mają nieograniczone zasoby finansowe. A czy to będzie żyd, arab czy chińczyk to już sprawa drugorzędna. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

unia to powstala tylko po to by bogaci i cwaniaki jeszcze bardziej sie wzbogacili na biedzie innych i tak jest kjorzystaja z unijnych dotacji w szczegolbnosci tylko bogaci cwaniacy i kretacze maja duzo to daje sie im jeszcze wiecej a bioednym nic i ci bogaci beda mieli jeszcze wiecej niz maja a biedni nic z teo nie maja ot i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Z biblii to przepisałeś? Narody coraz częściej pokazują tym bogatym gest Kozakiewicza. Odbywa się to w bardzo demokratyczny sposób bez rozlewu krwi i ofiar. Czyli nie tylko kasa rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Na ten przykład w Grecji .Niema co się łudzić grecy i tak nie zwrócą tej całej kasy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    73

Póki co Grecja jeszcze nie jest przykładem. Na razie obywatele stwierdzili że wolą być traktowani jak złodzieje niż jako odpowiedzialny partner w rozmowach.

Jak cała ta sytuacja się skończy to się dopiero okaże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Kaszlak79, podasz jakieś argumenty na obronę pejsow czy ograniczysz się do prowokacji i przywolywania klechy, który być może też był pejsem ??

 

Żydzi byli, są i będą ale niech se rządzą w Izraelu a nie nad Wisłą. To mnie boli

Najpierw Ty podaj rzeczowe argumenty przeciwko Żydom, a później pomyśle nad obroną. Bo to że ich nie lubisz za to, że mają pieniądze i są zaradni to jeszcze nie argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Dofinansowanie w ramach pomocy zagranicznych banków i obciążenie kosztami wszystkich obywateli nie ma nic wspólnego z Grekami i to nie oni są złodziejami. W Grecji po prostu żydkom geszeft nie wyszedł. Lizanie d*py amerykanom i wpieprzanie się  żydowskiego nierządu w sprawy Ukrainy skończy się dla Polski i Polaków tym samym a przepływ kapitału będzie odbywał się wyłącznie w kartonach ( to taki amerykański sposób na dolary za tajne więzienia). Czy to wg. ciebie jest odpowiedzialne partnerstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    73

Grecja ma problem bo wydawała więcej niż zarabiała - między innymi przez pazernych obywateli którzy brali grube dofinansowania na mycie rąk czy nie spóźnianie się do pracy. Mnie nie dziwi że finansowały to banki dla których pożyczanie kasy Państwu to biznes jak każdy inny - z tym że Państwo wydaje się być rzetelniejszym/pewniejszym dłużnikiem niż statystyczny obywatel.  Problem się zrobił bo Państwo przerumakowało z kosztami i teraz nie ma z czego oddać, a banki zaczynają tracić płynność. 

 

ja jestem bardzo ciekawy jak ta cała sytuacja się skończy - chciałbym zobaczyć jak Grecja wylatuje z Uni i zostaje rzucona na pastwę wszystkich wierzycieli. jestem ogromnie ciekaw jakie byłyby skutki takiej akcji...   

 

Ty tego pewnie nie zrozumiesz ale banki to są bardzo pożyteczne instytucje - tylko trzeba umieć korzystać z ich usług 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

a dobrze neich grecje wyrzuca z uni i wtedy moze wielka brytania wyjdzie z uni i unia bedzie oslabiona to moze kiedys sie te dziadostwo rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Pożyteczność banków  kończy się gdy zamieniają bankowość na lichwę. Przykład frankowiczów dobitnie pokazuje jaki to pożytek. Tak jak pisałem kredyt plus wysokie odsetki to nie pomoc czy pożytek tylko geszeft dla bankiera. Myślę ,że obecnie cały świat się skundlił i dotyczy to też banków.  Scenariusz dla Grecji obejmuje wiele wariantów . Wpływami w Grecji interesują się Rosjanie a temu strasznie przeciwni są USA i UE. Może się więc okazać ,że to nie Grecja będzie zabiegała o unijną pomoc lecz ta druga będzie zabiegała o sama Grecję.

Patrzenie globalne jest sugestią nie oddającą prawdy. Media jako tuba rządów i banków odpowiednio kształtują psychikę czytelnika i widza , bo niby skąd wiesz o  myciu rąk i spóźnianiu się do pracy. Pod pozorem tych newsów można ukryć wydatki na niemieckie czołgi , i transfer kasy na wsparcie sektora bankowego w Grecji. Z twoich przykładów wynika że to wszyscy obywatele Grecji przejedli kasę zachodnich banków a to nie jest prawdą . Z tej kasy korzystają nieliczni. W Polsce na ten przykład korzysta nadmiernie rozbudowana sfera urzędniczo-budżetowa, czyli ci którzy niczego nie budują i nie tworzą i są głównymi hamulcowymi gospodarki. Coraz częściej również u nas słyszy się o premiach dla zarządów przedsiębiorstw które przyniosły ogromne straty. Takie działania prowadza do podobnych sytuacji jak w Grecji. Ogółem nie żałuje banków i ich urojonych strat. Jak to mówił Cimoszewicz wobec powodzian: 'trzeba się było ubezpieczyć". Narody już dawno powinny wzorem Grecji odmówić spłaty zadłużenia . Zaręczam ci że nic byśmy na tym nie stracili , straty poniosłaby malutka grupa pazerniaków którzy i tak tego papieru żreć nie będą.

I jeszcze jedno. Jeżeli rzeczywiście jest tak jak piszesz i Grekom pożyczono i płacono za śmieszne warunki , to oznacza że cała ta kasa nadal jest w Grecji i nie ma się czego obawiać. Mają ją obywatele. Gorzej jeżeli Grecy nigdy tej kasy nie zobaczyli, a transfery odbywały się wyłącznie w sferze bankowej poprzez dopisanie ich do listy długów . Ot taka pomoc- "zobaczcie,  ile Wam Grecy pożyczyliśmy". Ponizej greckie maszyny rolnicze które w ramach pomocy zaoferowała UE.

post-27529-0-06642400-1436183167_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj