stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Gość   
Gość

Tak zrozumiałem twoje słowa krytyki wobec kościoła . Jak coś jest złe , to się do tego nie leci po sakramenty . Właściwie to co ci przeszkadza u księży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Jaruzelski też przed śmiercią prosił o księdza ot taka lemingowa natura niekturych forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ty byłeś tym księdzem czy może ministrantem? A może poprosili cię na światka? Jaruzelski lemingiem był? Co to za przykład?

Ja ci powiem lepiej być lemingiem niż pisuarem. Bo leming to taki miły kosmaty zwierzaczek. A pisuar chyba wiesz do czego służy i czym go ludzie polewają?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Przykład obrazuje powiedzenie "jak trwoga to do Boga" potem następuje niewidoczny przecinek(czyli kolega popełnił błąd interpunkcyjny), ot taka to natura hipokrytów którzy niby nie wierzą ale po sakramenty chodzą i jeszcze za to płacą. Teraz jest chyba jaśniej. Są zwierzątka, ale w powiedzeniu o lemingach chodzi o dość duże ptaki żyjące w dużych skupiskach, zachowujących się trochę tak, jak by miały świadomość zbiorową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Tylko jest jedno ale. Ksiądz nie jest Bogiem. To, że ktoś nie uczęszcza do kościoła nie znaczy, że nie wierzy w Boga. Gdzie marko kolo napisał, że nie wierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie , napisał że "nie jest otumaniony żadną religią " , czyli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No właśnie czyli? To jest dowód wg ciebie, że nie wierzy w Boga. Nie mam zamiaru się w jego imieniu wypowiadać. Ale dużo z tej religii to wymył ludzi a nie Boga. I to nie chodzi tylko o chrześcijaństwo. Ale ogólnie. Dużo ludzie od siebie dodali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Religia to wierzenia i praktyki. Jeśli wierzy w Boga jest osobą religijną, nie koniecznie musi być katolikiem a nawet nie koniecznie chrześcijaninem ale jeśli wierzy to znaczy że jakąś religie wyznaje. Teoretycznie nie można być katolikiem i nie praktykować, ale są ludzie deklarujący się jako wierzący nie praktykujący. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Ja nie należę do szczególnie rozmodlonych , ale nie lubię takiego bezsensownego ataku na kościół . Zdaje sobie sprawę że przebywają tam zarówno kanalie jak i wspaniali ludzie . Ale jak bym na każdym kroku widział tam tylko zło to nie biegałbym tam po prośbie . I nie tobie osądzać co jest wymysłem ludzi , a nakazem Boga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

co uważasz za bezsensowne ? 

proboszcz jest moim rówieśnikiem i popycha nie swoją żonę( odbił ją innemu chłopu z innej wioski :D  :D  :D ) i ma z nią dwoje dzieci 

jestem z nim i z nią na per ty bo znam obydwoje od dawna i z niczym praktycznie się nie kryją 

jak przyjedzie po kolędzie to interesuje go tylko kasa , bo wiadomo o sprawach wiary nie bardzo idzie  rozmowa w takiej sytuacji 

 

więc jakie tu nakazy od BOGA ? 

w co tu można wierzyć i komu ufać jak to ściema w żywe oczy 

druga sprawa to co się dzieje w kościele w Polsce to nawet szkoda komentować

 

chodziłem na religie i dobrze pamiętam co mnie uczono i pamiętam księży którzy mieli autorytet  bo tacy byli u mnie w parafii 

te czasy minęły i ta głupawka która teraz panuje nie ma nic wspólnego z wartościami jakie głosi kościół   

trzeba być ślepym i głuchym albo po prostu otumanionym żeby tego nie widzieć  

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czytać nie potrafisz ? Napisałem wyraźnie że bywają różni . Gówno warci parafianie skoro pozwalają na takie życie proboszcza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 może taką pokutę przy spowiedzi mu zadał . :D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Ciężko stwierdzić, ja np. do dziś zastanawiam się po jaka cholerę się ożeniłem. A jak by mi coś odbiło i chciałbym sobie następne kłopoty na łeb sprowadzić to na pewno nie szukał bym z używki, przecież to nie wiadomo kto to miał, jak używał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 RELIGIA to twór, wymyślony przez człowieka dla poddaństwa, kontroli. Wiara w religię i wiara w Boga to różnica. Interpretacji religii jest tyle ile czołowych jej przedstawicieli....a może wiernych. Jak można ufać czemuś i bronić, co daje tyle świadectw fałszu i obłudy? Po prostu jest to nierealne, sprzeczne z samym sobą, własnym sumieniem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Tu akurat nikt nikogo do niczego nie zmusza jak dla mnie możecie wierzyć nawet w kwiat paproci i jego zbawczą moc. Ja jestem Katolikiem, nie mówię że księża są idealni bo to tylko ludzie ale nie będę również mówił że każdy z nich jest zwyrodnialcem i chce mi zrobić pranie mózgu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Ty byłeś tym księdzem czy może ministrantem? A może poprosili cię na światka? Jaruzelski lemingiem był? Co to za przykład?

Ja ci powiem lepiej być lemingiem niż pisuarem. Bo leming to taki miły kosmaty zwierzaczek. A pisuar chyba wiesz do czego służy i czym go ludzie polewają?

Nie chce mi się z tobą gadać platfusie oszołomiony reprezentujesz taki poziom jak twój mentor 16864751_1289024904516211_57993338901676

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nie dziwię ci się. zadałem ci konkretne pytanie. A ty zamiast konkretnie odpowiedzieć ograniczyłeś się do kilku epitetów. Widać jaki jest twój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

przecież to Hydepark

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hitler.jpg

 

9 marca 1943 r. Hitler wprowadza aborcję na terenach Polski !
https://prawicowyinternet.pl/przypominam-9-marca-1943-r-hitler-wprowadza-aborcje-na-terenach-polski/

 

182905.jpg

 

Martin Schulz gorąco popiera aborcję w Polsce. Tak samo jak naziści!
http://prawicowyinternet.pl/martin-schulz-goraco-popiera-aborcje-w-polsce-tak-samo-jak-nazisci/

  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To polecam sprawdzić ile jest tych gospodarstw co dzięki UE ma 800 zł dochodu miesięcznie podziel jeszcze na 4 to daje 200 zł na osobę to naprawdę jest oco walczyć

Autor jeszcze zapomniał dodać że tych zmodernizowanych dzięki wejściu do UE jest może 1% a całej reszty dzięki akcesji nie stać na dalszy rozwój tyle dała nam UE :P :P


Artykuł tendencyjny pisany na zamówienie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj