stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Następny odmóżdżony przez TVN i GW lewak który uważa islam za religię dominującą w Europie ! 

  • Like 1

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

słuchaj no ''tęga głowo ''może ty będziesz wiedział jaka to religia jest dominująca jak kilka osób jest w kościele albo i mniej ? no i jaki to będzie procent społeczeństwa ? :D  :D  :D  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

niestety tego ze to glupki nic nie zmieni- wczesniej podalem im dane statystyczne[uwaga trudne slowo] francuskiego kosciola ze w praktykach religijnych uczestniczy mniej niz 4 % obywateli francji ale dla xD 4 to wiecej niz 5-normalnie drugi rysiu :P  :P  :P .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muzulmanie to ok.10 % obywateli francji, jesli nawet skromnie przyjac ze 50 % chodzi do meczetu to i tak jest ich wiecej niz chrzescijan.  

 

Pajacuniu nie pajacuj - stwierdziłeś że we Francji muzułmanów jest więcej niż chrześcijan ( a nie chrześcijan uczestniczących w praktykach religijnych).

  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

na jakiej podstawie sadzisz ze jak ktos jest ochrzczony to juz do konca zycia zostaje chrzescijaninem, jesli nie ma zadnego kontaktu z kosciolem od czasu jak go rodzice zaniesli do kosciola, nastepny kontakt najczesciej to pogrzeb, takie tam jak -komunia,bierzmowanie czy slub to fanaberia dla elity.

ja czy ty [chyba] jestesmy ochrzczeni -a czy mozna nas nazwac chrzescijanami po tym co tu piszemy na forum - szczerze watpie. :P , chrzescijanstwo to nie wpis w ksiedze parafialnej, 

 

najbardziej religijny obecnie czlowiek w polsce do chrztu poszedl na wlasnych nogach -jego i jego brata[ze blizniaka to chyba nie musze dodawac] do chrztu trzymaly[musialy miec krzepe,od holockaustu minelo pare lat wiec sie wykurowaly]  siostry blizniaczki-scyzorykiem chrzczone[ zreszta potem obie popelnily samobojstwo], jeszcze w latach 70 zastanawial sie po co ci ludzie przed wielkanoca z jakimis koszykami chodza zamiast wykorzystac sobote na sprzatanie, potem cos mu sie odmienilo ,chyba poszedl w slady brata ktory 3 lata po slubie cywilnym wzial koscielny a jego corka tez do chrztu szla na piechote, pozniejsze jej sex- przypadki to juz opisywalem-ot taka przykladna polsko-katolicka rodzina.....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Każdy mierzy swoją miarą ... , więc nic dziwnego w twoim rozumowaniu . Tobie to nawet egzorcyzmy już nie pomogą :P:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 a jaki trzeba mieć tok rozumowania żeby zaprzeczyć faktom ogólnie dostępnym i znanym ?

 jaką miarą mierzy się fakty ?   jak nie wygodne to udajemy że tego nie ma ? czy jak ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

chyba nie myslisz ze ktorykolwiek z tych pajacow byl za granica swojego zadupia :P  :P  :P .

co oni moga wiedziec o swiecie- najwyzej cos moga przeczytac na debilnych stronach i myslec ze tak jest :D  :D  :D

 

zetorek znowu piszesz o sobie -to juz robi sie nudne ,przeciez kazdy wie o twojej chorobie, moze ktos ci wspolczuje ale na pewno nie ja.

xD - z logika i matematyka  masz nie po drodze -chyba dluga obwodnice ci wybudowali. przeczytaj dokladnie co napisalem i potem pomysl i policz-to na pewno nie boli.

 

 

typowy poszkodowany wyborca po ty się widzę wszędzie kompromitujesz  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

probuje tobie dorownac-ale na ecika nie ma mocnych, dobrze ze ty jestes, bo inaczej zrobienie z marklowic drugiego wachocka by sie nie udalo. a swoja droga soltys wam internetu na noc nie zamyka, bo soltys wachocka asfalt zwija bo w nocy i tak nikt nie jezdzil.

 

zetorek -znalazlem lekarstwo na twoje opetanie, specjalne lekarstwo z parafii a jakze pod wezwaniem swietego jacka, tylko miasto troche nie teges, choc czekaj, jakby prezydent biedron zrobil ci egzorcyzmy swoim "kropowidlem" przy uzyciu "wody swieconej" wlasnej produkcji to moze by cie uzdrowil :D  :D  :D .

http://www.wiocha.pl/1417558,Wrocilo-sredniowiecze


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Topowiadasz że polecasz , bo wypróbowałeś ? :P:D No teraz trochę lepiej , ale próbuj dalej . B)

Czy samo niechodzenie do kościoła dyskwalifikuje kogoś jako chrześcijanina ? No ciekawe .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jacus marko-kolo  - Ile według was wynosi minimalna liczba "wizyt" w kościele - nieosiągnięcie której powoduje że chrześcijanin przestaje być chrześcijaninem ?

  • Like 1

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471

probuje tobie dorownac-ale na ecika nie ma mocnych, dobrze ze ty jestes, bo inaczej zrobienie z marklowic drugiego wachocka by sie nie udalo. a swoja droga soltys wam internetu na noc nie zamyka, bo soltys wachocka asfalt zwija bo w nocy i tak nikt nie jezdzil.

 

zetorek -znalazlem lekarstwo na twoje opetanie, specjalne lekarstwo z parafii a jakze pod wezwaniem swietego jacka, tylko miasto troche nie teges, choc czekaj, jakby prezydent biedron zrobil ci egzorcyzmy swoim "kropowidlem" przy uzyciu "wody swieconej" wlasnej produkcji to moze by cie uzdrowil :D  :D  :D .

http://www.wiocha.pl/1417558,Wrocilo-sredniowiecze

 

jacuś mieszkasz o rzut beretem od Babińskiego udaj się tam proszę może choć nogi uleczą i przestań pier**lić farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

wy jestescie naprawde glupkami-ja mam was religii uczyc- o tym nie slyszeliscie

http://www.katecheza.episkopat.pl/index.php/menu/listy-pasterskie-episkopatu/87-nowe-brzmienie-pieciu-przykazan-koscielnych

 

witejus- nie znam tam drogi-ty jako staly pacjent doradz mi jak tam dojechac, chyba w kaftanie[nie jestem pewien,nigdy go nie widzialem] oczu nie zaslaniaja.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471

drogi nie znasz ale wiesz o co chodzi  ,ciekawe :D poza tym nie mam zamiaru z tobą dyskutować . Twój poziom kultury nie dorównuje

nawet żulowi z pod sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

zule to widac twoje srodowisko naturalne,jesli znasz doskonale ich poziom to pewnie od rana studiujesz ich madrosci....... tam jest takze oddzial odwykowy wiec uwazaj

 

ja tam z zulami pod sklepem nie dyskutuje-wystarcza mi tutejsze glupki.

 

z  ta droga to bym uwazal bo to trasa na oswiecim :D .

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

Czy samo niechodzenie do kościoła dyskwalifikuje kogoś jako chrześcijanina ? No ciekawe .

  czy  dla chrześcijanina przystoi tak bluźnić jak wy na forum  , pluć na innych oskarżać tylko dlatego że ktoś ma inne poglądy i pisze prawdę ? czy to was nie dyskwalifikuje ?  czy tego uczyli was na religii ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzież to bluźnierstwo ? Nie każdy czujący się chrześcijaninem nie popełnia błędów , co nie wyklucza go jednak z bycia nim . Wiem że dla niektórych najlepiej by było , żeby nadstawić drugi policzek , ale niektórzy wolą oko za oko :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfek    49

@Marek-kolo a czy Tobie wypada płuc na innych, pisac nieprawdę, obrażać tylko dlatego ze ktos ma inne poglądy? lewica uczy jak byc tolerancyjnym to dlaczego nie potrafisz?
jak chrześcijanie nie sa tolerancyjni to od razu bo wiara a Ci co nie wierzą to nie musza sie do niczego stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

  czy  dla chrześcijanina przystoi tak bluźnić jak wy na forum  , pluć na innych oskarżać tylko dlatego że ktoś ma inne poglądy i pisze prawdę ? czy to was nie dyskwalifikuje ?  czy tego uczyli was na religii ? 

 

no ale to wy od parit się nauczyliście co tydzień do kościoła a w dni robocze pluć na kościół 

@Marek-kolo a czy Tobie wypada płuc na innych, pisac nieprawdę, obrażać tylko dlatego ze ktos ma inne poglądy? lewica uczy jak byc tolerancyjnym to dlaczego nie potrafisz?

jak chrześcijanie nie sa tolerancyjni to od razu bo wiara a Ci co nie wierzą to nie musza sie do niczego stosować?

 

 ale oni uważają się za prawice 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@Marek-kolo a czy Tobie wypada płuc na innych, pisac nieprawdę, obrażać tylko dlatego ze ktos ma inne poglądy? lewica uczy jak byc tolerancyjnym to dlaczego nie potrafisz?

jak chrześcijanie nie sa tolerancyjni to od razu bo wiara a Ci co nie wierzą to nie musza sie do niczego stosować?

 

Pójdzie do kościoła przyjmie komunię i będzie ok. Wyborcy pisu często nie mają argumentów wiec chętnie posługują się wyzwiskami i obelgami. Bo przecież oni mogą. A jak inni to czasami robią to jest już wtedy język nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

mi wypada bo ja w kościele jestem raz w roku albo wcale 

to ksiądz przyłazi po kasę  do mnie a nie ja do niego ...mało tego  jak ja idę do księdza to muszę też zanieść i to sporą sumę  ;)

po prostu gorszy sort .... więc mi wolno bo to nie będzie hipokryzja tylko moje zdanie jako osoby mającej dystans - czytaj  nie otumanionej jakikolwiek religią   

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To właściwie po co "musisz" iść do tego "znienawidzonego" przez ciebie księdza ? Zostawiasz sobie jakieś koło ratunkowe , czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 widzisz ty kierujesz się tylko nienawiścią , no i co pierwsze  robisz? ....   wciskasz mi nienawiść choć nic takiego nie napisałem 

 jestem po prostu obok , patrzę z dystansem na hipokrytów - tak trudno to pojąć ?


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj