Skocz do zawartości

Zdjęcie

cała prawda o naszym członkostwie w UE

1305 odpowiedzi na ten temat

#1061 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 11 maj 2016 - 14:01

Po cóż twoje pisanie ??? przyjedz i nic po za to nie chcę , a ty się mnie bać nie musisz bo wtedy przyjedziesz a jak się będziesz bał to nie przyjedziesz , w siłownie wierzyć nie musisz bo też lepiej dla mnie bo będziesz miał więcej odwagi  .Szkoda twojego głupiego pisania bo piszesz o tchórzach i norach więc pokaż ze ty takim tchórzem nie jesteś i w tej norze nie siedzisz i miej odwagę przyjechać a wtedy życie skoryguje twoje słowa.Co do ONR pisałem ze na kogoś nasyłam  ??? bo całkiem co innego napisałem .Nie wiem czy Dysleksja jest uleczalna ale prawdopodobnie ją masz .

no i co tam dziecko jeszcze ?

pisz , bo to na prawdę ciekawe  :D

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
cała prawda o naszym członkostwie w UE Dzisiaj, 14:33
  •  

#1062 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 11 maj 2016 - 14:04

http://www.bankier.p...od-3526441.html

Około 4 mln Polaków rozważa emigrację za pracą na Zachód, a blisko 1,5 mln jest na to gotowych - wskazuje najnowszy, ogłoszony we wtorek raport firmy Work Service pt. "Migracje zarobkowe Polaków"

Zapytaj się Polaków czy przeszkadza im sytuacja na Zachodzie Europy skoro 4 mln chce tam wyjechać.

I stan wojenny we Francji? Czytałem o stanie wyjątkowym ale wojennym? Tam wojna jest?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#1063 Share Artek84

Artek84

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 11 maj 2016 - 14:24

no i co tam dziecko jeszcze ?

pisz , bo to na prawdę ciekawe  :D

Cóż pisać do LST ?? pokazałeś jaki z ciebie cwaniak przez internet

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1064 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 11 maj 2016 - 14:29

I stan wojenny we Francji? Czytałem o stanie wyjątkowym ale wojennym? Tam wojna jest 

Tak niektórzy Francuzi twierdzą , ale co tam , może mają mniejszą wiedzę niż Ty .

http://wiadomosci.dz...anie-wojny.html

#1065 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 11 maj 2016 - 14:44

Cóż pisać do LST ?? pokazałeś jaki z ciebie cwaniak przez internet

skończ bo ludzie się pochowali po chałupach i już trzeci dzień nie wyłażą w Nowym Sączu  ;)

podobno jakiś kozak  ''prawie '' pokonał  sam  Rosję   :D  :D  :D

był na siłce i tak się nabuzował multiwitaminą  że cały internet huczy ;)  

Edytowany przez marko-kolo, 11 maj 2016 - 14:49.

#1066 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 11 maj 2016 - 14:57

Tak niektórzy Francuzi twierdzą , ale co tam , może mają mniejszą wiedzę niż Ty .

http://wiadomosci.dz...anie-wojny.html

Co ma przemówienie prezydenta Francji do stanu wyjątkowego wprowadzonego przez tamtejszy parlament? Które ma moc prawną?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#1067 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 11 maj 2016 - 15:04

w sumie tak , czym jest wypowiedz prezydenta Francji , do wiedzy lewaka z podlaski.

#1068 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 11 maj 2016 - 15:11

Nawet francuskie gazety kłamią o tym co sami wprowadzili w kraju?

http://www.france24....mergency-may-26

Czy źródło z The Guardian też kłamie co wprowadzili Francuzi?

http://www.theguardi...til-end-of-july

Czy może nie rozróżniasz barwnego przemówienia prezydenta od faktycznej działalności ustawodawcy francuskiego? Bo Hollande nie wspomniał, że we Francji został właśnie wprowadzony stan wojenny.

Edytowany przez Krassus, 11 maj 2016 - 15:14.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#1069 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 11 maj 2016 - 15:30

Ja tam po francusku , to tylko oral , a na polskich stronach......

"Premier Francji Manuel Valls oświadczył na marginesie zjazdu globalistów w Davos w zeszłym tygodniu, że stan wyjątkowy w jego kraju czyli wdrożenie policyjnego stanu wojennego potrwa do momentu kiedy zostanie zakończona "całkowita i globalna wojna" przeciwko państwu islamskiemu"

Edytowany przez scoffer, 11 maj 2016 - 15:30.

#1070 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 11 maj 2016 - 15:34

o to może na'' szczytowanie'' się załapiesz , bo podobno szukają chętnego żeby zrobić '' Łaskę  ''( ;) ) 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1071 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 11 maj 2016 - 15:39

Patrzcie, najmniej nierówności jest w krajach Lewackich jak Szwecja czy Francja. 

"We Francji rządzące lewactwo wprowadziło stan wyjątkowy. A przecież jeszcze niedawno lewackie media ukrywały zamieszki, mordy, gwałty, rozruchy muzułmanów. Dziwne ,prawda .

Na naszych oczach na gruzach chrześcijańskiej Europy powstają lewackie totalitarne państwa policyjne. Dodajmy że niewolnicze , bo na Zachodzie lichwiarstwo i wysługujące się mu lewactwo już sprowadza mieszkańców do pozycji pozbawionych Boga, rodziny, i własności niewolników, Których lewacy zabijają jak bydło robocze aborcja , eutanazją i zapędzają do pracy na rzec koncernów aż do śmierci."

http://naszeblogi.pl...nstwo-policyjne

@marko-kolo , to z czym ci się kojarzy oral , wcale mnie nie dziwi . Ale zostań z tym w domu 

Edytowany przez scoffer, 11 maj 2016 - 15:46.

#1072 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 11 maj 2016 - 15:45

Ty rozróżniasz przemówienie prezydenta od stanu prawnego jaki panuje we Francji? Wskaż mi, kiedy we Francji został wprowadzony stan wojenny za pomocą aktu prawnego taki jaki przewiduje np. nasz Konstytucja. Rozróżniasz barwne przemówienie od faktycznego stanu prawnego?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#1073 Share Artek84

Artek84

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 11 maj 2016 - 15:46

skończ bo ludzie się pochowali po chałupach i już trzeci dzień nie wyłażą w Nowym Sączu  ;)

podobno jakiś kozak  ''prawie '' pokonał  sam  Rosję   :D  :D  :D

był na siłce i tak się nabuzował multiwitaminą  że cały internet huczy ;)  

Te teksty to faktycznie szczyt twoich możliwości a bystrośc twojego umysłu powala .Piszesz o kozakowaniu a sam właśnie to robisz  przez internet ale pamiętaj nie zawsze się schowasz za internetem .I jednak liczę ze zbierzesz się w sobie i przyjedziesz bo taki byłeś chętny ale jak zrozumiałeś ze to nie żarty to twoja retoryka się zmieniła.Pamiętaj ze jednak nadal trzymam za ciebie kciuki żebyś się jednak odważył przyjechać.

#1074 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 11 maj 2016 - 15:47

Krassus ,nie filozofuj . A ci Szwedzi to z tego dobrobytu chyba zdurnieli 

http://www.polskiera...-Chiny-i-Polska

Edytowany przez scoffer, 11 maj 2016 - 15:55.

#1075 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 11 maj 2016 - 16:16

Większość szwedzkich emigrantów, bo blisko 10 tysięcy osiadło w 2011 roku w Norwegii, zwabione łatwością uzyskania tam pracy i o wiele wyższymi zarobkami. Przeniosło się tam o dziesięć procent więcej Szwedów niż w 2010 roku. Drugie miejsce w tym rankingu zajmuje Dania, a trzecie Wielka Brytania. Przed nami są też kolejno USA, Finlandia, Niemcy i Chiny. Te ostatnie, to obecnie coraz ważniejszy dla Sztokholmu partner handlowy.

To dlaczego "uciekają" do lewicowych krajów? Norwegia jeszcze bardziej jest lewicowa niż Szwecja. Może Ciebie zaskoczę ale ludzie z bogatych krajów też emigrują. Niespodzianka?

Edytowany przez Krassus, 11 maj 2016 - 16:17.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#1076 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 11 maj 2016 - 16:29

Jasne , z pierwszym sekretarzem Andersem Breivikiem na czele . 

Ciekawy wywiad

#1077 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 11 maj 2016 - 17:01

Te teksty to faktycznie szczyt twoich możliwości a bystrośc twojego umysłu powala .Piszesz o kozakowaniu a sam właśnie to robisz  przez internet ale pamiętaj nie zawsze się schowasz za internetem .I jednak liczę ze zbierzesz się w sobie i przyjedziesz bo taki byłeś chętny ale jak zrozumiałeś ze to nie żarty to twoja retoryka się zmieniła.Pamiętaj ze jednak nadal trzymam za ciebie kciuki żebyś się jednak odważył przyjechać.

synku przypomnij sobie kto tu kogo i czym straszył i komu tu groziłeś 

co ty dzieciaku myślisz że ja stary  będę latał po Polsce bo  szczyl pisze durnoty o siłowni itp . 

kogo dzieciaku tu chcesz wystraszyć i czym ? 

pisałem że nigdzie się nie wybieram bo niby po co ?  żebyś mnie wysłał gdzieś w pole czy jak dzieciaku 

normalny człowiek to wypisuje takie pierdu pierdu ? 

chcesz to dawaj konkrety na pw typu namiary ,adres , telefon  i ustalamy jakieś warunki do przeskoczenia dla obydwu stron

a nie jakaś dziecinada że ja mam jechać w dupe maryny   

takie teksty '''przyjedz do mnie''  tylko głupek może wymyślić a nie człowiek który ma jakieś pojęcie o honorze itp .

chcesz moje dane zapraszam na pw. 

nikogo się nie boje i nigdy się nie bałem a takie pierdu pierdu to domowe przedszkole i tyle 

#1078 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 11 maj 2016 - 17:32

Okolice Nowego Sącza jak będziesz tam pisz podjadę ale z jedzeniem owoców możesz mieć problem a ja prawie się trochę rozprostuje bo na siłowni to wiele gimnastyki niema a jak lubisz takie zabawy to lepiej bo może zajmie mi to więcej niż zazwyczaj.

Nie no jest siłka, normalnie szacun. Nie wiedziałem, nie zaczepiał bym i nie drażnił. Nie wiem czy się bać czy się śmiać. Kogoś tym chcesz przestraszyć czy się tylko ośmieszyć chciałeś? Chcesz się rozprostować. Na siłowni tylko przysiady robisz, czy na sedesie wyciskasz?

Twoja wiedza i gadka są dziecinne. Proponujesz jakieś spotkania a skąd wiesz, kto przyjedzie? Taki mocny jesteś? Uważaj bo kiedyś trafisz na mocniejszego. To typowa dziecinada. Masz trzydzieści parę lat sądząc po nicku. Ale mentalnie to z siedemnaście.

#1079 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 11 maj 2016 - 17:32

Bierezowski, Abramowicz, Chodorkowski,.. Jak Putin to żyd to po co wojuje ze swoimi na UPAinie? Sa wogóle wg ciebie jacyś politycy nie będący żydami?

Policja jest silna i służby specjalne są silne bo Rosja to państwo autorytarne.

https://pl.wikipedia...two_autorytarne

Masz tu swoją prawdę telewizji Rosyjskiej i jej prawdzie bo tam to dopiero jest propaganda.

https://pl.wikipedia...rzekazu_w_Rosji

http://wyborcza.pl/1...sji_zdjeta.html

http://www.dw.com/pl...kuje/a-18690789

Napisałem:

1. Nie wpuszcza muzłumanów a jeśli by chcieli przybyć to będą na takich samych prawach jak inni. Żadnych zasiłków, praw mniejszości, tolerancji.

2. Pejsatych rozgonił żeby mu nie robili pod górę.

3. Prowadzi niezależną politykę i nie ulega naciskom USA, czy UE.

4. Sprawił że licza się z teraźniejszą Rosja bardziej niż za Jelcyna czy Gorbaczowa.

5. Policja i służby są bardzo silne a telewizja mówi wyłącznie prawdę.

6. Armia jest na tyle silna że w Syrii szybciutko załatwili sprawę.

Liczyłem na twoja inteligencję ale skoro nie dotarło to wyedytuje to w nastepujacy sposób 

5. Policja i służby są bardzo silne a telewizja mówi wyłącznie "prawdę". 

Jeżeli Rosja jest państwem autorytarnym to my nieuchronnie zmierzamy w tym kierunku ze wzgledu na zaskakującą zgodność dążeń naszej władzy do tego co już w Rosji zrobiono.

Piszesz że nie jesteś lewakiem a jako źródło GW podajesz? Do spowiedzi marsz!

Po cóż twoje pisanie ??? przyjedz i nic po za to nie chcę , a ty się mnie bać nie musisz bo wtedy przyjedziesz a jak się będziesz bał to nie przyjedziesz , w siłownie wierzyć nie musisz bo też lepiej dla mnie bo będziesz miał więcej odwagi  .Szkoda twojego głupiego pisania bo piszesz o tchórzach i norach więc pokaż ze ty takim tchórzem nie jesteś i w tej norze nie siedzisz i miej odwagę przyjechać a wtedy życie skoryguje twoje słowa.Co do ONR pisałem ze na kogoś nasyłam  ??? bo całkiem co innego napisałem .Nie wiem czy Dysleksja jest uleczalna ale prawdopodobnie ją masz .

Argumenty siły zamiast siły argumentów?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1080 Share Artek84

Artek84

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 11 maj 2016 - 18:04

synku przypomnij sobie kto tu kogo i czym straszył i komu tu groziłeś 

co ty dzieciaku myślisz że ja stary  będę latał po Polsce bo  szczyl pisze durnoty o siłowni itp . 

kogo dzieciaku tu chcesz wystraszyć i czym ? 

pisałem że nigdzie się nie wybieram bo niby po co ?  żebyś mnie wysłał gdzieś w pole czy jak dzieciaku 

normalny człowiek to wypisuje takie pierdu pierdu ? 

chcesz to dawaj konkrety na pw typu namiary ,adres , telefon  i ustalamy jakieś warunki do przeskoczenia dla obydwu stron

a nie jakaś dziecinada że ja mam jechać w dupe maryny   

takie teksty '''przyjedz do mnie''  tylko głupek może wymyślić a nie człowiek który ma jakieś pojęcie o honorze itp .

chcesz moje dane zapraszam na pw. 

nikogo się nie boje i nigdy się nie bałem a takie pierdu pierdu to domowe przedszkole i tyle 

Już to widzę jak ty nikogo się nie boisz bo teraz pokazujesz coś innego. Pisanie takich tekstów tylko utwierdza mnie w większym przekonaniu ze przelicytowałeś a teraz próbujesz wyjść z twarzą , bo przecież ty na początku pisałeś ze takich jak ja rozwalasz więc w czym problem przyjedziesz do Nowego Sącza napiszesz ze jesteś i może być nawet na dworcu wśród ludzi żebyś za bardzo się nie bał .Na początku byłeś taki chętny jechać a teraz już nie .No co się takiego stało ??? Zrozumiałeś ze jak przyjedziesz to nie będziesz mógł się schować za internetem i za każde niewłaściwe słowo można mieć kuku .I ty pisałeś ze jestem szczurem który się chowa w noże więc ODWAGI dasz radę jestem z tobą .

Napisałem:

1. Nie wpuszcza muzłumanów a jeśli by chcieli przybyć to będą na takich samych prawach jak inni. Żadnych zasiłków, praw mniejszości, tolerancji.

2. Pejsatych rozgonił żeby mu nie robili pod górę.

3. Prowadzi niezależną politykę i nie ulega naciskom USA, czy UE.

4. Sprawił że licza się z teraźniejszą Rosja bardziej niż za Jelcyna czy Gorbaczowa.

5. Policja i służby są bardzo silne a telewizja mówi wyłącznie prawdę.

6. Armia jest na tyle silna że w Syrii szybciutko załatwili sprawę.

Liczyłem na twoja inteligencję ale skoro nie dotarło to wyedytuje to w nastepujacy sposób 

5. Policja i służby są bardzo silne a telewizja mówi wyłącznie "prawdę". 

Jeżeli Rosja jest państwem autorytarnym to my nieuchronnie zmierzamy w tym kierunku ze wzgledu na zaskakującą zgodność dążeń naszej władzy do tego co już w Rosji zrobiono.

Piszesz że nie jesteś lewakiem a jako źródło GW podajesz? Do spowiedzi marsz!

Zgadza się ze my tez zaczynamy iść w tym kierunku i to mnie trochę niepokoi ale to juz było za rządów PO-PSL .A jeżeli chodzi o GW to podałem ją byś nie powiedział ze materiał naciągany .A czarnych nie trawie więc spowiedż odpada.

Nie no jest siłka, normalnie szacun. Nie wiedziałem, nie zaczepiał bym i nie drażnił. Nie wiem czy się bać czy się śmiać. Kogoś tym chcesz przestraszyć czy się tylko ośmieszyć chciałeś? Chcesz się rozprostować. Na siłowni tylko przysiady robisz, czy na sedesie wyciskasz?

Twoja wiedza i gadka są dziecinne. Proponujesz jakieś spotkania a skąd wiesz, kto przyjedzie? Taki mocny jesteś? Uważaj bo kiedyś trafisz na mocniejszego. To typowa dziecinada. Masz trzydzieści parę lat sądząc po nicku. Ale mentalnie to z siedemnaście.

Chcesz się śmiać to się śmiej bo na odległość wszystko się da . I masz racje na sedesie wciskam takich kmiotków jak ich dopadnę do tegoż właśnie sedesu ale to żadna gimnastyka więc dodatkowa rozrywka by się przydała bo na bramkach teraz niema co wiele robić.Jak dla mnie im większy i silniejszy tym lepiej bo dłuższa rozrywka.A co nagle temat zmieniłeś ???  wnioskuje ze piszesz żeby tylko pisać bo dla ciebie nie ważne co i czy to prawda ale ważne żeby pisać.

Edytowany przez Artek84, 11 maj 2016 - 18:39.