stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

scoffer    1156

Jasne , z pierwszym sekretarzem Andersem Breivikiem na czele . 

Ciekawy wywiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Te teksty to faktycznie szczyt twoich możliwości a bystrośc twojego umysłu powala .Piszesz o kozakowaniu a sam właśnie to robisz  przez internet ale pamiętaj nie zawsze się schowasz za internetem .I jednak liczę ze zbierzesz się w sobie i przyjedziesz bo taki byłeś chętny ale jak zrozumiałeś ze to nie żarty to twoja retoryka się zmieniła.Pamiętaj ze jednak nadal trzymam za ciebie kciuki żebyś się jednak odważył przyjechać.

synku przypomnij sobie kto tu kogo i czym straszył i komu tu groziłeś 

co ty dzieciaku myślisz że ja stary  będę latał po Polsce bo  szczyl pisze durnoty o siłowni itp . 

kogo dzieciaku tu chcesz wystraszyć i czym ? 

pisałem że nigdzie się nie wybieram bo niby po co ?  żebyś mnie wysłał gdzieś w pole czy jak dzieciaku 

normalny człowiek to wypisuje takie pierdu pierdu ? 

chcesz to dawaj konkrety na pw typu namiary ,adres , telefon  i ustalamy jakieś warunki do przeskoczenia dla obydwu stron

a nie jakaś dziecinada że ja mam jechać w dupe maryny   

takie teksty '''przyjedz do mnie''  tylko głupek może wymyślić a nie człowiek który ma jakieś pojęcie o honorze itp .

 

 

chcesz moje dane zapraszam na pw. 

nikogo się nie boje i nigdy się nie bałem a takie pierdu pierdu to domowe przedszkole i tyle 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Okolice Nowego Sącza jak będziesz tam pisz podjadę ale z jedzeniem owoców możesz mieć problem a ja prawie się trochę rozprostuje bo na siłowni to wiele gimnastyki niema a jak lubisz takie zabawy to lepiej bo może zajmie mi to więcej niż zazwyczaj.

 

Nie no jest siłka, normalnie szacun. Nie wiedziałem, nie zaczepiał bym i nie drażnił. Nie wiem czy się bać czy się śmiać. Kogoś tym chcesz przestraszyć czy się tylko ośmieszyć chciałeś? Chcesz się rozprostować. Na siłowni tylko przysiady robisz, czy na sedesie wyciskasz?

Twoja wiedza i gadka są dziecinne. Proponujesz jakieś spotkania a skąd wiesz, kto przyjedzie? Taki mocny jesteś? Uważaj bo kiedyś trafisz na mocniejszego. To typowa dziecinada. Masz trzydzieści parę lat sądząc po nicku. Ale mentalnie to z siedemnaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/116624-2016-04

putin1.jpg

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-na-finiszu-w-przekazywaniu-rosji-silom-zewnetrznym-2016-04

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-emerytka-powiedziala-prawde-za-caly-lud-rosyjski-2016-04

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-skrycie-oddaje-rosje-rzadowi-swiatowemu-2016-04

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawoslawny-duchowny-rosyjski-mowi-prawde-o-rosji-rosjanach-2016-03

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-wyprzedaje-majatek-rosyjski-zydom-rottenbergom-2016-03

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-o-obecnie-rzadzacej-elicie-2016-03

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nazwiska-najbogatszych-ludzi-w-fr-michelson-friedman-usmanow-2016-03

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/syjonizm-plany-i-srodki-wg-rabina-sanhedrynu-menachema-mendla-schneersona-2016-03

http://swiat.newsweek.pl/rosja-putin-zaprasza-zydow-ktorzy-uciekaja-przed-antysemityzmem,artykuly,377944,1.html

http://www.new.org.pl/2290,post.html

http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/109332,kim-jest-wladimir-putin

Bierezowski, Abramowicz, Chodorkowski,.. Jak Putin to żyd to po co wojuje ze swoimi na UPAinie? Sa wogóle wg ciebie jacyś politycy nie będący żydami?

 

Napisałem:

1. Nie wpuszcza muzłumanów a jeśli by chcieli przybyć to będą na takich samych prawach jak inni. Żadnych zasiłków, praw mniejszości, tolerancji.

2. Pejsatych rozgonił żeby mu nie robili pod górę.

3. Prowadzi niezależną politykę i nie ulega naciskom USA, czy UE.

4. Sprawił że licza się z teraźniejszą Rosja bardziej niż za Jelcyna czy Gorbaczowa.

5. Policja i służby są bardzo silne a telewizja mówi wyłącznie prawdę.

6. Armia jest na tyle silna że w Syrii szybciutko załatwili sprawę.

Liczyłem na twoja inteligencję ale skoro nie dotarło to wyedytuje to w nastepujacy sposób 

5. Policja i służby są bardzo silne a telewizja mówi wyłącznie "prawdę". 

Jeżeli Rosja jest państwem autorytarnym to my nieuchronnie zmierzamy w tym kierunku ze wzgledu na zaskakującą zgodność dążeń naszej władzy do tego co już w Rosji zrobiono.

Piszesz że nie jesteś lewakiem a jako źródło GW podajesz? Do spowiedzi marsz!

 

Po cóż twoje pisanie ??? przyjedz i nic po za to nie chcę , a ty się mnie bać nie musisz bo wtedy przyjedziesz a jak się będziesz bał to nie przyjedziesz , w siłownie wierzyć nie musisz bo też lepiej dla mnie bo będziesz miał więcej odwagi  .Szkoda twojego głupiego pisania bo piszesz o tchórzach i norach więc pokaż ze ty takim tchórzem nie jesteś i w tej norze nie siedzisz i miej odwagę przyjechać a wtedy życie skoryguje twoje słowa.Co do ONR pisałem ze na kogoś nasyłam  ??? bo całkiem co innego napisałem .Nie wiem czy Dysleksja jest uleczalna ale prawdopodobnie ją masz .

Argumenty siły zamiast siły argumentów?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104
Napisano (edytowany)

synku przypomnij sobie kto tu kogo i czym straszył i komu tu groziłeś 

co ty dzieciaku myślisz że ja stary  będę latał po Polsce bo  szczyl pisze durnoty o siłowni itp . 

kogo dzieciaku tu chcesz wystraszyć i czym ? 

pisałem że nigdzie się nie wybieram bo niby po co ?  żebyś mnie wysłał gdzieś w pole czy jak dzieciaku 

normalny człowiek to wypisuje takie pierdu pierdu ? 

chcesz to dawaj konkrety na pw typu namiary ,adres , telefon  i ustalamy jakieś warunki do przeskoczenia dla obydwu stron

a nie jakaś dziecinada że ja mam jechać w dupe maryny   

takie teksty '''przyjedz do mnie''  tylko głupek może wymyślić a nie człowiek który ma jakieś pojęcie o honorze itp .

 

 

chcesz moje dane zapraszam na pw. 

nikogo się nie boje i nigdy się nie bałem a takie pierdu pierdu to domowe przedszkole i tyle 

 

Już to widzę jak ty nikogo się nie boisz bo teraz pokazujesz coś innego. Pisanie takich tekstów tylko utwierdza mnie w większym przekonaniu ze przelicytowałeś a teraz próbujesz wyjść z twarzą , bo przecież ty na początku pisałeś ze takich jak ja rozwalasz więc w czym problem przyjedziesz do Nowego Sącza napiszesz ze jesteś i może być nawet na dworcu wśród ludzi żebyś za bardzo się nie bał .Na początku byłeś taki chętny jechać a teraz już nie .No co się takiego stało ??? Zrozumiałeś ze jak przyjedziesz to nie będziesz mógł się schować za internetem i za każde niewłaściwe słowo można mieć kuku .I ty pisałeś ze jestem szczurem który się chowa w noże więc ODWAGI dasz radę jestem z tobą .

Napisałem:

1. Nie wpuszcza muzłumanów a jeśli by chcieli przybyć to będą na takich samych prawach jak inni. Żadnych zasiłków, praw mniejszości, tolerancji.

2. Pejsatych rozgonił żeby mu nie robili pod górę.

3. Prowadzi niezależną politykę i nie ulega naciskom USA, czy UE.

4. Sprawił że licza się z teraźniejszą Rosja bardziej niż za Jelcyna czy Gorbaczowa.

5. Policja i służby są bardzo silne a telewizja mówi wyłącznie prawdę.

6. Armia jest na tyle silna że w Syrii szybciutko załatwili sprawę.

Liczyłem na twoja inteligencję ale skoro nie dotarło to wyedytuje to w nastepujacy sposób 

5. Policja i służby są bardzo silne a telewizja mówi wyłącznie "prawdę". 

Jeżeli Rosja jest państwem autorytarnym to my nieuchronnie zmierzamy w tym kierunku ze wzgledu na zaskakującą zgodność dążeń naszej władzy do tego co już w Rosji zrobiono.

Piszesz że nie jesteś lewakiem a jako źródło GW podajesz? Do spowiedzi marsz!

 

Zgadza się ze my tez zaczynamy iść w tym kierunku i to mnie trochę niepokoi ale to juz było za rządów PO-PSL .A jeżeli chodzi o GW to podałem ją byś nie powiedział ze materiał naciągany .A czarnych nie trawie więc spowiedż odpada.

 

Nie no jest siłka, normalnie szacun. Nie wiedziałem, nie zaczepiał bym i nie drażnił. Nie wiem czy się bać czy się śmiać. Kogoś tym chcesz przestraszyć czy się tylko ośmieszyć chciałeś? Chcesz się rozprostować. Na siłowni tylko przysiady robisz, czy na sedesie wyciskasz?

Twoja wiedza i gadka są dziecinne. Proponujesz jakieś spotkania a skąd wiesz, kto przyjedzie? Taki mocny jesteś? Uważaj bo kiedyś trafisz na mocniejszego. To typowa dziecinada. Masz trzydzieści parę lat sądząc po nicku. Ale mentalnie to z siedemnaście.

 

Chcesz się śmiać to się śmiej bo na odległość wszystko się da . I masz racje na sedesie wciskam takich kmiotków jak ich dopadnę do tegoż właśnie sedesu ale to żadna gimnastyka więc dodatkowa rozrywka by się przydała bo na bramkach teraz niema co wiele robić.Jak dla mnie im większy i silniejszy tym lepiej bo dłuższa rozrywka.A co nagle temat zmieniłeś ???  wnioskuje ze piszesz żeby tylko pisać bo dla ciebie nie ważne co i czy to prawda ale ważne żeby pisać.

Edytowano przez Artek84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Raport-ok-4-mln-Polakow-rozwaza-emigracje-za-praca-na-Zachod-3526441.html

 

Około 4 mln Polaków rozważa emigrację za pracą na Zachód, a blisko 1,5 mln jest na to gotowych - wskazuje najnowszy, ogłoszony we wtorek raport firmy Work Service pt. "Migracje zarobkowe Polaków"

 

Zapytaj się Polaków czy przeszkadza im sytuacja na Zachodzie Europy skoro 4 mln chce tam wyjechać.

 

 

I stan wojenny we Francji? Czytałem o stanie wyjątkowym ale wojennym? Tam wojna jest?

 

Z tymi liczbami to jak liczeniem przez Waltz kodowców

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)
Artek84

 

stoisz na bramce w  klozecie  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

no i co tam jeszcze robisz ? odwierty ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Jednak to prawda że sterydy robią z mózgu papkę.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Mi sie zdaje że @Artek84 to @Staszek1234 we własnej osobie albo jego alter-ego Styl identyczny a Stasio się się ostatnio nie udziela


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niestety za dużo Maciarewicza oglądasz :P :P  nie udzielam się bo nie samym forum człowiek żyje ja nie żyję z pisania na forum jak co niektóre osoby tu ;) wszędzie widzisz podstęp mamy maj piękny miesiąc korzystaj z uroków przyrody B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104
Napisano (edytowany)

Artek84

 

stoisz na bramce w  klozecie  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

no i co tam jeszcze robisz ? odwierty ? 

 

 

Zapraszam to się dowiesz .

Mi sie zdaje że @Artek84 to @Staszek1234 we własnej osobie albo jego alter-ego Styl identyczny a Stasio się się ostatnio nie udziela

 

Trafiłeś w 10 Gratulacje !!!!! I alter ego to przeciwieństwo to tak dla informacji.

Edytowano przez Artek84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

@staszek, tak jakoś tak zatęskniłem....... ;) . Dobra wiadomość jest taka że pojawił sie kolega który podziela twoje poglady


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104
Napisano (edytowany)

Jednak to prawda że sterydy robią z mózgu papkę.

 

Czyli najadłeś się sterydów i sprawdzili ci mózg lekarze .

Edytowano przez Artek84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Artek84

 

stoisz na bramce w  klozecie  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

no i co tam jeszcze robisz ? odwierty ? 

 

 

No jak to co robi? Na sedesie wyciska. Siłka i bramka to sposób na życie. A potem płacz, że w Polsce źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

No jak to co robi? Na sedesie wyciska. Siłka i bramka to sposób na życie. A potem płacz, że w Polsce źle. 

 

Kolejny zdobył swój szczyt intelektualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Szczytem intelektualnym na jaki powinieneś się zdobyć. To nie cytowanie posta bezpośrednio pod którym piszesz swój i do którego się w nim odnosisz.  Zasada stara jak świat stosowana na wielu forach. No ale na bramce pewnie nie nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

z tymi sterydami to prawda-mialem kolege ktory stal wiele lat na bramce i jednoczesnie pakowal na silowni. a teraz mu sie w glowie pokrecilo, tez zreszta artek ma na imie tyle ze ponad 10 lat starszy.

za cytowanie poprzedniego postu dawniej byly %% i artur juz by mial urlop tygodniowy.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Raport-ok-4-mln-Polakow-rozwaza-emigracje-za-praca-na-Zachod-3526441.html

 

Około 4 mln Polaków rozważa emigrację za pracą na Zachód, a blisko 1,5 mln jest na to gotowych - wskazuje najnowszy, ogłoszony we wtorek raport firmy Work Service pt. "Migracje zarobkowe Polaków"

 

Zapytaj się Polaków czy przeszkadza im sytuacja na Zachodzie Europy skoro 4 mln chce tam wyjechać.

A Ty czytasz ze zrozumieniem cytowane przez siebie artykuły?

"Badanie na zlecenie Work Service przeprowadził ośrodek Millward Brown między 4 a 6 marca na reprezentatywnej próbie 671 osób. (PAP)"

No faktycznie 4 miliony. Komorowskiemu też ufało 70% Polaków. Tylko jakoś prezydentem nie został.

A tu też ciekawy fragment:

"Duża liczba respondentów nie potrafiła jednoznacznie wskazać kraju, gdzie chciałaby pracować. Zdaniem autorów może to oznaczać, że rozważanie wyjazdu pozostaje w fazie życzeń."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

Szczytem intelektualnym na jaki powinieneś się zdobyć. To nie cytowanie posta bezpośrednio pod którym piszesz swój i do którego się w nim odnosisz.  Zasada stara jak świat stosowana na wielu forach. No ale na bramce pewnie nie nauczyli.

 

To twoje zdanie z którym się nie zgadzam  więc ty chcesz to tak rób bo ja nie zamierzam.

z tymi sterydami to prawda-mialem kolege ktory stal wiele lat na bramce i jednoczesnie pakowal na silowni. a teraz mu sie w glowie pokrecilo, tez zreszta artek ma na imie tyle ze ponad 10 lat starszy.

za cytowanie poprzedniego postu dawniej byly %% i artur juz by mial urlop tygodniowy.

 

Ale czy to napewno od sterydów ??? masz pewność ?? lekarz to stwierdził ??  Moderatorzy tego forum pewno wyznają wolność słowa więc jaką im to robi różnice kto napisze posta no byle by przekleństw nie było.

 

Alter ego czyli jest to inne zachowanie człowieka(rozdwojona jażń) niż zazwyczaj mamy(druga natura , podwójna osobowość człowieka) no np.W pracy się do wszystkich szczerzysz i uśmiechasz a w domu wręcz przeciwnie.Przykładem jest Doktor  Jekyl & myster Hyde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemiecki podatnik zapłaci za imigrantów setki miliardów euro !
 
Niemcy-3.0.jpg
Według najnowszych wyliczeń do 2020 roku Niemcy będą musiały wydać aż 93,6 mld euro w związku z przyjęciem tzw. uchodźców, ich integracją, a także przeciwdziałaniem przyczynom migracji. Są to jedynie koszty budżetu centralnego. Podobne wydatki czekają również kraje związkowe !!!
 

 


http://ndie.pl/niemiecki-podatnik-zaplaci-imigrantow-setki-miliardow-euro/


Czy Francuzi będą pracowali dłużej, aby zarobić na niepracujących imigrantów?

 

 


http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-francuzi-beda-pracowali-dluzej-aby-zarobic-na-niepracujacych-imigrantow


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

W sumie to dzięki unii byliśmy w latach kryzysu zieloną wyspą. Dotacje z ue, przygotowania do euro napędzały gospodarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj