stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Artek84    104

  no się przygotowali bo oni dopiero się rozgrzewają przy -40   :D

 

słuchaj  ja to bym chciał żebyś bardziej  się wysilił i zaproponował coś na uczciwych zasadach 

ale widzę że to za trudne dla takiego kozaka , który tylko durnia umie kleić  ;)

 

Mniej pisania więcej jechania

Czyli zima nie pokonała a zatrzymała. Pokonała Rosja i Alianci. Fajnie, że w końcu to przyznałeś. Zatrzymać kogoś a pokonać to dwie różne sprawy. Prawdy nie zmienisz. To Ruscy zdobywali Berlin. I wcale nie było to zimą. To Ruscy ponieśli główny ciężar wojny z Niemcami. I to dzięki nim III Rzesza mogła być zniszczona. Gdyby nie wojna na dwa fronty nie wiadomo jak by to się skończyło. . W końcu sam przyznałeś, że Niemcy musieli walczyć na dwa fronty.

Wiem, że to się nie wyklucza. Ale chciałem, abyś sam przyznał, że to Ruski pokonały Niemców. I to zrobiłeś. Zrobiłeś też z siebie głupka. Bo spierałeś się o coś. A na koniec przyznałeś mi rację.

 

Ruski no chyba kpisz !!! a ze tam byli Polacy , Ukraincy , Białorusini to już zapomniałeś .I jakby zima nie zatrzymała Niemiec to Rosja by już mogła być wspomnieniem więc to ma bardzo duży wpływ.Co ty prubójesz wybielać Rosje jak oni byli jednymi z agresorów a to ze potem ich Niemcy wy..li to inna sprawa ale historii nie zakłamiesz.I nie Ruski bo oni bez USA i UK mogliby se palcem w zupie pomieszać i nie zapominaj to nie byli sami Rosjanie bo inne narodowości walczyły też w tej armii.

Widzę ze oprócz złośliwości nie masz kompletnie nic do powiedzenia. Umiesz dyskutować na argumenty czy tak jak cały PIS i RM tylko z wierzchu ładnie a w srodku puste jak bęben

 

Dla ciebie wszystkie argumenty są nieprawdziwe i to ze takie są fakty to nic nie znaczy bo ty masz w swoim móżdżku tylko swoją jakże trafną i jedynie prawdziwą teorie i nic poza tym się nie liczy.To się tyczy również marko-kolo , krassusa i hubertussa  ale ludzie LST tak już mają na szczęście większość społeczeństwa jest normalna.

artek  ma to po "lackiej sliwowicy" pedzonej na czyszczonym spirytusie przemyslowym, uwazajcie na nowosadeckich lachow[to nie sa prawdziwi gorale] bo to ziemia rodzinna dudy i ziobro, i juz wiecie z jakimi ludzmi macie do czynienia :D .

 

A z ciebie taki góral jak z Ruskich wyzwoleńcy świata.Takie sierotki jak ty to po wypiciu śliwowicy szpital odwiedzają.

Nie jesteś bo szkalujesz ten kraj jak i rząd i nie salutujesz z ONR. Przykro mi.

 

Uważaj bo w twojej okolicy też jest ONR i żeby nie chcieli cię odwiedzić a wtedy do śmiechu już miał nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

 

Dla ciebie wszystkie argumenty są nieprawdziwe i to ze takie są fakty to nic nie znaczy bo ty masz w swoim móżdżku tylko swoją jakże trafną i jedynie prawdziwą teorie i nic poza tym się nie liczy.To się tyczy również marko-kolo , krassusa i hubertussa  ale ludzie LST tak już mają na szczęście większość społeczeństwa jest normalna.

 

Proszę podaj jakiekolwiek na poparcie tezy że grozi nam coś ze strony Rosji albo że tak naprawdę nie  dążymy do tego co wprowadził zły Putin. Chetnie podyskutuję.

Co do społeczeństwa to jest dokładnie odwrotnie. Wielokrotnie udowodniono że jest wiecj głupich niż mądrych a wybitne bywaja jednostki. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104
Napisano (edytowany)

Proszę podaj jakiekolwiek na poparcie tezy że grozi nam coś ze strony Rosji albo że tak naprawdę nie  dążymy do tego co wprowadził zły Putin. Chetnie podyskutuję.

Co do społeczeństwa to jest dokładnie odwrotnie. Wielokrotnie udowodniono że jest wiecj głupich niż mądrych a wybitne bywaja jednostki. 

 

A czy ja napisałem ze grozi nam agresja ze strony Rosji ???? bo z tego co pamiętam to nic takiego nie pisałem , a dwa dni wcześniej ktoś napisał ze jakby nas Rosja zaatakowała to już po nas a ja się z tym nie zgadzam bo na wygranie wojny składa się wiele czynników a nie tylko liczebność .

Edytowano przez Artek84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Mniej pisania więcej jechania

 

 

 

 takich kozaków jak ty to ja się w życiu natłukłem do oporu 

 nigdzie się nie wybieram bo nie ma za czym , taki tchórz nie wylezie z nory co najwyżej wyśle kolegów 

 więc przestań błaznować bo to robi się żałosne  

 tekst o siłowni powalił na kolana - normalnie mistrzostwo i domowe przedszkole  :D  :D  :D

 

no ale napisz co tam u ciebie jeszcze słychać i na kogo tam jeszcze te bandy ONR  naślesz  ;)

strasznie się tu wszyscy boją 

takiej błazenady i dziecinady jeszcze nie było chyba w tym temacie  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

 takich kozaków jak ty to ja się w życiu natłukłem do oporu 

 nigdzie się nie wybieram bo nie ma za czym , taki tchórz nie wylezie z nory co najwyżej wyśle kolegów 

 więc przestań błaznować bo to robi się żałosne  

 tekst o siłowni powalił na kolana - normalnie mistrzostwo i domowe przedszkole  :D  :D  :D

 

no ale napisz co tam u ciebie jeszcze słychać i na kogo tam jeszcze te bandy ONR  naślesz  ;)

strasznie się tu wszyscy boją 

takiej błazenady i dziecinady jeszcze nie było chyba w tym temacie  :D  :D  :D

 

Po cóż twoje pisanie ??? przyjedz i nic po za to nie chcę , a ty się mnie bać nie musisz bo wtedy przyjedziesz a jak się będziesz bał to nie przyjedziesz , w siłownie wierzyć nie musisz bo też lepiej dla mnie bo będziesz miał więcej odwagi  .Szkoda twojego głupiego pisania bo piszesz o tchórzach i norach więc pokaż ze ty takim tchórzem nie jesteś i w tej norze nie siedzisz i miej odwagę przyjechać a wtedy życie skoryguje twoje słowa.Co do ONR pisałem ze na kogoś nasyłam  ??? bo całkiem co innego napisałem .Nie wiem czy Dysleksja jest uleczalna ale prawdopodobnie ją masz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A to do psychiatryka, a to teraz ONR ze mną zrobi porządek. Jak być Lewakiem w tym kraju?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

5. Policja i służby są bardzo silne a telewizja mówi wyłącznie prawdę.

 

 

Policja jest silna i służby specjalne są silne bo Rosja to państwo autorytarne.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%84stwo_autorytarne

Masz tu swoją prawdę telewizji Rosyjskiej i jej prawdzie bo tam to dopiero jest propaganda.

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Arodki_masowego_przekazu_w_Rosji

http://wyborcza.pl/1,76842,17385014,Jedna_z_ostatnich_niezaleznych_telewizji_w_Rosji_zdjeta.html

http://www.dw.com/pl/propaganda-w-rosyjskiej-telewizji-skutkuje/a-18690789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

We Francji jest tak mało nierówności społecznych , że aż wprowadzono stan wojenny. 

Jak myślisz z nudów czy dla jaj ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Po cóż twoje pisanie ??? przyjedz i nic po za to nie chcę , a ty się mnie bać nie musisz bo wtedy przyjedziesz a jak się będziesz bał to nie przyjedziesz , w siłownie wierzyć nie musisz bo też lepiej dla mnie bo będziesz miał więcej odwagi  .Szkoda twojego głupiego pisania bo piszesz o tchórzach i norach więc pokaż ze ty takim tchórzem nie jesteś i w tej norze nie siedzisz i miej odwagę przyjechać a wtedy życie skoryguje twoje słowa.Co do ONR pisałem ze na kogoś nasyłam  ??? bo całkiem co innego napisałem .Nie wiem czy Dysleksja jest uleczalna ale prawdopodobnie ją masz .

no i co tam dziecko jeszcze ?

pisz , bo to na prawdę ciekawe  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Raport-ok-4-mln-Polakow-rozwaza-emigracje-za-praca-na-Zachod-3526441.html

 

Około 4 mln Polaków rozważa emigrację za pracą na Zachód, a blisko 1,5 mln jest na to gotowych - wskazuje najnowszy, ogłoszony we wtorek raport firmy Work Service pt. "Migracje zarobkowe Polaków"

 

Zapytaj się Polaków czy przeszkadza im sytuacja na Zachodzie Europy skoro 4 mln chce tam wyjechać.

 

 

I stan wojenny we Francji? Czytałem o stanie wyjątkowym ale wojennym? Tam wojna jest?

 

 

 


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

no i co tam dziecko jeszcze ?

pisz , bo to na prawdę ciekawe  :D

 

Cóż pisać do LST ?? pokazałeś jaki z ciebie cwaniak przez internet

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

Cóż pisać do LST ?? pokazałeś jaki z ciebie cwaniak przez internet

 

 skończ bo ludzie się pochowali po chałupach i już trzeci dzień nie wyłażą w Nowym Sączu  ;)

 podobno jakiś kozak  ''prawie '' pokonał  sam  Rosję   :D  :D  :D

 był na siłce i tak się nabuzował multiwitaminą  że cały internet huczy ;)  

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tak niektórzy Francuzi twierdzą , ale co tam , może mają mniejszą wiedzę niż Ty .

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/505687,francois-hollande-po-zamachach-w-paryzu-francja-w-stanie-wojny.html

 

Co ma przemówienie prezydenta Francji do stanu wyjątkowego wprowadzonego przez tamtejszy parlament? Które ma moc prawną?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

w sumie tak , czym jest wypowiedz prezydenta Francji , do wiedzy lewaka z podlaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97
Napisano (edytowany)

Nawet francuskie gazety kłamią o tym co sami wprowadzili w kraju?

http://www.france24.com/en/20160216-french-parliament-prolong-state-emergency-may-26

 

Czy źródło z The Guardian też kłamie co wprowadzili Francuzi?

http://www.theguardian.com/world/2016/apr/20/france-seeks-to-extend-state-of-emergency-until-end-of-july

 

Czy może nie rozróżniasz barwnego przemówienia prezydenta od faktycznej działalności ustawodawcy francuskiego? Bo Hollande nie wspomniał, że we Francji został właśnie wprowadzony stan wojenny.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

Ja tam po francusku , to tylko oral , a na polskich stronach......

"Premier Francji Manuel Valls oświadczył na marginesie zjazdu globalistów w Davos w zeszłym tygodniu, że stan wyjątkowy w jego kraju czyli wdrożenie policyjnego stanu wojennego potrwa do momentu kiedy zostanie zakończona "całkowita i globalna wojna" przeciwko państwu islamskiemu"

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

o to może na'' szczytowanie'' się załapiesz , bo podobno szukają chętnego żeby zrobić '' Łaskę  ''( ;) ) 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

 

 

Patrzcie, najmniej nierówności jest w krajach Lewackich jak Szwecja czy Francja. 

"We Francji rządzące lewactwo wprowadziło stan wyjątkowy. A przecież jeszcze niedawno lewackie media ukrywały zamieszki, mordy, gwałty, rozruchy muzułmanów. Dziwne ,prawda .

Na naszych oczach na gruzach chrześcijańskiej Europy powstają lewackie totalitarne państwa policyjne. Dodajmy że niewolnicze , bo na Zachodzie lichwiarstwo i wysługujące się mu lewactwo już sprowadza mieszkańców do pozycji pozbawionych Boga, rodziny, i własności niewolników, Których lewacy zabijają jak bydło robocze aborcja , eutanazją i zapędzają do pracy na rzec koncernów aż do śmierci."

 

http://naszeblogi.pl/58543-na-zamachach-francja-buduje-totalitarne-panstwo-policyjne

 

@marko-kolo , to z czym ci się kojarzy oral , wcale mnie nie dziwi . Ale zostań z tym w domu 

https://www.youtube.com/watch?v=sTMjqvvX7Es

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ty rozróżniasz przemówienie prezydenta od stanu prawnego jaki panuje we Francji? Wskaż mi, kiedy we Francji został wprowadzony stan wojenny za pomocą aktu prawnego taki jaki przewiduje np. nasz Konstytucja. Rozróżniasz barwne przemówienie od faktycznego stanu prawnego?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

 skończ bo ludzie się pochowali po chałupach i już trzeci dzień nie wyłażą w Nowym Sączu  ;)

 podobno jakiś kozak  ''prawie '' pokonał  sam  Rosję   :D  :D  :D

 był na siłce i tak się nabuzował multiwitaminą  że cały internet huczy ;)  

 

Te teksty to faktycznie szczyt twoich możliwości a bystrośc twojego umysłu powala .Piszesz o kozakowaniu a sam właśnie to robisz  przez internet ale pamiętaj nie zawsze się schowasz za internetem .I jednak liczę ze zbierzesz się w sobie i przyjedziesz bo taki byłeś chętny ale jak zrozumiałeś ze to nie żarty to twoja retoryka się zmieniła.Pamiętaj ze jednak nadal trzymam za ciebie kciuki żebyś się jednak odważył przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97
Napisano (edytowany)

Większość szwedzkich emigrantów, bo blisko 10 tysięcy osiadło w 2011 roku w Norwegii, zwabione łatwością uzyskania tam pracy i o wiele wyższymi zarobkami. Przeniosło się tam o dziesięć procent więcej Szwedów niż w 2010 roku. Drugie miejsce w tym rankingu zajmuje Dania, a trzecie Wielka Brytania. Przed nami są też kolejno USA, Finlandia, Niemcy i Chiny. Te ostatnie, to obecnie coraz ważniejszy dla Sztokholmu partner handlowy.

 

To dlaczego "uciekają" do lewicowych krajów? Norwegia jeszcze bardziej jest lewicowa niż Szwecja. Może Ciebie zaskoczę ale ludzie z bogatych krajów też emigrują. Niespodzianka?

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj