stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Ulman    5521

Może jakaś konkretna polemika i argumenty?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No spoko ruskich jest tyle ale Polaków 38,5mln anie 34 mln , powiedz skąd takie dane bierzesz ??? . Karabin maszynowy to więcej niż 5 ludzi połozy na glebę a jeśli mówisz ze oni pójdą z gołymi rękami(no może chociaż rękawiczki ubiorą)  na nas to jak zabawa na strzelnicy .Ruski mają 766tyś żołnierzy ale piechoty z tego jest faktycznie 250tyś ale jeśli ty liczysz ze wyślą całe wojsko na nas to się mylisz bo jednak muszą strzec granic z innych stron a Rosja ma 17100000 mln powierzchni i żeby upilnować tych granic trzeba mieć wojsko i to nie jest tak ze wszystkich żołnierzy wyślą na nas .Powtarzam logistyka , zaopatrzenie to podstawa na serio napiszcie do MONu może wam odpiszą bo oni powinni być jakimś autorytetem dla was.Liczy się też wyszkolenie i sprzęt a z tym u nas nie najgorzej więc ja na twoim miejscu nie dawałbym krzyżyka na Polsce bo historia uczy ze naprawdę nie takie mocarstwa zatrzymywaliśmy no choćby zwycięstwo z Krzyżakami następnie Polska husaria była  nie pokonana przez 125 lat i pokonywała liczniejsze armie od siebie nawet 1:25 , odsiecz Wiedeńska która powstrzymała Imperium Osmańskie   ,cud nad Wisłą kolejna kartka historii no Polska niema się czego wstydzić i Polacy mogą być dumni ze swojej historii i z tego ze są POLAKAMI.

 

Ty na prawdę nie rozumiesz czy tylko udajesz bo ci tak pasuje? Jeden karabin maszynowy położy 5 ludzi. Ale 5 ludzi z 5 karabinami maszynowymi o wiele łatwiej położy tego jednego z tym jednym karabinem. U nas jest 100 tys wszystkich żołnierzy. Wojska lądowe to u nas 47 tys żołnierzy. Ruskich jest 250 tys sztuk piechoty. Z czym tu dyskutować? 1 Polak na 5 Ruskich. Dane są bezlitosne. Sami nie mamy z Rosją szans. Tak na marginesie piechota nie pilnuje granic. Od tego są inne wojska.

 

Na temat II wojny światowej poczytaj bo masz dużo do nadrobienia jeśli nie wiesz ze Niemców zatrzymała zima a potem to już popłynęli z prądem . Masz internet to zamiast pisać jakieś głupoty to się poucz a jeśli nie chcesz to się po prostu nie wypowiadaj .Idąc twoim tokiem rozumowania USA niema szans z Chinami bo przecież tam jest 1357 mld ludzi i zdeptają USA  bo tam ledwo 319 mln ludzi.Żeby pokonać Niemcy podczas II wojny światowej musiłała się zjednoczyć Europa  do tego Rosja i USA a było Niemców ledwo 69 mln ludzi tak wyglądają twoje teorie.Pisałem KOCHASZ ROSJĘ droga wolna bo ja jestem POLAKIEM i KOCHAM SWÓJ KRAJ.

 

Większych głupot niż ty to już nikt tutaj nie pisze. Wymyślasz jakieś dyrdymały i nawet udowodnić tego nie umiesz. Bajdurzysz, że 8 krotnie liczniejsza armia nie jest w stanie pokonać naszej.  Najpierw piszesz, że Niemców pokonała zima. A potem, że cała Europa Rosja i USA. Zmyślasz jak ci tylko pasuje.

To, że ktoś kocha swój kraj nie usprawiedliwia głupoty. Kochać to jedno a patrzeć na świat i myśleć to drugie. To, że widzę brak szans Polski w teoretycznej wojnie z Rosją. Nie znaczy, ze nie kocham Polski. Ale za to znaczy, że potrafię myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)
Ulman

no nie przeginaj , naburakował już ile wlezie a teraz zaprasza do Nowego Sącza  :D

normę zrobił , chcesz żeby pękł z tej złości 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

Dla Lewaka nie liczą się żadne argumenty tylko ich chore pojmowanie świata i choćby ci ktoś napisał jakieś argumenty to by nic nie zmieniło a polemikę można prowadzić z ludzmi którzy są w stanie przyjąć pewne argumenty zaprzeczające ich teorii .


Ty na prawdę nie rozumiesz czy tylko udajesz bo ci tak pasuje? Jeden karabin maszynowy położy 5 ludzi. Ale 5 ludzi z 5 karabinami maszynowymi o wiele łatwiej położy tego jednego z tym jednym karabinem. U nas jest 100 tys wszystkich żołnierzy. Wojska lądowe to u nas 47 tys żołnierzy. Ruskich jest 250 tys sztuk piechoty. Z czym tu dyskutować? 1 Polak na 5 Ruskich. Dane są bezlitosne. Sami nie mamy z Rosją szans. Tak na marginesie piechota nie pilnuje granic. Od tego są inne wojska.

 

 

Większych głupot niż ty to już nikt tutaj nie pisze. Wymyślasz jakieś dyrdymały i nawet udowodnić tego nie umiesz. Bajdurzysz, że 8 krotnie liczniejsza armia nie jest w stanie pokonać naszej.  Najpierw piszesz, że Niemców pokonała zima. A potem, że cała Europa Rosja i USA. Zmyślasz jak ci tylko pasuje.

To, że ktoś kocha swój kraj nie usprawiedliwia głupoty. Kochać to jedno a patrzeć na świat i myśleć to drugie. To, że widzę brak szans Polski w teoretycznej wojnie z Rosją. Nie znaczy, ze nie kocham Polski. Ale za to znaczy, że potrafię myśleć.

 

Kolejny który dla udowodnia swojej teorii nie przyjmuje żadnych argumentów .A co do II wojny poczytaj czy nawet tego nie zrobisz żeby nie przeczytać czegoś nie wygodnego dla siebie .I tak zima zatrzymała ich ofensywę na Rosję potem ruski się lepiej przygotowały Alianci atakowali od strony Europy i Niemcy musieli walczyć na dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Jak ulał pasuje do ciebie! Nie martw się , w miarę jak się zaczyna samodzielnie myśleć to przechodzi. :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

Ulman

no nie przeginaj , naburakował już ile wlezie a teraz zaprasza do Nowego Sącza  :D

normę zrobił , chcesz żeby pękł z tej złości 

 

 

 Ty Przyjedz bo z pisania do mnie się nie zjawisz więc mniej pisania a więcej jechania. Żebyś  chociaż był w tym miesiącu bo myślę ze ostatecznie w tym roku się wyrobisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Argumenty? Kolejny was proszę, napiszcie Drodzy Patrioci co robicie konkretnego dla dobra kraju, że tak śmiało nazywacie siebie patriotami. I co dostałem? Nic, argument, że powinienem w psychiatryku się znaleźć. Czy to takie trudne pochwalić się osiągnięciami? 


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No to kto w końcu pokonał Niemców. Alianci i Ruski czy zima? Bo najpierw psiałeś, że zima. To cię zapytałem czy ta zima trwała cały 44 i część 45 i czy to ta zima przygnała Niemców z powrotem do Berlina. Teraz piszesz, że Alianci I ruski. To jak to jest? Gubisz się w tym wszystkim, zmyślasz co ci pasuje a potem wpadasz we własne błędy i zmienne zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

Jak ulał pasuje do ciebie! Nie martw się , w miarę jak się zaczyna samodzielnie myśleć to przechodzi. :D

 

Widze ze mam do czynienia z  LST ale chciaż leki dziś wziołeś ???

No to kto w końcu pokonał Niemców. Alianci i Ruski czy zima? Bo najpierw psiałeś, że zima. To cię zapytałem czy ta zima trwała cały 44 i część 45 i czy to ta zima przygnała Niemców z powrotem do Berlina. Teraz piszesz, że Alianci I ruski. To jak to jest? Gubisz się w tym wszystkim, zmyślasz co ci pasuje a potem wpadasz we własne błędy i zmienne zdania.

 

Ty to z czytaniem masz na bakier albo może jesteś dyslektykiem ??? ZIMA ZATRZYMAŁA OFENSYWĘ NA ROSJĘ A WTEDY LUDZIU RUSKI SIĘ PRZYGOTOWALI I MIEDZY CZASIE ALIANCI ZACZĘLI ATAK OD STRONY EUROPY .I CO TU SIĘ WYKLUCZA TY EINSTEINIE .

Argumenty? Kolejny was proszę, napiszcie Drodzy Patrioci co robicie konkretnego dla dobra kraju, że tak śmiało nazywacie siebie patriotami. I co dostałem? Nic, argument, że powinienem w psychiatryku się znaleźć. Czy to takie trudne pochwalić się osiągnięciami? 

 

Jeśli najeżdzasz na kraj w którym mieszkasz a dodatkowo lekcewzysz całą jego historie to wtedy psychiatryk najlepsze miejsce bo jak można pytać co ktoś robi samemu kpiąc z tego kraju.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Czyli zima nie pokonała a zatrzymała. Pokonała Rosja i Alianci. Fajnie, że w końcu to przyznałeś. Zatrzymać kogoś a pokonać to dwie różne sprawy. Prawdy nie zmienisz. To Ruscy zdobywali Berlin. I wcale nie było to zimą. To Ruscy ponieśli główny ciężar wojny z Niemcami. I to dzięki nim III Rzesza mogła być zniszczona. Gdyby nie wojna na dwa fronty nie wiadomo jak by to się skończyło. . W końcu sam przyznałeś, że Niemcy musieli walczyć na dwa fronty.

Wiem, że to się nie wyklucza. Ale chciałem, abyś sam przyznał, że to Ruski pokonały Niemców. I to zrobiłeś. Zrobiłeś też z siebie głupka. Bo spierałeś się o coś. A na koniec przyznałeś mi rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  no się przygotowali bo oni dopiero się rozgrzewają przy -40   :D

 

słuchaj  ja to bym chciał żebyś bardziej  się wysilił i zaproponował coś na uczciwych zasadach 

ale widzę że to za trudne dla takiego kozaka , który tylko durnia umie kleić  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Argumenty? Kolejny was proszę, napiszcie Drodzy Patrioci co robicie konkretnego dla dobra kraju, że tak śmiało nazywacie siebie patriotami. I co dostałem? Nic, argument, że powinienem w psychiatryku się znaleźć. Czy to takie trudne pochwalić się osiągnięciami? 

 

Drogi Krassusie jest multum przykładów a najważniejsza jest świadomość.

Przykład prosty hmmm ......kupując coś w pierwszej kolejności szukam/wybieram odmiany stare, rodzime polskie (np drzew). To samo tyczy się produktów w sklepie......jeśli nie ma to w drugiej kolejności obce.

Czy taka odpowiedź mogłaby Cię troszkę usatysfakcjonować? ^^

 

A wczoraj wjechał do mnie na żółtych blachach obcokrajowiec i łamaną polszczyzną proponował, że za darmo może wylać mi asfalt, tylko za robotę miałabym zapłacić. Odmówiłam. Dobrze postąpiłam, nieprawdaż? :rolleyes: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Może być. Tylko czekam na konkrety od tych dwóch panów ale jak na razie to cały czas do psychiatryka chcą mnie wysłać. Jeszcze trochę a okaże się, że przeze mnie nie mogą być patriotami.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

 

A wczoraj wjechał do mnie na żółtych blachach obcokrajowiec i łamaną polszczyzną proponował, że za darmo może wylać mi asfalt, tylko za robotę miałabym zapłacić. Odmówiłam. Dobrze postąpiłam, nieprawdaż? :rolleyes:

Z tymi na żóltych tablicach i ich asfaltem to znany przekręt . Pewno ubrany był jak pracownik drogowy { pomaranczowa kurtka) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

Wg. mnie to nie piszcie przez kogo znalezlismy się w EU tylko to jak jest u nas w kraju będąc w EU. a zamiast wymiany zdań i chwaleniem się kto jest mądrzejszy z historii pisze o realnej sytuacji Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

a jak ja chciałem w  2009r  kupić nowego  polskiego  URSUSA ale nie było ,  więc wybrałem to co było i kupiłem  JD 

to czy jestem  godny  być  patriotą,  czy nie ?  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie jesteś bo szkalujesz ten kraj jak i rząd i nie salutujesz z ONR. Przykro mi.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

a mi nie , bo fajny i wygodny ten JD  :P

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652
Napisano (edytowany)

Marko w niemieckim traktorze bój się Boga. Nawet jak masz wyprodukowanego w stanach to tez nie za dobrze. Bo oni pouczali nas o demokracji. Chociaż wg Antoniego sami ją od niedawna mają. Jak możesz niemieckim traktorem najeżdżać naszą ziemię ojczystą?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 no patrz a ''szczytować ''niedługo przyjadą do nas :D 

 co to się porobiło   :(


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ale to za poprzedniego rządu te decyzje zapadły jeszcze. Więc sam nie wiem jak na to patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Widze ze mam do czynienia z  LST ale chciaż leki dziś wziołeś ???

 

Widzę ze oprócz złośliwości nie masz kompletnie nic do powiedzenia. Umiesz dyskutować na argumenty czy tak jak cały PIS i RM tylko z wierzchu ładnie a w srodku puste jak bęben


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

artek  ma to po "lackiej sliwowicy" pedzonej na czyszczonym spirytusie przemyslowym, uwazajcie na nowosadeckich lachow[to nie sa prawdziwi gorale] bo to ziemia rodzinna dudy i ziobro, i juz wiecie z jakimi ludzmi macie do czynienia :D .

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tymi na żóltych tablicach i ich asfaltem to znany przekręt . Pewno ubrany był jak pracownik drogowy { pomaranczowa kurtka) 

 

No raczej nie jak pracownik i bez pomarańczowej kurtki....Młody nowoczesny chłopak zadbany w okularkach i nie mówił płynnie po polsku.

Uff... na szczęście jestem proekologiczna i jak mu powiedziałam, że chcę zielono mieć na podwórku to szczerze się zdziwił i powiedział: ..."Naprawdę nie chcesz?" :huh:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Proszę sobie nie drwić w Patriotów Wyklętych. To są poważni ludzie i gdyby nie oni to tego kraju nikt nie będzie bronił.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj